Les 2 Alpes Opening

Lyžařský zájezd
Zahájení zimní sezóny ve velkém stylu a s ubytováním v luxusní 4* rezidenci.
Poptávkový formulář

X
Chcete se rovnou přihlásit k účasti? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
9 500 Kč
WooXUP logo
Les 2 Alpes Opening
Letošní lyžařskou sezónu zahájíme ve francouzském středisku Les 2 Alpes. Čeká na nás ledovec, 240 km sjezdovek, spousta polyžařského vyžití a hlavně luxusní 4* rezidence s wellnes. Aby toho nebylo málo, tak v ceně zájezdu je pohodlná autobusová doprava, takže si nemusíte dělat starosti s řízením. Navíc termín je prakticky ideální - zima už je v plném proudu a sněhu je dost. A návrat? Zpátky doma budete včas a zbyde vám ještě spoustu prostoru na nákup dárků a řešení všech ostatních vánočních záležitostí :)

                       

Program akce

100% sněhová jistota
Vertikální rozsáhlost střediska 2 Alpy je spolu s kvalitním systémem umělého zasněžování zárukou dobrých podmínek i z kraje sezóny. Navíc je tu jistota v podobě ledovce Mont de Lans - největšího lyžařského ledovce Evropy.
Luxusní ubytování
Máme pro Vás připravené pohodlné a nově zařízené apartmnány v jedné z nejkrásnějších residencí celého resortu - čtyřhvězdičkové Cortině.
240 km perfektně upravených sjezdovek
Těšit se můžete na celých 240 km upravených sjezdových tratí šplhajících až do nadmořské výšky 3 600 m n. m. Pro zdatnější lyžaře tu je bezpočet možností jízdy v hlubokém sněhu a dokonalý snowpark.
Pohodlná doprava
Tam i zpět Vás dovezeme luxusním a pohodlným autobusem. Takže místo stresu z řízení a dlouhé cesty jenom v klidu sedíte, podřimujete nebou koukáte na filmy :)
Kouzelná vánoční atmosféra
Nechte na sebe dýchnout kouzelnou adventní atmosféru v Les 2 Alpes. Pohodička, klídek a rolničky všude kolem :)
Bohaté polyžařské vyžití
V resortu se nachází spousta restaurací, barů, obchůdků, je tu i kino, muzeum, bazén, kluziště a spousta dalších atrakcí - nuda se prostě nekoná!
  • /getattachment/Zajezdy/Francie/Les-2-Alpes/Opening/Stredisko-Les-2-Alpes/Domaine_skiable_Glacier_01.jpg.aspx?width=800

Středisko Les 2 Alpes


   


Les 2 Alpes se za poslední roky vyšvihl z průměrného francouzského střediska mezi top resorty Evropy. Těžko představitelné převýšení 2300 metrů s maximální výškou pro lyžování 3 600 m n. m. z něj dělá sněhovou jistotu. Pokud příroda zklame, je připraveno 226 sněžných děl pro maximální přípravu 89 sjezdovek, na které vás pohodlně dopraví 48 lanovek a vleků.
 
Moderní pulzující středisko, které žije ve dne v noci. Přes den si užijete zábavu na sjezdovce, odvážnější ve snowparku nebo jedné z 5 legálních bezpečných zón pro freeride. Zdejší snowpark patří mezi to nejlepší, co pro freestylery současné Alpy nabízí. Přes léto vyroste na ledovci obrovská zóna pro vyznavače adrenalinu, kde trénuje nejeden profík. Na zimu se celý kolos posune o několik stovek výškových metrů níže a nabízí tak pro nás těžko uvěřitelné podmínky pro vynikající trénink i zábavu. V noci se určitě vydejte do víru "velkoměsta" a navštivte jeden z mnoha zdejších barů, hospod či diskotéku. Jenom nezapomeňte, že vstávání na horách bývá krušné :-) Více informací o středisku zde.

Ceník

7.12. - 16. 12. 2018

Cena 9 500 Kč/os.*

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, povlečení a ručníky, služby delegáta, autobusovou dopravu, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravu, vratnou kauci, turistickou taxu, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh

*Cena platná při plném obsazení apartmánu.

 

Povinné poplatky na místě:
  • turistická taxa 1,8 €/os/den
  • vratná kauce 600 €/apartmán
Volitelné příplatky na místě:
  • závěrečný úklid 75 - 170 € (podle velikosti apartmánu)
  • wi-fi internet 25 €

 

Luxusní autobusová doprava v ceně zájezdu!


Zájezdový autobus (do 5 let stáří) = s námi nečekáte ani nepřesedáte. Příjezd i odjezd je plánovaný tak, aby klienti netrávili půl dne čekáním na ubytování. Po cestě je Vám k dispozici zkušený průvodce, který se o Vás postará. Nástupní místa: Brno, Praha.
 


                                  

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Máte zájem získávat notičky o Harafica aneb cimbálovka ve Varsu? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.