Informace
Zobrazit menu

Informace

Zjistěte důležité informace týkající se zájezdů. Zde najdete více o dopravě, cestovním pojištění a dalších důležitých věcech.

 

Všeobecné podmínky k zájezdům

Věnujte prosím náležitou pozornost všeobecným podmínkám zájezdů CK PUXtravel. Předejdete tak možným koplikacím pro vás nebo CK. Kromě všeobecných podmínek také doporučujeme shlédnout také náš reklamační řád.


Doprava

Doprava je nedílnou součástí cestování a s délkou cesty za dovolenou roste její význam. Jedete-li navštívit například Alpy do Francie, strávíte na cestě třeba i dvacet hodin. Proto klademe na kvalitu dopravy obzvláštní důraz. Díky našemu novému dopravci, společnosti Vegatour, vám cestování busem s PUXtravelem poskytne větší komfort při naší společné cestě za parádní lyžovačkou.


Cestovní pojištění

Většina našich zájezdů v ceně nezahrnuje cestovní pojištění, protože řada našich klientů má zřízeno pojištění na celý rok prostřednictvím studentských či bankovních karet. Pro ty ostatní máme však v rukávě dobrou nabídku: díky exkluzivní smlouvě s pojišťovnou Vám můžeme pojistku výhodně sjednat.

 

Nejčastěji kladené otázky (FAQ)

Pro jednodušší orientaci na našich stránkách a lepší pochopení, proč některé věci jsou tak a druhé jinak, jsme pro Vás připravili FAQ - často kladené otázky (Frequently Asked Questions).
 

Naše akční nabídky 

Pokud máte zájem o výuku freestyle lyžování ve snowparku, jízdu v hlubokém terénu, výlet na skialpech nebo naopak strávení rodinné pohodové dovolené s programem, nalistujte si akční nabídky. Nezapomínáme ani na pártychtivé jedince, kteří ocení kombinaci hor a večerních mejdanů na akci WooXUP 2018.

Bonusy a odměny

Zajímavostí a odměnou za věrnost našim klientům budou i slevy u vybraných partnerů, které budeme průběžně doplňovat. Zajímavé slevy poskytujeme například u našich partnerů WooX či Misfit.cz

Změny v cestovních dokladech!

Ministerstvo zahraničních věcí ČR upozorňuje, že platnost zápisů dětí v cestovních dokladech rodičů bude ukončena dne 26. června 2012. Od tohoto data bude muset mít každý občan České republiky (tedy včetně dětí) při cestování do zahraničí vlastní cestovní doklad. Kompletní informace najdete na webu Ministerstva zahraničí MZV.cz.