Jak se přihlásit na zájezd

Chci jet s PUXem na hory, jak to mám udělat?

V první řadě Vám gratulujeme k moudrému rozhodnutí, určitě nebudete litovat! Máte-li vybráno, hoďte nám to do mejlu na ck@puxtravel.cz, nebo zavolejte na +420 776 789 600. Můžete použít i poptávkový formulář na našem webu. A nebo pokud preferujete osobní kontakt, najdete nás na Kotlářské 5 v Brně v kanceláři, úřadujeme od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hod. Čím více informací nám na začátek poskytnete (jako např. počet osob, věk dětí, jestli chceš hotel nebo apartmán, bus nebo vlastní auto atd.), tím líp, bude to pak rychlejší.

 

Bude s tím hodně papírování?

Rozhodně ne, nebudeme s tím dělat zbytečné drahoty! Jakmile se domluvíme na formalitách, pošleme Vám na mejl všechy potřebné dokumenty, včetně cestovní smlouvy a faktury. Cestovní smlouva nabývá platnost zaplacením zálohy (není potřeba tisknout a podepisovat). Jakmile bude rezervace zpracována, pošleme Vám odkaz na editaci osobních údajů všech dalších účastníků zájezdu. Toť vše.

Jak probíhá placení?

Na faktuře najdete všechny potřebné údaje pro provedení platby. Platba je rozdělená na dvě části (aby to nebyla naráz taková palba). První půlku potřebujeme mít do pěti pracovních dnů od data vydání faktury (kvůli zálohám za ubytko a skipasy), druhou půlku pak nejpozději 30 dnů před odjezdem. Pokud zájezd řešíte na poslední chvíli, nezbyde než zaplatit všechno naráz.
 
Platit se dá bankovním převodem nebo v hotovosti u nás v kanceláři. Vše potřebné je na faktuře, případně to najdete v Kontaktech. Na požádání Vám vyrobíme i fakturu z fondu zaměstnavatele. Máte-li takto osvíceného šéfa, dejte nám vědět jeho fakturační adresu, IČO, DIČ, přesnou částku pro vystavení faktury a e-mail, na který máme fakturu poslat.

Můžu platit v eurech?

Jasně, máme na to zvláštní eurový účet. Nejdřív si ale nechejte přepočítat cenu. Přepočet probíhá podle kurzu Fio devizové konverze - nakupujeme, pro konkrétní den Vaší přihlášky. Přepočet je z praktických a technických důvodů závazný! I když se platba uskuteční později, přepočet měnit nelze. Všechny informace k provedení platby najdete na faktuře.