Rogla

Útulný rodinný resort
Slovinsko
Středisko Rogla se nachází pouhých 54 km od Mariboru, na severu Slovinska. Jedná se o útulný resort, ve kterém menší počet sjezdovek vynahrazuje jejich kvalita. Příjemné, převážně červené sjezdovky se svažují z centrální části střediska k severu a k východu, takže si můžete užít první obloučky za ranního sluníčka i odpolední tvrdou a nerozbitou sjezdovku. Sjezdovky jsou, přes svoji nespornou kvalitu, spíše určené pro sportovně méně náročné lyžaře. Nadšení ale budou ti, kteří se chtějí v pohodě povozit na širokých, poloprázdných sjezdovkách. Doslova ideální je Rogla pro prodloužený víkend s rodinou. Velkou výhodou je i poměr cena/výkon u zdejších ubytovacích zařízení. Centrum střediska se nachází na náhorní planině ve výšce 1.470 m n. m., takže idilická a pohádkově zasněžená krajina je zaručená.
 
Pro letošní zimní sezónu nevypisujeme žádné zájezdy do Slovinska. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.
1050-1517 m n.m.
12 km
2 lanovky, 11 vleků
profi běžkařský okruh

Lázeňský pobyt

Rogla je místo plné klidu, míru, kouzelné přírody a wellnesů! Po lyžování si tak můžete užít relaxaci těla i ducha na té nejvyšší úrovni. V případě špatného počasí nebo celkové nechuti k fyzické aktivitě doporučujeme popojet pod hory do lázeňského městečka Zreče (17 km), kde můžete navštívit krásný místní komplex vyhlášených termálních lázní.

Parádní ubytování

Rogla je spíše menší resort a to přináší i některé výhody, které v jiných střediscích nenajdete. Jednou z nich je i přítomnost vysoce kvalitních, 4* hotelů za super ceny. Takže např. při pobytu v Hotelu Natura si užijete nejen super lyžování, ale i prémiovou gastronomii, nádherné wellnes a celkově krásné a pohodlné ubytování v na nadmořské výšce 1.500 m n. m.

Ideální prodloužený víkend

Rogla se nachází pohých 50 km od Mariboru, takže z Brna trvá cesta 5 hodin. Takže značka ideál pro rychlý výpad na prodloužený víkend za alpským lyžováním v krásném a doposud nepřelidněném resortu. Navíc většina cesty probíhá po dálnici.

Hotel Natura

Rogla, Slovinsko
Krásný lázeňský hotel Natura leží ve vzdálenosti 450 m od velků. Jde o luxusní ubytování, ve kterém se snoubí tradiční postupy s moderními technologiemi. Kromě klidného a pohodlného ubytování si zde můžete vychutnávat relaxaci v nové wellnes zóně se saunami a vířivkami. Lze si objednat i masáže a další procedury. Hotel je umístěn hned vedle běžkažského okruhu. Součástí ubytování je i výborná polopenze.
Luxusní lázeňský hotel

Hotel Rogla

Rogla, Slovinsko
Hotel Rogla se nachází v bezprostřední vzdálenosti od sjezdovek. Součástí vybavení je vnitřní bazén a prostorná wellnes zóna se saunami. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Najdete zde i restauraci s tradičními pokrmy z oblasti Pohorje. 

Hotel Brinje

Rogla, Slovinsko
Hotel Brinje *** najdete nedaleko sjezdovek, v centru resortu Rogla. Nabízí ubytování ve 2-3 a 4-5 lůžkových pokojích. Snídaně a večeře probíhá v jídelně přilehlého hotelu Rogla, kde najdete i recepci. Hotel Brinje je ideální pro klienty, kteří si chtějí užívat pohodlí a komfort hotelu, ale zároveň chtějí být stranou od hlavního ruchu a shonu velkého hotelu.

Apartmány Jurgovo

Rogla, Slovinsko
Apartmány Jurgovo najdete kousek stranou od hlavního ruchu resortu Rogla. Jedná se o horskou chatu přímo u sjezdovky. Na svah je to ze dveří jen pár metrů. V chatě je restaurace, kde je servírována polopenze. K dispozici jsou apartmány pro 4 až 7 osob.
Apartmány s polopenzí přímo na svahu

Rogla

Středisko Rogla se rozprostírá na náhorní planině pod stejnojmennou horou v oblasti Pohorje. Neobvyklá je struktura resortu, kdy je centrum služeb a většina ubytovacích zařízení situována na kopci, na vršku sjezdovek. Krásné výhledy z oken hotelů a pohádkově zasněžené okolí je tedy zaručeno. V centrální části resortu mají sjezdovky severní orientaci, čímž je zajištěná dobrá kvalita sněhu po celý den. Převládají tu červené sjezdovky, ale vždy je možné zvolit i mírnější, modrou variantu sjezdu. Směrem k východu najdete strmější, černé sjezdovky a červené sjezdovky. 100% svahů je pokryto umělým zasněžováním. Za zmínku jistě stojí i běžkařský polygon. Ten nabízí několik okruhů, upravovaných na klasiku i skate. Okruhy mají různé délky, profi zázemí a jsou upravované 2x denně. Vstup je pro držitele platného skipasu zdarma. 

Další informace o středisku

 • celkem 12 km sjezdovek -  2 km modrých, 8,5 km červených a 1,5 km černých
 • 2 sedačkové lanovky a 11 vleků
 • 1 snowpark
 • profi běžkařský polygon - několik okruhů různých délek a obtížností, vstup od 14 let s platným skipasem

Doporučené trasy

Z Prahy: Brno - Mikulov - Víděň - Graz - Maribor - Rogla
 
 • 640 km, cca 7 hod jízdy
Z Brna: Mikulov - Víděň - Graz - Maribor - Rogla
 
 • 440 km, cca 5 hod jízdy
 • restaurace, bary, diskotéka
 • jízda na tobogánu
 • půjčovna vybavení a skiservis
 • animační programy pro děti
 • výlety na sněžnicích
 • profi běžkařský polygon
 • sportovní hala
 • lezecká stěna
 • spojení skibusem lázněmi Therme Zreče - pro klienty slevy na vstupy do termánlů
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Rogle?
Středisko se nachází v nadmořské výšce 1050 - 1517 m n. m., takže po většinu sezóny je zde sněhu dostatek. Areál je navíc pokryt důkladným systémem umělého zasněžování. Sezóna tu obvykle trvá od poloviny prosince do začátku dubna.

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

 
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.