Doprava

Snažíme se každoročně zlepšovat naše služby a to samé platí o autobusové dopravě. Mnoho našich klientů včetně nás pravidelně trpí při dlouhých cestách za krásami francouzských Alp, které patří v naší nabídce mezi nejoblíbenější. Jistou dávku nevýhody tohoto krásného koutu lyžařské Evropy nese poněkud delší vzdálenost oproti Rakousku či Itálii. Přes léto jsme tento handicap intenzivně řešili a s radostí vám oznamujeme, že se můžete těšit na pohodlnější cestu

Pro cestu do Rakouska nebo Itálie bohužel využít autobusové dopravy nelze. V případě větší skupiny Vám rádi autbus zařídíme, případně vytvoříme cenovou nabídku.
 

Pohodlná cesta do Francie autobusem  Vega Tour

Obstarali jsme pro vás přepravu moderními autobusy s maximálním stářím 5 let od léty prověřeného dopravce Vega Tour, který disponuje flotilou 150 autobusů a patří mezi největší dopravce v zemi. Překvapí vás více místa pro nohy, občerstvení a denní tisk pro zkrácení dlouhé chvíle. 
 

Opravdoví profíci za volantem

Velký důraz klademe na bezpečnost, proto jsou naši řidiči pravidelně školeni, domluví se anglicky a chovají se jako profesionálové. Lyžování nejen ve Francii se tak pro vás stane o mnoho pohodlnější bez zbytečného strašáku z dlouhé nepohodlné cesty. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a vyražte s námi na letošní lyžovačku.