Balkán a Karpaty

Dobrodružství, lyže, SNB, freeride a skialp s naší sesterskou cestovkou Alpina

Autobusové zájezdy na Balkán a do Karpat s CK Alpina


Lyžování na upravených sjezdovkách, skialp a freeride ve volných terénech, kochání se krajinou při výletech na sněžnicích, pohodová parta a zkušení průvodci ... Prožijte zimní dovolenou s nádechem dobrodružství, pojeďte s lyžovat s naší sesterskou CK Alpina tam, kam ostatní nejezdí... Ukrajina, Bulharsko, Černá Hora, Bosna a Hercegovina a Makedonie nabízí něco jiného, než běžná západní střediska. A nebo poznejte romantiku zasněžených hor v pohodové partě při zájezdech na skialpy nebo sněžnice.

Pohodová parta

V autobusovových zájezdech na Balkán a do Karpat si užijete nejen lyžování a snowboarding, ale i výbornou atmosféru a zábavu po cestě i při večírcích. Každý večer je njějaká společná akce, které se účastní průvodci zájezdu i většina klientů. Navíc ceny v hospodách a restauracích zde jsou na mnohem přijatelnější úrovni než v Alpách, takže to vaši peněženku určitě nezruinuje.

Freeride a skialp

Netradiční horská střediska na východě, nabízí spoustu možností pro parádní freeride v načechraném prašanu a možnosti pro skialpvé výstupy na okolní hřebeny a vrcholy. Sjeďte si prašanové žleby z vrcholu Bliznica na Ukrajině nebo vystoupejte na druhý nejvyšší vrchol Makedonie Titov vrv 2747 m.

Lyžování bez lidí s nádechem dobrodružství

Už vás nebaví Alpy a davy dalších lyžařů? Pak jsou Ukrajina, Makedonie, Bosna a Černá Hora pro vás tou pravou volbou. Na druhou stranu nelze čekat naprosou preciznost rakušáků a nejmodernější italské lanovky. Zájezdy vždy kombinují 2 nejlepší areály v zemi - 1 moderní s novými lanovkami a sjezdovkami a 1 vysokohorský se starší infrastrukturou, ale výbornými podmínkami pro freeride a skialp.