Rogla

Útulný rodinný resort
Slovinsko
Středisko Rogla se nachází pouhých 54 km od Mariboru, na severu Slovinska. Jedná se o útulný resort, ve kterém menší počet sjezdovek vynahrazuje jejich kvalita. Příjemné, převážně červené sjezdovky se svažují z centrální části střediska k severu a k východu, takže si můžete užít první obloučky za ranního sluníčka i odpolední tvrdou a nerozbitou sjezdovku. Sjezdovky jsou, přes svoji nespornou kvalitu, spíše určené pro sportovně méně náročné lyžaře. Nadšení ale budou ti, kteří se chtějí v pohodě povozit na širokých, poloprázdných sjezdovkách. Doslova ideální je Rogla pro prodloužený víkend s rodinou. Velkou výhodou je i poměr cena/výkon u zdejších ubytovacích zařízení. Centrum střediska se nachází na náhorní planině ve výšce 1.470 m n. m., takže idilická a pohádkově zasněžená krajina je zaručená.
1050-1517 m n.m.
12 km
2 lanovky, 11 vleků
profi běžkařský okruh

Lázeňský pobyt

Rogla je místo plné klidu, míru, kouzelné přírody a wellnesů! Po lyžování si tak můžete užít relaxaci těla i ducha na té nejvyšší úrovni. V případě špatného počasí nebo celkové nechuti k fyzické aktivitě doporučujeme popojet pod hory do lázeňského městečka Zreče (17 km), kde můžete navštívit krásný místní komplex vyhlášených termálních lázní.

Parádní ubytování

Rogla je spíše menší resort a to přináší i některé výhody, které v jiných střediscích nenajdete. Jednou z nich je i přítomnost vysoce kvalitních, 4* hotelů za super ceny. Takže např. při pobytu v Hotelu Natura si užijete nejen super lyžování, ale i prémiovou gastronomii, nádherné wellnes a celkově krásné a pohodlné ubytování v na nadmořské výšce 1.500 m n. m.

Ideální prodloužený víkend

Rogla se nachází pohých 50 km od Mariboru, takže z Brna trvá cesta 5 hodin. Takže značka ideál pro rychlý výpad na prodloužený víkend za alpským lyžováním v krásném a doposud nepřelidněném resortu. Navíc většina cesty probíhá po dálnici.

Hotel Natura

Rogla, Slovinsko
Krásný lázeňský hotel Natura leží ve vzdálenosti 450 m od velků. Jde o luxusní ubytování, ve kterém se snoubí tradiční postupy s moderními technologiemi. Kromě klidného a pohodlného ubytování si zde můžete vychutnávat relaxaci v nové wellnes zóně se saunami a vířivkami. Lze si objednat i masáže a další procedury. Hotel je umístěn hned vedle běžkažského okruhu. Součástí ubytování je i výborná polopenze.
Luxusní lázeňský hotel

Hotel Rogla

Rogla, Slovinsko
Hotel Rogla se nachází v bezprostřední vzdálenosti od sjezdovek. Součástí vybavení je vnitřní bazén a prostorná wellnes zóna se saunami. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Najdete zde i restauraci s tradičními pokrmy z oblasti Pohorje. 

Hotel Brinje

Rogla, Slovinsko
Hotel Brinje *** najdete nedaleko sjezdovek, v centru resortu Rogla. Nabízí ubytování ve 2-3 a 4-5 lůžkových pokojích. Snídaně a večeře probíhá v jídelně přilehlého hotelu Rogla, kde najdete i recepci. Hotel Brinje je ideální pro klienty, kteří si chtějí užívat pohodlí a komfort hotelu, ale zároveň chtějí být stranou od hlavního ruchu a shonu velkého hotelu.

Apartmány Jurgovo

Rogla, Slovinsko
Apartmány Jurgovo najdete kousek stranou od hlavního ruchu resortu Rogla. Jedná se o horskou chatu přímo u sjezdovky. Na svah je to ze dveří jen pár metrů. V chatě je restaurace, kde je servírována polopenze. K dispozici jsou apartmány pro 4 až 7 osob.
Apartmány s polopenzí přímo na svahu

Rogla

Středisko Rogla se rozprostírá na náhorní planině pod stejnojmennou horou v oblasti Pohorje. Neobvyklá je struktura resortu, kdy je centrum služeb a většina ubytovacích zařízení situována na kopci, na vršku sjezdovek. Krásné výhledy z oken hotelů a pohádkově zasněžené okolí je tedy zaručeno. V centrální části resortu mají sjezdovky severní orientaci, čímž je zajištěná dobrá kvalita sněhu po celý den. Převládají tu červené sjezdovky, ale vždy je možné zvolit i mírnější, modrou variantu sjezdu. Směrem k východu najdete strmější, černé sjezdovky a červené sjezdovky. 100% svahů je pokryto umělým zasněžováním. Za zmínku jistě stojí i běžkařský polygon. Ten nabízí několik okruhů, upravovaných na klasiku i skate. Okruhy mají různé délky, profi zázemí a jsou upravované 2x denně. Vstup je pro držitele platného skipasu zdarma. 

Další informace o středisku

 • celkem 12 km sjezdovek -  2 km modrých, 8,5 km červených a 1,5 km černých
 • 2 sedačkové lanovky a 11 vleků
 • 1 snowpark
 • profi běžkařský polygon - několik okruhů různých délek a obtížností, vstup od 14 let s platným skipasem

Doporučené trasy

Z Prahy: Brno - Mikulov - Víděň - Graz - Maribor - Rogla
 
 • 640 km, cca 7 hod jízdy
Z Brna: Mikulov - Víděň - Graz - Maribor - Rogla
 
 • 440 km, cca 5 hod jízdy
 • restaurace, bary, diskotéka
 • jízda na tobogánu
 • půjčovna vybavení a skiservis
 • animační programy pro děti
 • výlety na sněžnicích
 • profi běžkařský polygon
 • sportovní hala
 • lezecká stěna
 • spojení skibusem lázněmi Therme Zreče - pro klienty slevy na vstupy do termánlů
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Rogle?
Středisko se nachází v nadmořské výšce 1050 - 1517 m n. m., takže po většinu sezóny je zde sněhu dostatek. Areál je navíc pokryt důkladným systémem umělého zasněžování. Sezóna tu obvykle trvá od poloviny prosince do začátku dubna.

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

 
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.