Informace

Letošní sezónu nebudeme vypisovat žádné lyžařské zájezdy do Alp. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.

Zjistěte důležité informace týkající se zájezdů. Zde najdete více o dopravě, cestovním pojištění a dalších důležitých věcech.
Jak se přihlásit na zájezd
Věnujte prosím náležitou pozornost všeobecným podmínkám zájezdů CK PUXtravel. Předejdete tak možným koplikacím pro vás nebo CK. Kromě všeobecných podmínek také doporučujeme shlédnout také náš reklamační řád.
Doprava
U našich zájezdů do Francie lze využít autobusovou dopravu, kterou provozuje náš partner, dopravní společnost VEGA Tour. Termíny, ve kterých autobus jede, najdete vždy u ceníku zájezdu. Vega používá výhradně nové a pohodlné autobusy a profesionální řidiče. Po cestě můžete sledovat filmy, nebo prostě odpočívat a nechat starosti s řízením na profících.

Pro cestu do Rakouska nebo Itálie bohužel využít autobusové dopravy nelze. V případě větší skupiny Vám rádi autobus zařídíme, případně vytvoříme cenovou nabídku.
Cestovní pojištění
Většina našich zájezdů v ceně nezahrnuje cestovní pojištění, protože řada našich klientů má zřízeno pojištění na celý rok prostřednictvím studentských či bankovních karet. Pro ty ostatní máme však v rukávě dobrou nabídku: díky exkluzivní smlouvě s pojišťovnou Vám můžeme pojistku výhodně sjednat.
Množstevní slevy - získejte 1 místo ZDARMA

25 platících osob = 26. účastník zájezdu je zdarma

Tato nabídka je určena pro skupiny nad 25 osob a hlavně jejich vrchním vedoucím. Vycházíme ze zkušenoti – zájezdy na hory stejně většinou organizuje pro více lidí jeden člověk. Je nám jasné, že to není lehká práce. Bere si čas, nervy a samozřejmě i peníze. Proto chceme těmto lídrům nabídnout zvýhodnění a dát jim hory levně nebo ještě lépe úplně zdarma.

Slevu dostává organizátor a je na něm, zda si ji ponechá jako náhradu za svoje náklady spojené s organizací zájezdu pro ostatní nebo zda ji rozpustí mezi ostatní a sníží tak cenu zájezdu pro každého z členů skupiny.