Lyžování ve Francii

Slunce, skály a překrásné výhledy. Na lyžování ve francouzských Alpách se hned tak nezapomíná.

Lyžování ve Francii
Lyžování ve Francii je opravdová lahůdka. Stovky kilometrů vzájemně propojených sjezdovek v rámci jednoho lyžařského střediska nikde jinde nenajdete. Počasí ve Francii se vyznačuje častým slunečním svitem a intenzivními srážkami, během kterých napadně neskutečné množství sněhu. Doprava do Francie je sice poněkud zdlouhavá, ale pro naše lyžařské zájezdy využíváme služeb dopravce VegaTour, který disponuje moderními autobusy s wifi připojením. Francie láká lyžaře a snowboardisty na pobyt za super ceny. Vyrazit s námi můžete do Risoul/Vars, Puy Saint Vincent, Serre Chevalier, TIgnes/Val d'Isere a Les 2 Alpes.

 

Vybrat si můžete z těchto lyžařských středisek ve Francii

Lyžování ve Francii

Lyžování ve Francii je opravdová lahůdka. Stovky kilometrů vzájemně propojených sjezdovek v rámci jednoho lyžařského střediska nikde jinde nenajdete. Počasí ve Francii se vyznačuje častým slunečním svitem a intenzivními srážkami, během kterých napadně neskutečné množství sněhu. Doprava do Francie je poněkud zdlouhavá, ale pro naše lyžařské zájezdy využíváme služeb dopravce VegaTour, který disponuje moderními autobusy s wifi připojením. Dovolená ve Francii láká lyžaře a snowboardisty na pobyt za super ceny. Vyrazit s námi můžete do Risoul/Vars, Puy Saint Vincent, Serre Chevalier, TIgnes/Val d'Isere a Les 2 Alpes, kde si užijete to pravé lyžování ve Francii.

Tip PUXtravel.cz na lyžování ve Francii:
Lyžařské středisko Vars/Risoul patří k nejoblíbenějším areálům našich klientů. Není výjimkou, že někteří zákazníci se do resortu Vars/Risoul vrací opakovaně. Jestliže se tedy rozhodnete strávit zimní dovolenou ve Francii poprvé, tak s tímto střediskem nemůžete šlápnout vedle a užijete si lyžování ve Francii naplno.

Letní aktivní dovolená ve Francii? V Alpách, na Korsice nebo v Provence? Doporučujeme horské a cyklistické zájezdy CK Alpina. Vyberte si ve Francii horskou turistiku nebo cyklistiku či MTB a prožijte dovolenou v pohodové partě!
 

Sjezdovky ve Francii

Lyžování ve Francii je charakteristiké velkými propojenými areály se stovkami kilometrů sjezdovek. Počasí ve Francii je příznivé díky vysokému počtu slunečných dnů a také výbornými sněhovými podmínkami, které umožňují lyžování  a snowboarding od prosince až do konce dubna a resortech s ledovcem i mohem déle. Začátečníci ocení mírné a široké sjezdovky. Naopak nároční lyžaři využijí černě značené svahy a především neskutečný výběr freeridůLyžování ve Francii je i pro příznivce freestyle ježdění. V každém areálu se nachází minimálně jeden snowpark, funpark nebo boardercross. Dovolená ve Francii je skutečná lahůdka i díky nabídce zdejší gastronomie - výborné sýry a kvalitní vína.
 

Ubytování ve Francii

Ubytování ve Francii má oproti jiným zemím nesmírnou výhodu, ve většině případů se rezidence nachází maximálně 250 m od sjezdovek a někdy si dokonce lyže můžete nazout přímo před barákem. Díky velkokapacitním rezidencím, zde lehce najde ubytování i velká skupina účastníků, kteří chtějí bydlet v blízkosti a neskutečným zážitkem pro celou rodinu mohou být Vánoce na horách, čímž odpadne spousta stresových situací. Apartmány ve Francii mají vlastní sociální zařízení s plně vybavenou kuchyňku, Achillovou patou je menší prostornost pokojů. Řešením může být rezervace většího apartmánu s obsazením menšího počtu osob. Poměrně drahé je ubytování ve Francii v hotelech s polopenzí, najdete zde převážně tří i čtyřhvězdičkové hotely a jako třešničku na dortu doporučujeme nevšední zážitek Silvestr na horách ;-).
Zajímáte se o lyžování ve francii? Dobře děláte, nikde jinde nenajdete tolik propojených sjezdovek za tak nízké ceny

Máte zájem získávat novinky o Francii? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.