Kreischberg Family Camp

Lyžařský zájezd
Nejlepší zájezd pro rodiny s dětmi.
Poptávkový formulář

X

od 41 190 Kč (rodina)
WooXUP logo
Kreischberg Family Camp

Family Camp kousek od hranic, v příjemném lyžařském areálu s moderní infrastrukturou!

 

Vyslyšeli jsme přání klientů a letos poprvé pořádáme oblíbený Family Camp v Rakousku. Čeká na Vás velmi moderní, středně velké středisko, 40 km svahů, ideální poměr 20-40-40 černých-červených-modrých sjezdovek, 90% umělé zasněžování a hlavně jen 450 z Prahy a 380 km z Brna. Pro děti máme připravený lyžařský výcvik pod dohledem zkušených českých instruktorů. A pro rodiče tím pádem nerušené lyžování a horskou relaxace jako zamlada :)
 

Takže co Vás na Family Campu čeká:

  • Výuka lyžování pro děti - čeští instruktoři budou vašim ratolestem vštěpovat základy správného hoblování svahů, budou pro ně vymýšlet zábavné hry a nebo s nimi budou prostě jen tak jezdit, zatímco Vy máte čas sami pro sebe (více se dočtete ve FAQ na konci stránky)
  • Krásné ubytování s wellnesem - ubytování ve vesničce Ferien Park nabízí maximální komfort v bezprostřední blízkosti svahu, s bazénem a saunou
  • Středisko tak akorát - nejsou tu sice stovky km svahů, ale na druhou stranu všechny místní sjezdovky jsou velmi kvalitní a dostatečně různorodé, takže si zde zajezdí každý a díky výbornému snowparku se tu vyblbou i mladí a neklidní jedinci :) Nač jezdit tisíc kilometrů daleko na 150 km mizerných sjezdovek, když kousek od hranic máte 40 km luxusních svahů


                 

Program akce

Program kempu
Během celého týdne jsou pro děti připraveny 3 dopolední (2,5 h) a 2 odpolední (2h) bloky výuky lyžování ve skupinkách max. po 5. Budete tak mít dost volného času, ale zároveň si i s dětmi užijete zábavu na svahu a budete hned vidět, jaké pokroky ve svém lyžařském umění dělají.
Krásné ubytování
Bydlet budete v krásných apartmánech a chaletách přímo na klidném okraji střediska, jenom cca 500 m od lanovky.
Snadná dostupnost
Kreischberg se nachází pohých 450 km z Prahy a 380 km z Brna, čímž se stává jedním z nejdostupnějších alpských resortů.
40 km skvěle upravených sjezdovek
40 km svahů, ideální poměr 20-40-40 černých-červených-modrých sjezdovek. Zajezdí si zde opravdu každá výkonnostní skupina.
Wellnes
V rámci ubytování můžete dosyta využívat wellnes - plavecký bazén a saunu. Prostě dokonalá polyžařská relaxace.
Dostatek sněhu
Termín v hlavní sezóně a k tomu 90% pokrytí svahu umělým zasněžováním = luxusní lyžovačka ráno i odpoledne!
  • /getattachment/Zajezdy/Rakousko/Kreischberg/Zajezd-(1)/Stredisko-Vars-Risoul/panorama2014.jpg.aspx?width=800

Středisko Kreischberg

      

Rakouský Kreischberg zatím nepatří mezi ty nejvyhledávanější v Alpách, známý je spíše mezi příznivci snowboardingu a freestylu, jelikož místní snowpark je prvotřídní a není tedy náhodou, že se zde konají pravidelně závody světového poháru v těchto disciplínách včetně samotného mistrovství světa, naposledy v lednu 2015. Nicméně má rozhodně co nabídnout i náročným lyžařům sjezdařům, rodinám s dětmi, běžkařům a vlastně všem aktivně zaměřeným. Zdejší svahy sice nabízí na Rakousko průměrných 40 km sjezdovek, avšak s poměrně vysokým převýšením přes 1 200 výškových metrů, ale hlavně v ideálním poměru co do náročnosti. Připočteme-li k tomu moderní a vysokou přepravní kapacitu, dokonalý systém zasněžování a celkovou infrastrukturu se širokým záběrem aktivit, o zábavu je postráno po celý týden.


Skvělé ubytování s bazénem!


Z místních atrakcí bychom vyzdvihli ještě jednou již zmiňovaný snowpark s halfpipe, snowboardcrossem či big airem, stále oblíbenější snowtubingovou dráhu s vlastním vlekem, přes 1 km dlouhou sáňkařskou dráhu, měřené úseky na rychlost i mezi brankami, dětské parky a možnosti běžkování v údolí i ve vysoké nadmořské výšce 1 800 m! K tomu všemu přidejme atraktivní zázemí v údolí včetně plaveckého bazénu, naše ubytování v prázdninové vesničce u svahu, mnoho příjemných barů a restaurací, poměrně vstřícné ceny a dobrou dojezdovou vzdálenost 450 km z Prahy i 380 km z Brna.
   
O vaše caparty se budeme starat jako o vlastní!
Potřebujete ještě další informace? Jsem tu pro vás na ck@puxtravel.cz

Ceník

termín 16. - 23. 2. 2019

Cena od 41 190 Kč/rodina

 
16. - 23. 2. 2019 Patrový apt. pro 4 os Rodinný apt. pro 4-5 os Venkovský apt. pro 3-4 os
Rodina 2+1 (dítě do 6 let) 41 190 Kč 44 790 Kč 41 450 Kč
Rodina 2+1 (dítě do 15 let) 44 190 Kč 47 850 Kč 44 500 Kč
Rodina 2+2 (obě děti do 6 let) 45 850 Kč 49 490 Kč 46 150 Kč
Rodina 2+2 (1 dítě do 6 a 1 dítě do 15 let) 48 900 Kč 52 550 Kč 49 200 Kč
Rodina 2+2 (obě děti do 15 let) 51 950 Kč 55 600 Kč 52 250 Kč

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6-ti denní skipas, program Family Campu, spotřeby energií, vstup do wellness a bazénu, wi-fi, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, turistickou taxu, cestovní pojištění

Cena platná v plně obsazeném apartmánu.

Povinné poplatky na místě:

  • závěrečný úklid (patrový apt. - 55 €, rodinný apt. - 65 €, venkovský apt. - 55 €)

  • povlečení a ručníky - 12 €/os

  • turistická taxa - 1,5 €/den/os. starší 15 let

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na ck@puxtravel.cz
C) osobně na naší pobočce Kotlářská 5, Brno 602 00/ po–čt 9-17, pá 9-15
D) zadáním e-mailu do nezávazné přihlášky

 

Přes den si zajezdit a pak hurá do wellnes!

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Jak a kdy probíhá výuka lyžování?
Výuka probíhá v dopoledních a odpoledních blocích. Dopolední bloky jsou celkem 3 a trvají 2,5 h, odpolední budou během kempu 2 po 2 hodinách. Každý den má dítě pouze jeden výukový blok = buď jezdí s instruktorem dopoledne, nebo odpoledne. Skupinka max. 5 dětí se pod vedením instruktora učí lyžovat, případně jezdí a zdokonaluje svoje umění.
Proč je vždy pouze jeden výukový blok denně?
Vycházíme z minulých ročníku Family Campů a reakcí od rodičů, kteří měli v případě dvoufázové výuky starosti se stíháním časového harmonogramu. Takhle si nemusí hlídat pauzu na oběd a nabourávat tím den, ale předávají dítě do výuky a vyzvedávají ho pouze jednou denně, což je pro ně pohodlnější. Hodinová dotace výuky je stejná (celkem 11,5 hodiny). Rodiče tak mají každý den čas pro sebe, ale zároveň mají i dost času na společné zážitky s dětmi.
Jaká jsou věková a jiná omezení pro účast na Family Campu?
Věková nejsou žádná, pouze ceny se podle stáří dítěte liší (kvůli cenám ubytování a skipasů). Pro účast na Family Campu dítě musí zvládnout vydržet 2,5 hodiny bez rodičů, aniž by z toho mělo psychyckou újmu a uplakané oči. Také by mělo být schopné se po pádu postavit bez pomoci na nohy - výuka není individuální a úplná batolata potom se skupinkou nestačí držet krok.
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Kreischberg?
Díky preciznímu systému umělého zasněžování, který je schopen vysněžit celý areál během pár dní tu problémy se sněhem opravdu nejsou.
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.

Máte zájem získavat novinky o Kreischberg? Přihlašte se do newsletteru

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.