Lorem ipsum dolor sit amet,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Aliquam erat volutpat. Fusce wisi. Vivamus ac leo pretium faucibus. Aliquam id dolor. Aenean vel massa quis mauris vehicula lacinia. Pellentesque pretium lectus id turpis. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Aenean fermentum risus id tortor.

Livigno s dětmi

Děti do 8 let mají skipas zdarma, ostaní děti a senioři se slevou. Další slevy mají děti například v Hotelu Loredana. Asi třetina sjezovek je modrých a i většina červených sjezdovek je vhodná pro děti a začátečníky. Ve spodní části údolí je několik zábavných fun parků a posuvné pásy pro nejmenší lyžaře.

Itálie s dětmi

Děti do 8 let mají ve většině středisek skipas zdarma, ostatní děti a senioři se slevou. Ve střediscích jsou většinou pohodlné sedačkové lanovky a zábavné fun parky a posuvné pásy pro nejmenší lyžaře. Parádní podmínky pro lyžování s dětmi nabízí Folgaria, kde si můžete užít pohodu na Folgaria Family Campu nebo se ubytovat v luxusních hotelech Golf nebo Martinella s polopenzí a velkými slevami pro děti.

Livigno FREE Skipas

Start a závěr sezóny v jenom z nejlepších středisek Alp!
Zobrazit akci