Informace

Zjistěte důležité informace týkající se zájezdů. Zde najdete více o dopravě, cestovním pojištění a dalších důležitých věcech.
Jak se přihlásit na zájezd
Věnujte prosím náležitou pozornost všeobecným podmínkám zájezdů CK PUXtravel. Předejdete tak možným koplikacím pro vás nebo CK. Kromě všeobecných podmínek také doporučujeme shlédnout také náš reklamační řád.
Doprava
U našich zájezdů do Francie lze využít autobusovou dopravu, kterou provozuje náš partner, dopravní společnost VEGA Tour. Termíny, ve kterých autobus jede, najdete vždy u ceníku zájezdu. Vega používá výhradně nové a pohodlné autobusy a profesionální řidiče. Po cestě můžete sledovat filmy, nebo prostě odpočívat a nechat starosti s řízením na profících.

Pro cestu do Rakouska nebo Itálie bohužel využít autobusové dopravy nelze. V případě větší skupiny Vám rádi autbus zařídíme, případně vytvoříme cenovou nabídku.
Cestovní pojištění
Většina našich zájezdů v ceně nezahrnuje cestovní pojištění, protože řada našich klientů má zřízeno pojištění na celý rok prostřednictvím studentských či bankovních karet. Pro ty ostatní máme však v rukávě dobrou nabídku: díky exkluzivní smlouvě s pojišťovnou Vám můžeme pojistku výhodně sjednat.