Zell am See / Kaprun / Kitzsteinhorn

Sněhová jistota na ledovci Kitzsteinhorn
Rakousko
Světoznámé středisko Zell am See/Kaprun/Kitzsteinhorn ověnčené mnohonásobným pořádáním závodů Světového poháru v lyžování vám nyní otevírá svoji náruč. Jednoznačně patří k tomu nejkvalitnějšímu a nejlépe vybavenému, co v Evropě můžete najít. Na lyžařském zájezdu do Zell am See/Kaprun se můžete těšit na dvě střediska, ledovec Kitzsteinhorn v nadmořské výšce nad 3 000 m n. m., rozmanitou nabídku sjezdovek, moderní lanovky a vleky a překrásné výhledy jak na okolní vrcholy tak i do údolí na jezero a městečko Zell am See. Lyžařská oblast se nachází v centrální části Vysokách Taur, severně od Grossglockeru, nejvyššího rakouského vrcholu.
750 - 3029 m n. m.
139 km
5
49

Zell am See / Kaprun  /Kitzsteinhorn

Na zájezdu do Zell am See si můžete zajezdit ve dvou lyžařsky nepropojených střediscích a to v Schmittenhöhe-Zell am See a Kitzsteinhorn-Kaprun/Maiskogel. Celkem se můžete těšit na 139 km sjezdovek, tři třítisícové vrcholy a neuvěřitelně kvalitní zázemí nabízející opravdu cokoli, to je Zell am See/Kaprun. Pokud jste připraveni na trochu větší počet turistů na sjezdovkách i mimo ně, je vám toto klasické rakouské středisko připraveno předvést svoje kvality. Rozsáhlá oblast okolo měst Zell am See a Kaprun je skvělým místem pro zkušené lyžaře, snowboardisty, ale zároveň zde najdou mírné sjezdovky i začátečníci. Jak Smittenhöhe, tak Kitzsteinhorn slibují kvalitní lyžařské zážitky.

Pro letošní zimní sezónu nevypisujeme žádné zájezdy do Rakouska. Ale nezoufejte, zima nejsou jen Alpy. Můžete si vybrat zimní zájezdy na hory od sesterské CK Alpina a zalyžovat si na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, BosněČerné Hoře nebo si vybrat z široké nabídky zájezdů na skialpysněžnice nebo na běžky.

Další informace o středisku

  • celkem 139 km sjezdovek -  58 km modrých, 55 km červených a 26 km černých
  • 15 kabinek,17 sedačkových lanovek a 17 vleků
  • 5 snowparků
  • 200 km běžeckých tras
Z Prahy: Plzeň - Rozvadov - Regensburg - München - Salzburg - Maishofen - Zell am See - Kaprun

Z Brna: Mikulov - Wien - Linz - Salzburg - Maishofen - Zell am See - Kaprun

Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Zell am See/Kaprun?
Obě dvě střediska sdružená v jednu velkou lyžařskou oblast se 140 km svahů se vyznačují sněhovou nadílkou pro Rakousko typickou. Ledovec Kitzsteinhorn=Kaprun garantuje krásný přírodní sníh celoročně, stejně tak jako u výše položených partií na Schmittenhöhe= Zell Am See není o přírodní sníh nouze. V níže položených částech areálu blíže k jezeru  vypomáhá umělé zasněžování. 

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).