WooXUP 2019

Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a snowboardu ve sluncem zalité Francii v termínu 

30.3.-6.4.2019

Risoul
WooXUP Ti dává možnost užít si 6 dní dlouhé ýbrboží jarní prázky s velkou partou lidu.
Jak si naplánuješ svůj čas je jen na Tobě. Každý den budeš moct jezdit, učit se novým trikům, zkoušet novou výzbroj, uvolnit křečová lýtka na Apres Ski a večer zařádit na párty do ranních hodin. Limity a meze se nekladou, čerstvý alpský vzduch Tě každé ráno postaví zase na nohy.

Chcete důkaz místo slibů? Video z loňského ročníku hýr.

Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava, ubytko, 6-ti denní permice, testovačky lyží a prken, zapůjčení vybavení, instruktoři ochotni z Vašich nekrotizujicích a předešlé noci zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, apres ski, koncíky, dj´s každý den, soutěže každý den o věrtel cen (myšleno doslovně).
 
1 650 - 2 750 m n. m.
185 km
7
42

185 kiláků sjezdovek a 8 snowparků k tomu

Středisko Vars/Risoul je jedna velká paráda. Je sze přes 180 km svahů, snowparky kam se podíváš a k tomu prakticky neomezené možnosti freeridu pro ty největší divochy. Lyžovačka jedna báseň, však to znáte!!!

Apresski u Yetiho

Letos se o zábava a zevling během ježdění i po něm budou starat borci z La Grote du Yeti - legendárního baru, který v Risoulu už mnoho let určují rytmus a tempo každé zábavy. Těšte se na parádní terasu, na kteou svítí ceý den a kde duní muzika vostošest!

Našápnutý hudební program

Hudební program je každý rok úplně boží a letos to nebude jinak. Hlavní headliner je zatím v jednání a jakmile nám to potvrdí, hnedle se s tím pochlubíme. Do té doby se můžete vsázet s kumpánama, vo koho půjde :) Potvrzené už máme stívice jako DJ Pixie, Bastien nebo Manitu. Další jména budou přibývat v průběhu podzimu.

Instruktoři ze Sun Ski

Instruktoři ze Sun Ski & Board School budou opět na místě a připraveni z každé gumy vytvarovat jezdce pár exelánc! Jestli ti to moc nejde a chceš se zlepšit, nebo jsi úplná lama a chceš se naučit řezat svah na prkně, není problém. Stačí se nestydět a na konci týdne to budeš stříhat jako Ester!

Stěhování přes kopec

Letos měníme adresu, místo ve varsu budeme bydlet na druhé straně kopce, v resortu Risoul. Určitě se Ti tady bude líbit, je zde všechno víc pohromadě a celkově je to tady takové větší a živější.

Testovačka

Chceš si zkusit nějakou jinou fošnu nebo ski? Zajdi ke stánku s testovačkou a vyber si. A když nevíš, něco ti doporučíme! Lyži i prken bude k testování hafo, takže nou stres.

Castor & Polux

Risoul, Francie
Residence Castor & Pollux jsou dvě budovy které se nachází v lyžařském středisku Risoul 1850, nabízí snadný přístup k sjezdovkám, nejbližší z nich je vzdálena pouhých 45 metrů. Necelých 100 metrů  je vzdálené apreski u Yettiho a pro ty co pak pujdou pařit do klubu tak se z něj v ranních hodinách budou plazit cca 300 metrů zpátky do ubytování.
Castor & Polux

Casiopée

Risoul, Francie

Dřevěná residence Cassiopée je umístěná téměř uprostřed střediska Risoul, takže na sjezdovku, apres-ski i na dízu je to pohodových 150 metrů.

Apartmán pro 6 osob (28 m²)
Výklenek s palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení

Duplex pro 7 osob. (47m²)
1. podlaží: výklenek s palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení
2. podlaží: dvě ložnice, jedna s rozkládacím gaučem a druhá s palandou, sociální zařízení bez wc

Casiopée

Melezes

Risoul, Francie
Ubytování klasického francouzského typu - takže spíš pro ty co tráví celý den na sjezdovce a na načančanosti interiéru jim moc nezáleží. Největší výhodou je umístění přímo u svahu a hlavně pro ty co rádí paří, tak těm stačí pouze sejít ze schodů - apres ski v doupěti u Yettiho je hnedka pod barákem !!

Studio B - pro 4 osoby (22m²)
Kabina s dvoupatrovou postelí, nebo dvěma lůžky, obývací prostor se 2 samostatnými lůžky nebo rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkón

3pokojový apartmán (duplex) - pro 6 osob (33m²)
1. podlaží: obývací prostor s rozkádací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, wc
2. podlaží: ložnice s palandou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna

Melezes

Středisko Vars / Risoul

1 650 - 2 750 m n. m.
185 km
7
42
nejprodávanější lyžařské středisko v naší cestovce

Ceník ubytování WooXUP 2019

V roletkovém menu si vyberte požadovaný typ ubytování. Kliknutím na měsíc/datum v levé části tabulky se Vám zobrazí vybrané ubytování v daném termínu. Vámi vybranou variantu pak stačí pouze zakliknout. Automaticky se přesunete do poptávkového formuláře, ve kterém už je Vaše zadání vyplněné. Doplňte potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat – ozveme se Vám co nejdříve.
Ubytování Pokoj
Cena
30.3.-6.4.
Residence Melezes Studio pro 3 os
8 900 Kč
Residence Melezes Studio pro 4 os
8 900 Kč
Residence Melezes Apartmán pro 6 osob
8 900 Kč
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí (při plné obsazenosti pokoje), 6 denní skipas Risoul/Vars, luxusní autobusová doprava, služby delegáta, každodenní testování lyží, apres ski, koncerty každý den, soutěže, instruktoři Sun Ski, DPH, pojištění CK proti úpadku... a spoustu dalšího.
Cena nezahrnuje: stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh.

Poptávkový formulář WooXUP 2019

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 185 km sjezdovek - 30 km zelených, 75 km modrých, 64 km červených a 16 km černých
 • 2 kabinky, 17 sedačkových lanovek a 31 vleků
 • 35 km běžeckých tratí
 • 40 km značených lesních cest pro procházky ve sněhem zasněženém lese
 • 7 snowparků -  více než 50 překážek přístupných lyžařskými vleky, Varpark a park Eyssina hostí mezinárodní soutěže s překážkami hodných olympijských her a X-games.
 • v horní části střediska, na svahu Le Fournet, objevíte nádherné dětské hřiště pro sáňkování
  Otevřený celý den, každý den během zimní sezóny (v závislosti na povětrnostních podmínkách)
 • lyžařská škola
Z Prahy: Plzeň - Rozvadov - München - Torino - Briancon - Vars 

Z Brna: Mikulov - Wien - Graz - Venezia - Milano - Torino - Briancon - Vars
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční francouzské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum
 • Wellness Les Bains de Vars nabízí různé relaxační procedury, např parní lázeň, zábaly, pedikúru a manikúru a další
 • venkovní kluziště
 • Každé úterý jsou v centru Varsu tradiční trhy plné voňavých sýrů, vín a dalších místních dobrot a výrobků
Je v březnu dost sněhu?
Se sněhovými podmínkami ve sředisku Vars máme jen dobré zkušenosti. Samozřejmě Vám nedokážeme garantovat 100 % lanovek a sjezdovek v provozu, ale dle dlouholetých zkušeností si troufáme doporučovat i termíny až do poloviny dubna! 

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.
Kdy je příjezd/odjezd?

A) Linková autobusová doprava = odjezd z ČR do Francie je vždy v pátek v odpoledních až večerních hodinách dle nástupních míst (konkrétní odjezdové časy zasíláme v propozicích přibližně 2 týdny před odjezdem), odjezd z Francie zpět do ČR je poté v sobotu opět v odpoledních až večerních hodinách (konkrétní čas odjezdu ze střediska Vám bude zaslán sms během pobytu), ovšem ubytování je možné první den v soobtu až od 16 hodin a na konci pobytu jej musíte opustit v sobotu do 10 hodin.

B) Individuální doprava = ubytování první den je možné v sobotu nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, opět v sobotu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepci také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve)

Kdy se začíná lyžovat?
V ceně zájezdu je 6 denní skipas pro celou oblast Vars a Risoul platný vždy od neděle do pátku. 

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).