Livigno FREE Skipass

Start sezóny v jenom z nejlepších středisek Alp!
Sezóna začíná v Livignu už 1. prosince a ty u toho nesmíš chybět! Čekají tě perfektně připravené sjezdovky a pobyt pouze za cenu ubytka, skipas je zadax! A protože Livigno patří spíš k těm dražším střediskům, je tohle ideální příležitost, jak si užít parádní lyžovačku v Alpách, aniž by člověk místo vánočních dárků maloval příbuzným obrázky :) Vysoká nadmořská výška střediska a perfektní systém zasněžování zaručují, že bude na čem jezdit.
1815-2798 m n. m.
77 km
3
32
FREE Skipass

Bezcelní zóna

Stres z pašování nadlimitního množství alkoholu se nekoná, tuzemák můžete nechat doma. V Livignu se můžete rozmazlovat nad vybranými pochutinami, které jsou o DPH lehčí. A stejně tak i stylové hadříky, hudba a spousta dalšího.SKIPASS FREE, DUTY FREE :)

FREE Skipas

V tomto termínu se v Livignu lyžuje zadax, vlekaři vás zvou! A to se vyplatí :)

Parádní lyžování

Livigno je jendo z nejlépe hodnocených středisek v Alpách a i pro náročné fajnšmekry je synonymem pro kvalitní lyžování. Navíc jsou zde parádní snowparky, freeridy a další mrak zábavy na svahu.

Polyžařská zábava

Po zábavě na sněhu na tebe čeká i zábava v bazénu, v sauně, ve vířivce, na Fat Biku, ... prostě co tě napadne. V Livignu se nudit nebudeš, stačí si vybrat ze široké nabídky místních atrakcí.

Skvělé ubytování

Hotel Valtellina i Chalety del Sole nebízejí ten nejlepší servis a komfort jaký si jen můžete představit.

Sněhová tutovka

Na této fotce vidíte Livigno 1. 12. 2017, tedy přesně před rokem. Středisko je vysoko, sněží tu ož začátku listopadu, je zde perfektní zasněžování - prostě od prosinceuž jsou podmínky luxusní!

Chalety del Sole

Livigno, Itálie
Apartmány del Sole jsou situovány na klidném okraji Livigna, stranou od největšího ruchu, ale v docházkové vzdálenosti do centra. K vlekům je to cca 700 m, ale je možné využít skibus (zastávka je hned naproti vchodu). Do obchodu je to 350 m, do nejbližší restaurace 300 m. V zázemí se nachází velká společenská místnost, kde je možné uspořádat večírek, nebo jen tak posedět u vína. Po domluvě lze roztopit pec a vyrobit si vlastní pizzu. K výbavě patří i sauna a výřivka, prádelna, dětský koutek, gril atd.Navíc majitel je sympaťák a dá se s ním na ledasčem domluvit.
Chalety del Sole

Hotel Valtellina

Livigno, Itálie

Krásný hotel umístěný v tiché části Livigna na dohled od sjezdovek na straně Carosselo. Krásný interiér a příjemná atmosféra je umocněna výbornou polopenzí a wellnessem. K nejbližším vlekům je to 300 metrů, zastávka skibusu je přímo před hotelem (skibusem se snadno dostane na druhou stranu údolí - na Motollino). Hotel poskytuje výrazné slevy pro děti. 

 

Hotel Valtellina

Středisko Livigno

1809 - 2798 m n.n
77 km sjezdovek
3 snowparky
32 lanovek
bezcelní zóna

Ceník ubytování Livigno FREE Skipas

V roletkovém menu si vyberte požadovaný typ ubytování. Kliknutím na měsíc/datum v levé části tabulky se Vám zobrazí vybrané ubytování v daném termínu. Vámi vybranou variantu pak stačí pouze zakliknout. Automaticky se přesunete do poptávkového formuláře, ve kterém už je Vaše zadání vyplněné. Doplňte potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat – ozveme se Vám co nejdříve.
Ubytování Pokoj
Cena
1.12 - 8.12.
Chalet del Sole Apartmán Rin 2-4 os
6 400 Kč
Chalet del Sole Apartmán Lampo 4-5 os
6 250 Kč
Chalet del Sole Apartmán Como 6-7 os
6 350 Kč
Chalet del Sole Apartmán Mare 8-9 os
6 350 Kč
Chalet del Sole Apartmán Baga 10-12 os
6 750 Kč
8.12 - 15.12.
Chalet del Sole Apartmán Rin 2-4 os
7 250 Kč
Chalet del Sole Apartmán Lampo 4-5 os
7 100 Kč
Chalet del Sole Apartmán Como 6-7 os
7 200 Kč
Chalet del Sole Apartmán Mare 8-9 os
7 350 Kč
Chalet del Sole Apartmán Baga 10-12 os
7 450 Kč
15.12 - 22.12.
Chalet del Sole Apartmán Rin 2-4 os
7 250 Kč
Chalet del Sole Apartmán Lampo 4-5 os
7 100 Kč
Chalet del Sole Apartmán Como 6-7 os
7 200 Kč
Chalet del Sole Apartmán Mare 8-9 os
7 350 Kč
Chalet del Sole Apartmán Baga 10-12 os
7 450 Kč
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Livigno, závěrečný úklid, povlečení, venkovní parkování, spotřeby energií,  wi-fi, DPH, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu (u apartmánů), ručníky, cestovní pojištění, vratnou kauci, služby delegáta

Poptávkový formulář Livigno FREE Skipas

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 77 km sjezdovek - 17 km modrých, 47 km červených a 13 km černých
 • 6 kabinek, 15 sedačkových lanovek a 11 vleků
 • přepravní kapacita 47.300 lidí za hodinu
 • zhruba 30 km upravených běžkařských tratí
 • obří snowpark Mottolino pro nejnáročnější jezdce
 • tématické snowparky a freestyle zóny
 • denně noční lyžování od 20:30 do 22:30
V jižní části střediska najdou lyžařští začátečníci dostatek svahů pro zlepšování své techniky - celkově je v Livignu téměř třetina sjezdovek modrých. Nenajdete zde svahy vinoucí se dlouhé kilometry, ale kratší ale o to dravější tratě. Nejnáročnější sjezdovky jsou pod vrcholem M. Della Neve a pro freeridery jsou připraveny volné pláně směrem k vesničce Trepalle. Doporučujeme vyzkoušet zejména z vrcholu Monte Sponda do vesničky Trepale v druhém údolí.

Doporučené trasy

Z Prahy:  Plzeň – Rozvadov –  Mnichov – Memmingen – Dornbirn – Vaduz – Davos – Zernez – Livigno přez tunel Munt la Schera

Z Brna:  Mikulov – před Vídní na Krems – Sankt Pölkten – Amstetten – Linz – Salzburg – Rosenheim – Innsbruck – Silz – Pfunds – Ramosch – Zemez – Livigno přez tunel Munt la Schera

 • opravdový ráj nákupů! Díky statutu bezcelní zóny najdete v Livignu spoustu duty free shopů – nápoje, parfémy, optika, cigarety a mnoho jiného zboží je osvobozeno od daňové přirážky.
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční italské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum
 • lyžařská a snowboardingová škola
 • hlídání dětí
 • široká nabídka sportovních aktivit – výpravy na sněžnicích, výlety na motorových saních, paragliding, snowtubing a další
 • několik kostelů v centru
Jak je to v Livignu se sněhem?
 • Již samotný fakt, že celé středisko se nachází mezi 1 800 a 3 000 metry nad mořem, hovoří za vše. Sněhové podmínky zde tedy bývají fantastické bez výjimky již od začátku prosince až do konce dubna! Vše je navíc podpořeno systémem umělého zasněžování. Tyto sněhové garance tedy řadí Livigno mezi absolutně nejpoptávanější lyžařské destinace nejen mezi českými lyžaři.
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
 • Obavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to přibližně 2 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
 • Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Kdy je příjezd/odjezd?
 • Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Jsou ve středisku možné zkrácené termíny?
 • Opravdu ne. Livigno nabízíme a jednoznačně doporučujeme výhradně v týdenních termínech se šestidenním skipasem.
Proč jsou zájezdy do Livigna tak drahé?
 • Livigno patří po zásluze mezi nejpoptávanější střediska nejen mezi Italy, ale mezi lyžaři z celé Evropy. Prim mezi nimi hrají i Češi, kteří si středisko velmi oblíbili. Livigno je tedy charakteristické častým převisem poptávky nad nabídkou a ceny tak nějak přirozeně stále pomalu rostou…V předvánočních a dubnových akčních termínech lze však pořídit pobyt se skipasem opravdu výhodně!
Jakou cestu zvolit při cestě do Livigna?
 • My doporučujeme cestu přes placený tunel. I když za jeho průjezd zaplatíte 35 €, vše se Vám zase vrátí při načerpání levných pohonných hmot v bezcelní zóně v Livignu. Cesta přes Tirano a Bormio je již poměrně zdlouhavá.
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
 • Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).