Lyžování v Rakousku

Největší hustota třítisícovek, jakou si umíte představit
Lyžování v Rakousku je splněný sen každého milovníka tohoto zimního sportu. Najdete zde perfektní služby, moderní sedačkové a kabinové lanovky, samozřejmostí je dokonalý systém umělého zasněžování, který eliminuje nespolupráci přírody. Lyžování v Rakousku je každodenní jízda na precizně upravené sjezdovce s bohatým polyžařským vyžitím. Vyběrem lyžařského zájezdu do Rakouska jste učinili rozhodnutí strávit perfektní lyžarskou dovolenou.

Letošní sezónu nebudeme vypisovat žádné zájezdy do Rakouska. Přestože věříme, že letošní zima bude z pohledu lyžování a otevřenosti středisek mnohem lepší než ta poslední, nemůžeme si teď dovolit jít do rizika a složit vysoké zálohy za ubytování. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se s vámi setkáme na svahu hned, jak to situace dovolí. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.

Snadná dostupnost

Rakousko je hned vedle, to ví přece každý. Kdo nemá rád dlouhé cesty a nepomáhá mu ani kinedryl, pro toho je Rakousko jasná volba. Nejblíž od hranic je středisko Dachstein West.

Moderní lanovky

Na technickém pokroku si zakládal už Císařpán a od těch časů se nic nezměnilo. Rakousko je proto tutovka z pohledu modernizace lanovek - pomy a kotvy tu prakticky nenajdete. Jeden příklad za všechny -  kabinka Millennium Express v Nassfeldu.
 

Ubytování v Rakousku 

Rakušáci jsou precizní národ a potrpí si na vysokou kvalitu úplně všeho. Ubytování není vyjímkou. Vysoký standard je zaručen v apartmánech i v hotelech s polopenzí. Za zmínku určitě stojí apartmánová vesnička v Kreischbergu nebo na Dachsteinu

Jarní prázdniny v Bad Kleinkirchheim

Jarní prázdniny se skipasem pro děti za 6 €
Zobrazit akci