Schladming Opening

Lyžařský zájezd
Slavný a profláklý Schladming/Dachstein, dějiště Světového poháru v lyžování a spojující 4 vrcholy tzv. 4 Schaukel nabízí celých 123 km sjezdovek, aniž byste museli použít skibus!
Poptávkový formulář

X

3 600 Kč
WooXUP logo
Schladming Opening

Před zimní sezónou je potřeba se pořádně rozcvičit! A na kvalitní tréning je potřeba pořádné zázemí, to dá přece rozum. Vyražte s námi na víkendovou lyžovačku do jednoho z nejlepších středisek v Rakousku. čeká na Vás přes 120 km perfektně upravených a propojených sjezdovek a parádní ubytko s polopenzí a wellnesem koesek od svahu! A to vše pouhých 400 km z ČR.
 

               

Program akce

123 km propojených sjezdovek
Toto závratné číslo dávají dohromady 4 vzájemně propojené areály Reiteralm, Hochwurzen, Planai a Hauser Kaibling tzv. 4 Schaukel. 230 km sjezdovek v údolí a celých 760 km na společný skipas Ski Amadé.
Dokonalá infrastruktura
Běžkařský ráj (přes 400 km tras – hlavně v Ramsau), 280 wi-fi hotspotů, skibus zdarma se skipasem, večerní lyžování a sáňkování, wellness ve Schladmingu.
Super ubytování
Nádherné ubytování s vynikající polopenzí a wellnesem, dokonalým komfortem po náročném lyžařském dni.
Superpark Planai
Velmi kvalitní snowpark, který potěší všechny milovníky freestyle lyžování a snowboardingu. Naleznete zde 17 skoků různých velikostí a 22 pevných překážek různých tvarů!
Wifi připojení k internetu
Dobrá zpráva pro všechny facebook závisláky. Středisko disponuje 200 wi-fi hotspoty, takže vaše zážitky okamžitě můžete sdílet s vašimi přáteli.
Žádné dlouhé cestování
Pouhých 398 km z Prahy a 411 km z Brna. Takže sednete do auta a za pár hodin jste na místě.
  • /getattachment/Zajezdy/Rakousko/Schladming/Zajezd-(1)/Stredisko-Vars-Risoul/schladming_skimap.jpg.aspx?width=800

Středisko Schladming / Dachstein

      


Lyžařská superhoupačka zdolávající hned 4 vrcholy – Reiteralm, Hochwurzen, Planai a Hauser Kaibling, které vás potěší 123 km sjezdovek a vzájemně propojenými lanovkami, takže odpadá nepopulární přejíždění mezi resortem skibusy. Celkem v rámci areálu celých 230 km a na společný skipas Ski Amadé těžko zdolatelných 760 km sjezdových tratí. Milovníky adrenalinu potěší velmi kvalitni snowpark Superpark Planai a takřka nekonečné možnosti jízdy ve volném terénu. Mimo hlavní sezónu oceníte i dostupnost ledovce Dachstein, který poskytuje kvalitní podzimní a jarní/letní lyžování. Pro relax doporučujeme wellness ve Schladmingu. Další info o středisku zde.

Ceník

Cena 3 600 Kč/os.

 

Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci s polopenzí, povlečení a ručníky, vstup do wellnes, spotřeby energií, wi-fi připojení k internetu, turistickou taxu, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje: dopravu, skipas, služby delegáta, cestovní pojištění

 

Ceny skipasů pro sezónu 18/19
 

Počet dnů Dospělý Junior Dítě
2,5 133 € 99,5 € 66,5 €
3 147,5 € 110,5 € 73,5 €

Junior: narozen 2000, 2001, 2002
Dítě: narozeno 2003 - 2012
 

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na našich linkách: tel.: +420 543 212 888/mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na info@pux.cz
C) osobně na naší pobočce Masná 34, Brno 602 00/ po–pá 9–18 hod.
D) zadáním e-mailu do nezávazně přihlášky

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve středisku?
I když jde v případě Schladmingu o níže položený areál, problémy zde bývají snad jen v nejníže položených partiích na začátku a konci sezony. Nejmodernější systém umělého zasněžování však vyřeší vždy i tyto nedostatky. 
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 14. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcí je možné se domluvit na uschování zavazadel během prvního/posledního dne lyžování).
Proč není v ceně zájezdu skipas?
Není to pro Vás výhodné, a to z následujících důvodů:
  • slevy pouze pro velké skupiny = nulové výhody oproti objednání samostatně na místě
  • můžete si zvolit dle okamžitých potřeb (počasí,...)
Jaký si zvolit skipas?
Zcela jistě Ski Amade. Jednodenní skipasy jsou platné pouze pro vybrané místní areály. Od 1,5 dne však už platí pouze skipas Ski Amade. Ten platí nejen pro samotný Schladming a Dachstein, ale také pro všechny skiareály Salzburger Sportwelt, Gasteinertal a Hochkönig. Do vyhlášeného Flachau v rámci Salzburger Sportwelt to je 30 km autem ze Schladmingu. 6-denní varianta stojí v hlavní sezoně 241 €. Kopletní ceník najdete zde.
Jak funguje ve středisku skibus?
Skibus funguje bezvadně po celém centrálním údolí, mezi Ramsau a Schladmingem až k lanovce na Dachstein. Síť skibusu je poměrně hustá a skibusy jezdí relativně často. 
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Máte zájem získávat novinky o zájezdech do Rakouska? Přihlašte se do newsletteru

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.