Lyžování ve Francii

Slunce, skály a překrásné výhledy - na lyžování ve francouzských Alpách se hned tak nezapomíná
Lyžování ve Francii je opravdová lahůdka. Stovky kilometrů vzájemně propojených sjezdovek, kvalitní a početné snowparky, spousta možností pro freeride, všudypřítomné hospůdky a restaurace a hlavně Slunce - takovou kombinaci jinde nenajdete. Především v jižních Alpách se počasí vyznačuje častým slunečním svitem a intenzivními srážkami, během kterých napadne neskutečné množství sněhu. Doprava do Francie je sice poněkud zdlouhavá, ale pro naše lyžařské zájezdy využíváme služeb dopravce VegaTour, který disponuje moderními autobusy s wifi připojením. Francie láká lyžaře a snowboardisty na pobyt za super ceny.

Sjezdovky ve Francii

Lyžování ve Francii je charakteristiké velkými propojenými areály se stovkami kilometrů sjezdovek. Počasí ve Francii je příznivé díky vysokému počtu slunečných dnů a také výbornými sněhovými podmínkami, které umožňují lyžování  a snowboarding od prosince až do konce dubna a v resortech s ledovcem i mohem déle.

Tip PUXtravel na lyžování ve Francii

Lyžařské středisko Vars/Risoul patří k nejoblíbenějším areálům našich klientů. Není výjimkou, že někteří zákazníci se do resortu Vars/Risoul vrací opakovaně. Jestliže se tedy rozhodnete strávit zimní dovolenou ve Francii poprvé, tak s tímto střediskem nemůžete šlápnout vedle a užijete si lyžování ve Francii naplno.

Ubytování ve Francii

Ubytování ve Francii má oproti jiným zemím nesmírnou výhodu, ve většině případů se rezidence nachází maximálně 250 m od sjezdovek a někdy si dokonce lyže můžete nazout přímo před barákem. Díky velkokapacitním rezidencím, zde lehce najde ubytování i velká skupina účastníků, kteří chtějí bydlet v blízkosti

WooXUP 2020

Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a snowboardu ve sluncem zalité Francii v termínu 27.3. - 5.4.2020
Zobrazit akci