Folgaria Family Campy 03. 02. - 10. 02. 2018

Lyžařský zájezd
Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech!
Poptávkový formulář

X
Chcete sledovat novinky o tomto zájezdu nebo rovnou přihlásit rodinku k účasti? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
již brzy
WooXUP logo
Folgaria Family Campy 03. 02. - 10. 02. 2018
Folgaria Family Campy 03. 02. - 10. 02. 2018

Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech! O zábavu se postará našlápnutý celodenní program s aktivitami pro celou rodinu. O Vaše děti bude postaráno v naší lyžařské škole pro nejmenší i pokročilé lyžaře pod vedením našich českých zkušených instruktorů a lektorů. Po lyžování jistě přijde vhod koupačka v bazénu, velké kluziště,  sportovně-zábavný program ve sportovní hale a mnoho dalšího pro zábavu vaší rodiny po celou dobu pobytu. Nebude se vám chtít vracet domů :-)

Co Vás na zájezdu s PUXtravel.cz čeká?
- 7 nocí v hotelech s vynikající polopenzí či apartmánových rezidencích
- 6denní skipas Folgaria/Lavarone zahrnující 100 km sjezdovek
- celotýdenní program pro děti včetně výuky lyžování pod vedením zkušených lektorů
- odpolední společné akce pro děti v bazénu či sportovní hale
- možnost doobjednání luxusní autobusové dopravy s wi-fi připojením

Další doplňkový program:
- pochod s loučemi, večeře v horské chatě s dopravou rolbami a skútry, kluziště
- výlety na sněžnicích, možnost nádherného běžkování na Passo Coe
- večerní projížďka na skútru (cca 45 €/osoba, 1 hodina, 2 osoby na skútru)
 

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png    puxtravel2014_icons_vseobecne_rodiny.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_tipy.png
 

Program akce

Každodenní program pro celou rodinu
Těšit se můžete na výuku lyžování pod vedením zkušených lektorů, pateční lyžování v poloprázdném Lavarone, bazén, společný program ve sportovní hale nebo večeře v typické horské chajdě.
Lyžařská škola
Během vašeho pobytu proběhne 3x výuka lyžování pod vedením našich zkušených instruktorů z Čech. Lekce rozdělíme na dopolední blok (9:15-12:15) a odpolední blok (13:30-15:45).
Palafolgaria
Těšit se můžete na sportovní program, který nabízí plavání v místním bazénu rozměrů 25x12,5 metrů, dětský bazén 12,5x6 metrů a sportovní halu rezervovanou pouze pro náš sportovně-zábavný program.
Páteční lyžovačka v Lavarone
Po náročném týdnu si dopřejeme zasloužený lyžařský "odpočinek" v liduprázdném sousedním středisku Lavarone. Pohodová atmosféra pouze 20 minut vzdáleného poklidného střediska nabídne ten pravý lyžařský relax.
Večeře na horské chatě s dopravou rolbami a skútry
Ve vybraný den máte možnost dopravit se rolbou či sněžnými skútry do jedné z místních horských chat a vychtunat si romantiku dob dávno minulých při jedinečné čtyřchodové večeři při svíčkách, která je typická pro oblast Trentino.
  • /getattachment/Zajezdy/Italie/Folgaria-Lavarone/Folgaria-Family-Camp/Stredisko-Folgaria-Lavarone/1236527_609794862397380_1877830946_n.jpg.aspx?width=800

Středisko Folgaria / Lavarone

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png

V lyžařské aréně Folgaria/Lavarone naleznete přes 100 km sjezdových tratí, které obsluhuje 30 lanovek a vleků. Zázemí pro nejmenší poskytuje 5 dětských funparků. Pro děti větší tu mají postavené snowparky a ti odvážnější a zkušenější lyžaři ocení možnosti jízdy v prašanu mimo značené sjezdovky. Sněhovou jistotu poskytuje 100% pokrytí sjezdovek zasněžovacím systémem. Komplexnost střediska doplňuje celých 100 km běžeckých tras, bazén, sportovní hala, kluziště, výlety na sněžnicích, pochod s loučemi, večerní akce nebo romantická večeře při svíčkách!

Folgaria / Lavarone sice zatím nepatří mezi českými lyžaři mezi ty nejznámější, pro rodiny s dětmi je však hotovým rájem. Právě na ně je tento pohodový skiresort zaměřen a jim také nabízí veškeré své zázemí. Společně s Lavarone je možné lyžovat až na 100 kilometrech sjezdovek, naprostá většina svahů je potom barvy červené a modré. Jestliže tedy chcete poznat nové, neustále se rozvíjející středisko a zároveň zabavit Vaše děti na celý týden, Folgaria Family Camp 2015 je pro Vás tou pravou volbou. Více o středisku zde

Kompletní ceník všech rezidencí a hotelů ke stažení v pdf.
 

CENY ZA RODINU JIŽ OD 5.3.-12.3.2017 12.3.-19.3.2017
rezidence Serrada* - bez stravy 23 700 Kč
(2x dospělý + 1x dítě do 8 let)
vyprodáno
rezidence Serrada - bez stravy 27 220 Kč 
(2x dospělý + 2x dítě do 8 let)
vyprodáno
rezidence Alaska - bez stravy   19 900 Kč
(2x dospělý + 1x dítě do 8 let)
rezidence Alaska - bez stravy​   23 960 Kč
(2x dospělý + 2x dítě do 8 let)
hotel Martinella** - polopenze 27 590 Kč 
(2x dospělý + 1x dítě do 8 let)
24 160 Kč 
(2x dospělý + 1x dítě do 8 let)
hotel Martinella - polopenze 36 860 Kč 
(2x dospělý + 2x dítě do 8 let)
33 000 Kč 
(2x dospělý + 2x dítě do 8 let)


*Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v rezidenci Serrada, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, závěrečný úklid, parkování, spotřeby energií, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

**Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v hotelu Martinella, polopenzi, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, povelčení, ručníky, denní úklid, wi-fi připojení k internetu, parkování, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, vstup do sauny, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

Luxusní autobusová doprava s wi-fi připojením: + 2 100 Kč/os.

Nástupní místa: Praha, Brno (+ další místa dle individuální domluvy)

  • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s tichými eko motory EURO 5/6

  • Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

  • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

  • LCD monitory, během cesty promítání filmu

  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

  • Zabezpečený zavazadlový prostor

  • Jak dlouho trvá autobusová doprava do Itálie? cca 10 hodin (dle nástupního místa a aktuální dopravní situace)
     

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na našich linkách: mobil: + 420 776 789 600
B) emailem na info@pux.cz
C) osobně na naší pobočce Masná 34, Brno 60200/ po–čt 9–17 hod.
D) zadáním emailu do nezávazně přihlášky

Poptávkový formulář

 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).   
Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve Folgarii?
S únorovými i březnovými termíny máme ve Folgarii dlouhodobě jen velmi dobré zkušenosti. Díky příznivému místnímu klimatu i ideální nadmořské výšce nad 1200 metrů  zde bývá většinou stabilní počasí a dostatek sněhu i slunce. Celý areál je navíc kompletně pokrytý opravdu dokonalým systémem umělého zasněžování, a tak se zde lyžuje skvěle ihned od začátku sezonu, jakmile to teploty dovolí.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Po celou dobu pobytu ve středisku jsou k dispozici naši lektoři, kteří za Vás vyřídí i případné delegátské služby. V případě velké skupiny, která by cestovala autobusem pošleme na přání i našeho delegáta. Klienti s individuální dopravou obdrží před zájezdem pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou se také mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy. Všechny ubytovací kapacity jsou však prověřené plus celou oblast dokonale známe, žádné zásadní potíže tedy neočekáváme.
Kdy je příjezd/odjezd?
A) Autobusová doprava = odjezd z ČR do Itálie by byl v neděli v brzkých ranních hodinách dle nástupních míst (konkrétní odjezdové časy zasíláme v propozicích přibližně 2 týdny před odjezdem), odjezd z Itálie zpět do ČR je poté v neděli v dopoledních hodinách.

B) Individuální doprava = ubytování první den je možné v neděli nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Kdy se začíná lyžovat a kdy začíná program kempu?
V ceně zájezdu je vždy skipas  pro celou oblast Folgaria Lavarone platný od neděle případě sobotních příjezdů a od pondělí v případě nedělních příjezdů. Program pro děti potom začíná vždy v pondělí dopoledne lyžováním s našimi lektory. 
Pro děti v jakém věku je kemp ideální?
Program kempu je uzpůsoben pro všechny děti ideálně mezi 5 až 12 lety věku, mladší děti pouze výjimečně, pokud jsou již dostatečně samostatné a lyžařsky schopné. Program není určen pro úplné začátečníky! Ti potřebují nejlépe individuální  výuku, která v rámci programu není možná. Děti jsou rozděleny do několika skupin na základě jejich dovedností a věku. 

Máte zájem získávat novinky o Folgaria Family Campu? Přihlašte se do newsletteru.