Kreischberg Family Camp

Zájezd pro rodiny s dětmi s českými instruktory
16. - 23. 2.

Family Camp kousek od hranic, v příjemném lyžařském areálu s moderní infrastrukturou!

Vyslyšeli jsme přání klientů a letos poprvé pořádáme oblíbený Family Camp v Rakousku. Čeká na Vás velmi moderní, středně velké středisko, 40 km svahů, ideální poměr 20-40-40 černých-červených-modrých sjezdovek, 90% umělé zasněžování a hlavně jen 450 z Prahy a 380 km z Brna. Pro děti máme připravený lyžařský výcvik pod dohledem zkušených českých instruktorů. A pro rodiče tím pádem nerušené lyžování a horskou relaxaci jako zamlada :)
 

Takže co Vás na Family Campu čeká:

 • Výuka lyžování pro děti - čeští instruktoři budou vašim ratolestem vštěpovat základy správného hoblování svahů, budou pro ně vymýšlet zábavné hry a nebo s nimi budou prostě jen tak jezdit, zatímco Vy máte čas sami pro sebe 
  • Výuka probíhá v dopoledních a odpoledních blocích. Dopolední bloky jsou celkem 3 a trvají 2,5 h, odpolední budou během kempu 2 po 2 hodinách. Každý den má dítě pouze jeden výukový blok = buď jezdí s instruktorem dopoledne, nebo odpoledne. Skupinka průměrně 5 dětí se pod vedením instruktora učí lyžovat, případně jezdí a zdokonaluje svoje umění. Účast na Family Campu nemá věkové omezení, ale děti musí být alespoň trošku samostatné a musí být schopny se např. po pádu sami zvednout. Úplným batolatům je třeba věnovat se individuálně, což ovšem není, vzhledem k celkové koncepci akce, možné.
 • Krásné ubytování s wellnesem - ubytování ve vesničce Ferien Park nabízí maximální komfort v bezprostřední blízkosti svahu, s bazénem a saunou
 • Středisko tak akorát - nejsou tu sice stovky km svahů, ale na druhou stranu všechny místní sjezdovky jsou velmi kvalitní a dostatečně různorodé, takže si zde zajezdí každý a díky výbornému snowparku se tu vyblbou i mladí a neklidní jedinci :) Nač jezdit tisíc kilometrů daleko na 150 km mizerných sjezdovek, když kousek od hranic máte 40 km luxusních svahů
868 - 2118 m n. m.
42 km
1
13
kousek od hranic

Čeští instruktoři

Během celého týdne jsou pro děti připraveny 3 dopolední (2,5 h) a 2 odpolední (2h) bloky výuky lyžování ve skupinkách +/- po 5. Budete tak mít dost volného času, ale zároveň si i s dětmi užijete zábavu na svahu a budete hned vidět, jaké pokroky ve svém lyžařském umění dělají.

Snadná dostupnost

Kreischberg se nachází pohých 450 km z Prahy a 380 km z Brna, čímž se stává jedním z nejdostupnějších alpských resortů.

Krásné ubytování

Bydlet budete v krásných apartmánech a chaletách přímo na klidném okraji střediska, jenom cca 600 m od lanovky.

40 km skvěle upravených sjezdovek

40 km svahů, ideální poměr 20-40-40 černých-červených-modrých sjezdovek. Zajezdí si zde opravdu každá výkonnostní skupina. Lanovky a ostatní infrastruktura jsou na velmi vysoké úrovni, 100 % svahů je uměle zasněžováno.

Wellnes

V rámci ubytování můžete dosyta využívat wellnes - plavecký bazén a saunu. Prostě dokonalá polyžařská relaxace.

Rakouská preciznost

Naši jižní sousedé si potrpí na pořádek a dokonalou kvalitu, takže se nemusíte bát, že by zde něco nefungovalo. Úroveň všech služeb je na velmi vysoké úrovni, všechno klape tak, jak má.

Ferienpark Kreischberg

Murau, Rakousko
Apartmány Ferienpark Kreischberg se nacházejí v klidném místě městečka St. Lorenzen, 600 metrů od lanovky a svahů. Jedná se o novotou vonící, luxusní apartmány a chalety, rovnoměrně rozmístěné v prostoru Ferienparku. Na kraji vesničky je velká hlavní budova, ve které se nachází recepce, restaurace a bazén s wellness zónou. Do bazénu a wellness je vstup zahrnutý v ceně ubytování. V restauraci je možné si přikoupit polopenzi
Ferienpark Kreischberg

Středisko Kreischberg

868 - 2118 m n. m.
42 km
1
13
ideální ubytování pro rodinky

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6-ti denní skipas, program Family Campu, spotřeby energií, vstup do wellness a bazénu, wi-fi, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, cestovní pojištění

Povinné poplatky: povlečení a ručníky 12 €/os, závěrečný úklid (patrový apt.- 55 €, rodinný apt.- 65 €, venkovský apt. 55 €)  turistickou taxu 1,5 €/den/os.starší 15 let

Volitelné příplatky na místě: polopenze (22 €/den/dospělá osoba, 12 € dítě 3-9 let, 17 € dítě 10-14 let)

Dítě do 6 let - narozeno v roce 2013 a mladší

Dítě do 15 let - narozeno v letech 2003-2012

Poptávkový formulář Kreischberg Family Camp


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 42 km sjezdovek -  17 km modrých, 16 km červených a 9 km černých
 • 3 kabinek, 4 sedačkových lanovek a 6 vleků
 • 1 snowpark s halfpipe, big airem a boardercrossovou tratí
 • 2,5 km běžeckých tras
 • snowtubingová dráha se speciálním samostatným vlekem
 • skipas platí i v nedalekém středisku Lachtal (cca 40 km/30 min autem), které nabízí dalších 40 km sjezdovek - 15 km modrých, 23 km červených a 2 km černých
 • děti do 6 let mají skipas v doprovodu rodiče zdarma
 • dětský areál
 • slalomová i rychlostní trať s časomírou
 • nová osvětlená sáňkařská dráha
 • povinná lyžařská přilba pro děti do 15 let

Doporučené trasy

Z Prahy: České Budějovice - Dolní Dvořiště - Linz - Liezen - Kreischberg
 
 • 450 km, cca 6 hodin jízdy

Z Brna: Mikulov - Wien - Leoben - Kreischberg
 
 • 390 km, cca 4,5 hodiny jízdy
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren a hospod 
 • restaurace servírují tradiční rakouské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum
 • Muzeum dřeva a jeho zpracování
 • Muzeum zdraví a vědy Stolzalpe
 • Dinosaur Park - u sjezdovky kreischi najdete borový les plný dinosaurů
 • Yabaa dabba doo-land - Fred, Barney a Wilma Flintstonovi vás čekají na horské sjezdovce "Sun"
Jaké jsou běžné sněhové podmínky v Kreischberg?
Díky preciznímu systému umělého zasněžování, který je schopen vysněžit celý areál během pár dní tu problémy se sněhem opravdu nejsou.

Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.