Krvavec

Parádní lyžovačka s výhledem na Triglav
Slovinsko
Středisko Krvavec patří ve Slovinsku k tomu nejlepšímu. Resort se rozkládá na svazích dvou hor - Krvavce a Zvohu - a v sedle mezi nimi. Sjezdovky jsou příjemně členité, rozmanité, svižné, dokonale propojené a hlavně zábavné jak pro začínající jezdce, tak i pro sportovně založené lyžaře. Příjemným bonusem je ubytování s wellness přímo na svahu v nadmořské výšce 1.600 m n. m. Za vysoce nadstandartní lze bezesporu označit úchvatný výhled na horské hřbety Julských Alp s monumentálním Triglavem, Karnických Alp, Karavanek a za dobré viditelnosti i na Jaderské moře. Nenechte se odradit hororovým názvem střediska - jeho počátek najdete v dávných legendách o dvou zatoulaných pastýřkách a smečce hladových vlků. Dnes je Krvavec ideálním a mírumilovným místem pro dokonalou rodinnou dovolenou.
 
Pro letošní zimní sezónu nevypisujeme žádné zájezdy do Slovinska. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.
1450-1970 m n. m.
30 km
1
1 kabinka/ 7 sedaček/ 3 vleky
ubytování na svahu

Ubytování přímo na svahu

Ze dveří rovnou na svah? Na Krvavci žádný problém. Nemusíte se nikam trmácet, tahat lyže na zádech a čekat na skibus. Hotel Krvavec i apartmány Muštrinka jsou přímo u sjezdovky.

Super lyžování

Z pohledu čistě lyžařského je Krvavec to nejlepší, co můžete ve Slovinsku najít. Kvalitní a rozmanité slejzdovky zabaví na dlouhou dobu jak začátečníky, samostatně jezdící děti, tak i zkušené a zdatné lyžaře. Navíc díky vzájemné propojenosti svahů je zde nespočet variant sjezdů, takže i přes relativně menší počet km se na lyžích nenudíte.

Zkrácené pobyty

Na Krvavec můžete vyrazit i na prodloužený víkend - není to tak daleko a ubytování jsou těmto pobytům nakloněna. Pobyty jsou možné od 3 nocí v kteroukoliv část týdne. Pokud si tedy nevyberete termín z nabídky v ceníku, napište nám nebo zavolejte a my pro Vás zpracujeme individuální nabídku.

Hotel Krvavec ***

Krvavec, Slovinsko

Hotel Krvavec se nachází v nadmořské výšce 1.600 m n. m. a je tím pádem nejvýše položeným hotelem ve Slovinsku. Hostům nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené v pohodlném horském stylu. K dispozici je i sauna, wi-fi, restaurace a bar. V neposlední řade lze ještě zmínit výbornou polopenzi, připravovanou z lokálních surovin.

Polopenze a wellness přímo na sjezdovce

Apartmány Muštrinka

Krvavec, Slovinsko
Apartmány Muštrinka jsou situovány poblíž hotelu Krvavec, na okraji smrkového lesa, v bezprostřední blízkosti sjezdovek. K dispozici jsou zde menší studia pro 2 osoby, i větší, 4 lůžkové apartmány. Interiéry jednotlivých apartmánů jsou vkusně zařízené dřevěným nábytkem. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout a samostatnou koupelnu s WC. V základní ceně je zahrnutá polopenze, na kterou hosté docházejí do hotelu Krvavec (cca 500 m).

Krvavec

Středisko Krvavec se rozprostírá na jihovýchodním svahu hory Krvavec a na svazích sousedních kopců Zvoh a Kržišče. Celkem zde najdete 30 km rozmanitých, převážně červených sjezdovek. Sjezdovky jsou velmi důkladně propojené a každý sjezd nabízí několik různých variant, kudy se vydat. V kombinaci s neupravovanými freeride úseky se jedná o nesmírně zábavný komplex svahů, který jen tak neomrzí a kde si přijdou na své i sportovně ladění lyžaři. Umělé zasněžování pokrývá 90% plochy areálu. Konfigurace terénu umožňuje jedné, 6ti místné expresní lanovce obsluhovat většinu sjezdovek. Tato lanovka tvoří, spolu s dvousedačkou na Zvoh, dopravní páteř areálu. K dispozici jsou ale i další dvousedačkové lanovky a na kratší vzdálenosti lze využít i vleky. Celý areál je orientačně nenáročný a většina tratí končí na jednom prostorném náměstíčku, takže bloudění a vzájemné odloučení různě výkonných členů rodiny tu nehrozí.

Další informace o středisku

 • celkem 30 km sjezdovek -  7 km modrých, 15 km červených a 8 km černých
 • 1 kabinka, 7 sedačkových lanovek a 3 vleky
 • 1 snowpark
 • nejlepší středisko pro sportovní lyžování ve Slovinsku

Doporučené trasy

Z Prahy: České Budějovice - Linc - Salzburg - Villach - Jesenice - Kranj
 • 650 km, cca 7,5 hod jízdy
 • 570 km mimo slovinskou dálnici přes Ljubeljsko sedlo (webkamera) - cca 7:50 hod Z
Brna: Mikulov - Vídeň - Graz - Maribor - Celje - Kamnik
 • lyžařská škola
 • půjčovna lyží, snowboardů a zimního vybavení
 • ski servis
 • sjezdovka s časomírou
 • snowbike
 • obchody
 • restaurace
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Krvavci?
Sněhová jistota je v tomto středisku po celou hlavní sezónu, čili od půlky prosince do půlky března. I díky 90% pokrytí umělým zasněžováním a velké danmořské výšce sjezdovek tu ale obvykle začíná sezóna hned 1. prosince a zpravidla se lyžuje ještě v půlce dubna.

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.