Krvavec

Parádní lyžovačka s výhledem na Triglav
Slovinsko
Středisko Krvavec patří ve Slovinsku k tomu nejlepšímu. Resort se rozkládá na svazích dvou hor - Krvavce a Zvohu - a v sedle mezi nimi. Sjezdovky jsou příjemně členité, rozmanité, svižné, dokonale propojené a hlavně zábavné jak pro začínající jezdce, tak i pro sportovně založené lyžaře. Příjemným bonusem je ubytování s wellness přímo na svahu v nadmořské výšce 1.600 m n. m. Za vysoce nadstandartní lze bezesporu označit úchvatný výhled na horské hřbety Julských Alp s monumentálním Triglavem, Karnických Alp, Karavanek a za dobré viditelnosti i na Jaderské moře. Nenechte se odradit hororovým názvem střediska - jeho počátek najdete v dávných legendách o dvou zatoulaných pastýřkách a smečce hladových vlků. Dnes je Krvavec ideálním a mírumilovným místem pro dokonalou rodinnou dovolenou.
1450-1970 m n. m.
30 km
1
1 kabinka/ 7 sedaček/ 3 vleky
ubytování na svahu

Ubytování přímo na svahu

Ze dveří rovnou na svah? Na Krvavci žádný problém. Nemusíte se nikam trmácet, tahat lyže na zádech a čekat na skibus. Hotel Krvavec i apartmány Muštrinka jsou přímo u sjezdovky.

Super lyžování

Z pohledu čistě lyžařského je Krvavec to nejlepší, co můžete ve Slovinsku najít. Kvalitní a rozmanité slejzdovky zabaví na dlouhou dobu jak začátečníky, samostatně jezdící děti, tak i zkušené a zdatné lyžaře. Navíc díky vzájemné propojenosti svahů je zde nespočet variant sjezdů, takže i přes relativně menší počet km se na lyžích nenudíte.

Zkrácené pobyty

Na Krvavec můžete vyrazit i na prodloužený víkend - není to tak daleko a ubytování jsou těmto pobytům nakloněna. Pobyty jsou možné od 3 nocí v kteroukoliv část týdne. Pokud si tedy nevyberete termín z nabídky v ceníku, napište nám nebo zavolejte a my pro Vás zpracujeme individuální nabídku.

Hotel Krvavec ***

Krvavec, Slovinsko

Hotel Krvavec se nachází v nadmořské výšce 1.600 m n. m. a je tím pádem nejvýše položeným hotelem ve Slovinsku. Hostům nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené v pohodlném horském stylu. K dispozici je i sauna, wi-fi, restaurace a bar. V neposlední řade lze ještě zmínit výbornou polopenzi, připravovanou z lokálních surovin.

Polopenze a wellness přímo na sjezdovce

Apartmány Muštrinka

Krvavec, Slovinsko
Apartmány Muštrinka jsou situovány poblíž hotelu Krvavec, na okraji smrkového lesa, v bezprostřední blízkosti sjezdovek. K dispozici jsou zde menší studia pro 2 osoby, i větší, 4 lůžkové apartmány. Interiéry jednotlivých apartmánů jsou vkusně zařízené dřevěným nábytkem. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout a samostatnou koupelnu s WC. V základní ceně je zahrnutá polopenze, na kterou hosté docházejí do hotelu Krvavec (cca 500 m).

Krvavec

Středisko Krvavec se rozprostírá na jihovýchodním svahu hory Krvavec a na svazích sousedních kopců Zvoh a Kržišče. Celkem zde najdete 30 km rozmanitých, převážně červených sjezdovek. Sjezdovky jsou velmi důkladně propojené a každý sjezd nabízí několik různých variant, kudy se vydat. V kombinaci s neupravovanými freeride úseky se jedná o nesmírně zábavný komplex svahů, který jen tak neomrzí a kde si přijdou na své i sportovně ladění lyžaři. Umělé zasněžování pokrývá 90% plochy areálu. Konfigurace terénu umožňuje jedné, 6ti místné expresní lanovce obsluhovat většinu sjezdovek. Tato lanovka tvoří, spolu s dvousedačkou na Zvoh, dopravní páteř areálu. K dispozici jsou ale i další dvousedačkové lanovky a na kratší vzdálenosti lze využít i vleky. Celý areál je orientačně nenáročný a většina tratí končí na jednom prostorném náměstíčku, takže bloudění a vzájemné odloučení různě výkonných členů rodiny tu nehrozí.

Další informace o středisku

 • celkem 30 km sjezdovek -  7 km modrých, 15 km červených a 8 km černých
 • 1 kabinka, 7 sedačkových lanovek a 3 vleky
 • 1 snowpark
 • nejlepší středisko pro sportovní lyžování ve Slovinsku

Doporučené trasy

Z Prahy: České Budějovice - Linc - Salzburg - Villach - Jesenice - Kranj
 • 650 km, cca 7,5 hod jízdy
 • 570 km mimo slovinskou dálnici přes Ljubeljsko sedlo (webkamera) - cca 7:50 hod Z
Brna: Mikulov - Vídeň - Graz - Maribor - Celje - Kamnik
 • lyžařská škola
 • půjčovna lyží, snowboardů a zimního vybavení
 • ski servis
 • sjezdovka s časomírou
 • snowbike
 • obchody
 • restaurace
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Krvavci?
Sněhová jistota je v tomto středisku po celou hlavní sezónu, čili od půlky prosince do půlky března. I díky 90% pokrytí umělým zasněžováním a velké danmořské výšce sjezdovek tu ale obvykle začíná sezóna hned 1. prosince a zpravidla se lyžuje ještě v půlce dubna.

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.