Balkán a Karpaty

Dobrodružství, lyže, SNB, freeride a skialp s naší sesterskou cestovkou Alpina

Lyžování & snowboarding na Balkáně a v Karpatech Zimní zájezdy na hory 2018 - lyžování, snowboarding, skialp a freeride Snowboarding nebo lyžování na upravených sjezdovkách, skialp a freeride ve volných terénech, kochání se krajinou při výletech na sněžnicích ... Prožijte zimní dovolenou s nádechem dobrodružství, pojeďte s námi lyžovat tam, kam ostatní nejezdí... Ukrajina, Černá Hora, Bosna a Hercegovina a Makedonie nabízí něco jiného, než běžná západní střediska.

Zdroj: https://www.alpina.cz/freeride-dobrodruzstvi/

Balkán a Karpaty
Lyžování na upravených sjezdovkách, skialp a freeride ve volných terénech, kochání se krajinou při výletech na sněžnicích ... Prožijte zimní dovolenou s nádechem dobrodružství, pojeďte s lyžovat s naší sesterskou CK Alpina tam, kam ostatní nejezdí... Ukrajina, Černá Hora, Bosna a Hercegovina a Makedonie nabízí něco jiného, než běžná západní střediska. A nebo poznejte romantiku zasněžených hor na sněžnicích při pohodových výletech či náročných horských přechodech - sněžnice v Karpatech, na Balkáně i v Alpách.

Autobusové zájezdy na Balkán a do Karpat s CK Alpina

Hledáš dobrodružství? Na Balkáně a v Karpatech si užiješ freeride ve volných terénech, skialp ve vysokých horách, poloprázdné sjezdovky a úžasnou atmosféru místních hospod.

Máte zájem získávat novinky o Francii? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.