Monte Bondone

malé rodinné středisko za super cenu
Monte Bondone je jedním z nejoblíbenějších rodinných středisek a je cílené na malé děti a lyžaře-začátečníky. Má sice pouze 20 km sjezdovek, nicméně jejich šíře Vám zaručí dostatečný prostor na Vaše/Vašich potomků první obloučky. Sněhovou jistotu zajišťuje systém zasněžování na 100% sjezdových tratí. V Monte Bondone Vám nabízímé zrekonstruované hotely s polopenzí za super cenu, které se nachází blízko sjezdovek. Máte-li zájem o zkrácené pobyty v Monte Bondone si můžete užít dovolenou i od neděle do pátku a na víkend už být zase doma. A tak budete mít čas Vy i Vaše ratolesti na aklimatizaci před nástupem do školek/škol a práce.
1184-2090 m n.m.
22 km
2 snowparky
9 lanovek
hotely s polopenzí za skvělé ceny

Středisko Monte Bondone

Monte Bondone právem patří mezi nejoblíbenější z malých středisek v Itálii.
Přesto, že má pouze 20 km sjezdovek, tak je u českých rodin dost na výsluní. Velkým lákadlem je nejen propojená síť modrých až červených sjezdovek, ale také ubytování v blízkosti lanovek za skvělé ceny. Dalším super bonusem je šířka sjezdovek, díky které vás rozhodně tlačenice na svahu nečekají. Sjezdové tratě totiž zabírají 70 hektarů. Jistotu Vám dá stoprocentní pokrytí areálu umělým zasněžováním. Pro zdatnější jezdce tu jsou i dva snowparky se zábradlími, skoky a bednami. Kromě dětského pojízdného koberce, zde naleznete výhradně sedačkové lanovky, včetně pouze pár let staré šestimístné.
V Monte Bondone na Vás čeká přes 6 km modrých sjezdovek, téměř 15 km červených a k tomu něco málo přes jeden kilometr dlouhé černé sjezdovky. Ryze modrá a vyloženě lehoučká sjezdovka pro začátečníky je "cesta" spojující vesničky Vason a Veneze. Ostatní sjezdovky mají červený nádech, a tak jsou zábavné nejen pro dětičky, ale také pro jejich doprovod.
Monte Bondone je autem pohodlně dosažitelné. Až na posledních 15 km jízdy, kdy na Vás čeká klikatá horská silnička, jedete po dálnicích ať už z Brna, či Prahy.

Další informace o středisku

 • celkem 20 km sjezdovek - 6 km modrých sjezdovek, téměř 15 km červených a k tomu 1 km černé
 • 4 sedačky a 5 vleků
 • přepravní kapacita 6.100 lidí za hodinu
 • sněhová jistota díky stoprocentnímu pokrytí systémem umělého zasněžování
 • 2 snowparky
 • přestože má Monte Bondone pouze 20 km sjezdovek, tak leží na 70 hektarech a tak se lyžaři 
 • lyžařská přilba je povinná pro děti do 14 let

Ideální resort pro začátečníky a rodiny s dětmi

Jedno z nejoblíbenějších italských středisek pro rodiny, které nezruinuje rodinný rozpočet. Středisko směřuje na začátečníky a tak jsou dle toho také přizpůsobeny sjezdovky. Převážnou většinu tvoří červené a pak modré sjezdovky.

Doporučené trasy

Z Prahy: Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Trento, Monte Bondone
 • 7 hod 50 min, 734 km
Z BrnaVídeň, Salzburg, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Trento, Monte Bondone
 • 8 hod 20 min, 801 km
 • moderní restaurace na vrcholu Palon a další na modré sjezdovce Cordela
 • apres-ski bar Bndonero s italskou kuchyní na sjezdovkách ve Vasonu
 • krátká dojezdová vzdálenost do Trenta plného historických památek
 • parkování standardně u rezidencí
 • k dispozici jsou většinou lyžárny
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Monte Bondone?
Celý areál je kompletně pokrytý systémem umělého zasněžování, čili se nemusíte obávat nepřejícího počasí.

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.

 
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).