Lyžování v Rakousku

Největší hustota třítisícovek, jakou si umíte představit
Lyžování v Rakousku je splněný sen každého milovníka tohoto zimního sportu. Najdete zde perfektní služby, moderní sedačkové a kabinové lanovky, samozřejmostí je dokonalý systém umělého zasněžování, který eliminuje nespolupráci přírody. Lyžování v Rakousku je každodenní jízda na precizně upravené sjezdovce s bohatým polyžařským vyžitím. Vyběrem lyžařského zájezdu do Rakouska jste učinili rozhodnutí strávit perfektní lyžarskou dovolenou.

Letošní sezónu nebudeme vypisovat žádné lyžařské zájezdy do Rakouska. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.

Snadná dostupnost

Rakousko je hned vedle, to ví přece každý. Kdo nemá rád dlouhé cesty a nepomáhá mu ani kinedryl, pro toho je Rakousko jasná volba. Nejblíž od hranic je středisko Dachstein West.

Moderní lanovky

Na technickém pokroku si zakládal už Císařpán a od těch časů se nic nezměnilo. Rakousko je proto tutovka z pohledu modernizace lanovek - pomy a kotvy tu prakticky nenajdete. Jeden příklad za všechny -  kabinka Millennium Express v Nassfeldu.
 

Ubytování v Rakousku 

Rakušáci jsou precizní národ a potrpí si na vysokou kvalitu úplně všeho. Ubytování není vyjímkou. Vysoký standard je zaručen v apartmánech i v hotelech s polopenzí. Za zmínku určitě stojí apartmánová vesnička v Kreischbergu nebo na Dachsteinu

Jarní prázdniny v Bad Kleinkirchheim

Jarní prázdniny se skipasem pro děti za 6 €
Zobrazit akci