Lyžování v Itálii

Pozor: Vysoké nebezpečí pádu v důsledku kochání se nádhernou krajinou
Lyžování v Itálii je snad osmý div světa. Kde jinde si můžete vychutnat kvalitní víno pod masívem Dolomit za blankitně jasné oblohy? Připojte k tomu kvalitní služby, moderní lanovky, stabilní počasí s až 300 slunečnými dny v roce a perfektní podmínky pro lyžování s dětmi.
Chcete si aktivní dovolenou v Itálii prožít i v létě? Mrkněte na zájezdy sesterské CK Alpina - cyklozájezdy do Itálie, horská turistika v Itálii a ferraty v Itálii.

Slunečné Dolomity

Italské Dolomity se vznačůjí nadprůměrným počtem až 300 slunečních dní v roce. Překrásnou kulisu okolních hor si tedy můžete opravdu vychutnat. Ale pozor - opalovací krém rozhodně s sebou - např. v 2800 m v Livignu nebo v 3000 m na ledovci v Passo Tonale to bude pěkně péct.

Itálie s dětmi

Děti do 8 let mají ve většině středisek skipas zdarma, ostaní děti a senioři se slevou. Ve střediscích jsou většinou pohodlné sedačkové lanovky a zábavné fun parky a posuvné pásy pro nejmenší lyžaře. Parádní podmínky pro lyžování s dětmi nabízí Folgaria, kde si můžete užít slunečný březen v prostorných apartmánech Serrada od 7000 Kč/dospělý a od 3650 Kč/dítě s 6denním skipasem.

Gastronomické orgie

Itálie není pouze rájem lyžařů, ale rovněž i rájem labužníků! Milovníci dobrého jídla a pití si zde přijdou opravdu na své. Hotely si zakládají na výborné pověsti svých polopenzí, což v kombinaci s rozumnou cenou dává lyžařské dovolené další rozměr. Navíc všudypřítomné restaurace a pizzerie dole ve městečku i na slunečných terasách přímo na sjezdovkách!

Livigno FREE Skipas

Start a závěr sezóny v jenom z nejlepších středisek Alp!
Zobrazit akci

Residence Serrada

Serrada, Alpe Cimbra, Itálie
Oblíbená residence Serada leží přímo v centru městečka Serrada, pouze 250 m od lanovky. Serrada je dle našeho názoru nejvýhodněji položené městečko v celém lyžařském areálu Folgaria, do centra areálu na Fondo Grande a Fondo Picollo se dostaneme jen jedinou lanovkou. Residence je vybavena finskou saunou, vyhřívanou lyžárnou, dětskou hernou se stolním fotbálkem. Přímo u rezidence je spřátelená restaurace El Fenil s výbornou pizzerií. V přízemí můžete surfovat na wifi zdarma.
Residence Serrada

Prosluněná LAST MINUTE nabídka na rodinné lyžování v DOLOMITECH!

Ve středisku Folgaria/Lavarone mají děti v termínu 10 - 17. 3. pobyt včetně skipasu od 3.650 Kč!