Les 2 Alpes Opening

7. - 16. 12. 2018

Zahájení zimní sezóny ve velkém stylu s ubytováním v luxusní rezidenci Le Cortina
Letošní lyžařskou sezónu zahájíme ve francouzském středisku Les 2 Alpes. Čeká na nás ledovec, 225 km sjezdovek, spousta polyžařského vyžití a hlavně luxusní rezidence s wellnes. Aby toho nebylo málo, tak v ceně zájezdu je pohodlná autobusová doprava, takže si nemusíte dělat starosti s řízením. Navíc termín je prakticky ideální - zima už je v plném proudu a sněhu je dost. A návrat? Zpátky doma budete včas a zbyde vám ještě spoustu prostoru na nákup dárků a řešení všech ostatních vánočních záležitostí.
1300 - 3568 m n. m.
225 km
2
44
ledovec který v létě neroztaje!

100% sněhová jistota

Vertikální rozsáhlost střediska 2 Alpy je spolu s kvalitním systémem umělého zasněžování zárukou dobrých podmínek i z kraje sezóny. Navíc je tu jistota v podobě ledovce Mont de Lans - největšího lyžařského ledovce Evropy.

240 km perfektně upravených sjezdovek

Těšit se můžete na celých 240 km upravených sjezdových tratí šplhajících až do nadmořské výšky 3 600 m n. m. Pro zdatnější lyžaře tu je bezpočet možností jízdy v hlubokém sněhu a dokonalý snowpark.

Luxusní ubytování

Máme pro Vás připravené pohodlné a nově zařízené apartmnány v jedné z nejkrásnějších residencí celého resortu - čtyřhvězdičkové Cortině.

Pohodlná doprava

Tam i zpět Vás dovezeme luxusním a pohodlným autobusem. Takže místo stresu z řízení a dlouhé cesty jenom v klidu sedíte, podřimujete nebou koukáte na filmy :)

Kouzelná vánoční atmosféra

Nechte na sebe dýchnout kouzelnou adventní atmosféru v Les 2 Alpes. Pohodička, klídek a rolničky všude kolem :)

Bohaté polyžařské vyžití

V resortu se nachází spousta restaurací, barů, obchůdků, je tu i kino, muzeum, bazén, kluziště a spousta dalších atrakcí - nuda se prostě nekoná!

Le Cortina

Francie, les 2 Alpes
Nachází se v živé oblasti s množstvím zábavy, barů, restaurací, obchodů a volnočasových aktivit. Luxusní byty této budovy nabízejí skvělý obytný prostor a moderní a příjemné prostředí, které vám umožní relaxovat po celodenním lyžování. Vychutnejte si uklidňující efekt nádherného výhledu na ledovec Muzelle - must-see v EcrinsNational Park.
SPA centrum nabízí kompletní relaxaci ve výřivce, parní lázni nebo sauně. Nachází se na půli cesty mezi Vallée Blanche a vysokohorskou oblastí, můžete tak snadno přistupovat k libovolné z obou lyžařských oblastí.
Le Cortina

Středisko Les 2 Alpes

1300 - 3568 m n. m.
225 km
2
44
Ledovec, který v létě neroztaje

Uvedená cena je vždy za 1 osobu/pobyt (při dané obsazenosti). 

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, povlečení a ručníky, služby delegáta, autobusovou dopravu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravu, vratnou kauci (600 €), turistickou taxu (1,7 €/os/den), závěrečný úklid (75 - 170 € dle velikosti apartmánu, lze provést samostatně), cestovní pojištění léčebných výloh

Poptávkový formulář Les 2 Alpes Opening

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 225 km sjezdovek - 55 km zelených, 103 km modrých, 45 km červených a 22 km černých
 • 6 kabinek, 20 sedačkových lanovek a 18 vleků
 • 25 km běžeckých tratí
 • lehké tratě – pro méně zkušené je k dispozici opravdu širokoá nabídka jednoduchých svahů v těsné blízkosti Les 2 Alpes, na ty odvážnější čekají široké dálnice na ledovci
 • těžké tratě – řadíte-li se mezi zkušenější, je zde pro vás 20 km výborně upravovaných černých svahů 
 • Lyžařská škola pro děti
 • Snowpark Land Les 2 Alpes s tematickými zónami rozdělenými do různých úrovní a atraktivním vzhledem nabízí novou zkušenost se snowboardingem a freestyle lyžováním.
 • Freeridový ráj najdete v oblasti La Grave s převýšením 2 150 m. La Grave otevírá na konci ledna, případně na začátku února, v závislosti na sněhových podmínkách; k 6 dennímu skipasu Les 2 Alpes lze zakoupit přístup na La Grave za poplatek 20 €/den
 • lyžařská přilba ve Francii povinná není, ale vřele ji doporučujeme, především pro děti

Doporučené trasy

Z Prahy: Plzeň - Norimberk - Freiburg - Belfort - Lyon - Grenoble – Les Deux Alpes
 • 12 hod, 1.230 km

Z Brna: Vídeň - Klagenfurt - Udine - Milan - Turín - Briancon  - Les Deux Alpes
 • 13 hod 50 min, 1.290 km
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční francouzské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum.
 • 1800 m² venkovního kluziště (vstup zdarma pro držitele 6-ti denního skipasu),
 • Projížďky na saních s koňským spřežením,
 • krytý bazén ve vesnici 


 
 • V srdci vesničky Mont de Lans najdete muzeum umění a tradice "Chasal Lento" které poskytuje pohled do života místních obyvatel napříč lety. Objevte jejich svět, zjistěte více o Mont de Lans a historii Les 2 Alpes. (vstup zdarma)
 • Ledová jeskyně v nadmořské výšce 3 200 metrů. 30 metrů dlouhá jeskyně vytesaná do ledovce se pyšní několika dechberoucími ledovými sochami. Vstupenky jsou k dispozici ke koupi na místě nebo u lyžařských vleků 
Jak je to v Les 2 Alpes se sněhem?
 • Již samotný fakt, že celé středisko se nachází  na ledovci mezi 1300 - 3568 metry nad mořem, hovoří za vše. Sněhové podmínky zde tedy bývají fantastické bez výjimky již od začátku prosince až do konce dubna! Vše je navíc podpořeno systémem umělého zasněžování. 
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
 • Obavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to přibližně 2 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
 • Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Kdy je příjezd/odjezd?
 • Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Jak se dostat na freeride do La Grave?

Mezi nejvyššími body resortu pendluje robla, která freeridu chtivé lyžaře převeze. Freeride v La Grave vyžaduje doprovod freeride guida, kterého si můžete najmout v resortu a lavinovou výbavu (sonda, pípák, lopata). Je určeno pouze pro velice zkušené lyžaře.

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
 • Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).