Folgaria Family Camp

Lyžařský zájezd
Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech!
Poptávkový formulář

X
Chcete sledovat novinky o tomto zájezdu nebo rovnou přihlásit rodinku k účasti? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
od 27 020 Kč/rodina
WooXUP logo
Folgaria Family Camp

Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech! O Vaše děti bude postaráno v naší lyžařské škole pro nejmenší i pokročilé lyžaře pod vedením našich českých zkušených instruktorů a lektorů. Po lyžování jistě přijde vhod koupačka v bazénu, velké kluziště, sportovně-zábavný program ve sportovní hale nebo třeba pohoda ve wellnes. Nebude se vám chtít vracet domů :-)

Co Vás na zájezdu s PUXtravel.cz čeká?
- 7 nocí v hotelech s vynikající polopenzí či apartmánových rezidencích
- 6denní skipas Folgaria/Lavarone zahrnující 100 km sjezdovek
- 5denní program pro děti včetně výuky lyžování pod vedením zkušených lektorů
- odpolední společné akce pro děti v bazénu či sportovní hale

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png    puxtravel2014_icons_vseobecne_rodiny.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_tipy.png

 
 

Program akce

Program kempu
Během celého týdne jsou pro děti připraveny 3 dopolední (2,5 h) a 2 odpolední (2h) bloky výuky lyžování ve skupinkách max. po 5. Budete tak mít dost volného času, ale zároveň si i s dětmi užijete zábavu na svahu a budete hned vidět, jaké pokroky ve svém lyžařském umění dělají.
Palafolgaria
Sportovní středisko je pro Vás k dispozici a proto si po lyžovačce můžete zajít do bazénu nebo třeba zabruslit. V rámci programu Family Campu je i jedno hravé odpoledne pro děti v tělocvičně.
Ubytování na míru
Díky široké nabídce ubytování si můžete vybrat přesně to, co vyhovuje Vašim požadavkům - apartmán s kuchyňkou, hotel s polopenzí, ubytování s wellnes, přímo v resortu nebo někde stranou a v klidu, ...
100 km sjezdovek
Ve středisku Folgaria/Lavarone je celkem 100 km sjezdovek všech obtížností a jezdit se dá i volným terénem. K tomu několik upravovaných běžkařských okruhů, spousta půjčoven lyží atd.
Bohaté polyžařské vyžití
Najdete tu kluziště s půjčovnou bruslí, plavecký bazén, wellnes centra, restaurace, bary, značené trasy pro dlouhé procházky po okolí, ... Prostě nudit se nebudete, stačí mít chuť něco zažít.
Spousta zábavy pro děti
Folgaria je resort ideální pro rodiny s dětmi. Infrastruktura a služby jsou šité na míru právě jim, jsou tady na ně zvyklí a jsou tady vítány.
  • /getattachment/Zajezdy/Italie/Folgaria-Lavarone/Folgaria-Family-Camp/Stredisko-Folgaria-Lavarone/P2100171.JPG.aspx?width=800

Středisko Folgaria / Lavarone

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png

V lyžařské aréně Folgaria/Lavarone naleznete přes 100 km sjezdových tratí, které obsluhuje 30 lanovek a vleků. Zázemí pro nejmenší poskytuje 5 dětských funparků. Pro děti větší tu mají postavené snowparky a ti odvážnější a zkušenější lyžaři ocení možnosti jízdy v prašanu mimo značené sjezdovky. Sněhovou jistotu poskytuje 100% pokrytí sjezdovek zasněžovacím systémem. Komplexnost střediska doplňuje celých 100 km běžeckých tras, bazén, sportovní hala, kluziště, výlety na sněžnicích, pochod s loučemi, večerní akce nebo romantická večeře při svíčkách!

Folgaria / Lavarone sice zatím nepatří mezi českými lyžaři mezi ty nejznámější, pro rodiny s dětmi je však hotovým rájem. Právě na ně je tento pohodový skiresort zaměřen a jim také nabízí veškeré své zázemí. Společně s Lavarone je možné lyžovat až na 100 kilometrech sjezdovek, naprostá většina svahů je potom barvy červené a modré. Jestliže tedy chcete poznat nové, neustále se rozvíjející středisko a zároveň zabavit Vaše děti na celý týden, Folgaria Family Camp 2018 je pro Vás tou pravou volbou. Více o středisku zde

Kompletní ceník všech rezidencí a hotelů ke stažení v pdf.
 

03. 02. - 10. 02. 2019

jarní prázdniny Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí.

CENY ZA RODINU JIŽ OD rodina 2+1 (1 dítě do 8 let) rodina 2+2 (2 děti do 8 let)
rezidence Serrada* bez stravy 27 020 Kč 31 220 Kč
GOLF hotel - polopenze 38 200 Kč 42 400 Kč
grand hotel Astoria - polopenze 31 850 Kč 39 500 Kč
hotel Martinella - polopenze ** 39 150 Kč 49 700 Kč
 

10. 03. - 17. 03. 2019

jarní prázdniny Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem

CENY ZA RODINU JIŽ OD rodina 2+1 (1 dítě do 8 let) rodina 2+2 (2 děti do 8 let)
rezidence Serrada* bez stravy 26 200 Kč 30 400 Kč
GOLF hotel - polopenze 33 600 Kč 37 800 Kč
grand hotel Astoria - polopenze 31 000 Kč 38 700 Kč
hotel Martinella - polopenze ** 34 400 Kč 43 900 Kč

Dítě do 8 let = narozeno 30. 11. 2010 a mladší
Dítě nad 8 let = narozeno mezi 30. 11. 2010 a 30. 11. 2006
Dospělý = narozen před 30. 11. 2006


*Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v rezidenci Serrada, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, závěrečný úklid, parkování, spotřeby energií, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

**Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v hotelu Martinella, polopenzi, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, povelčení, ručníky, denní úklid, wi-fi připojení k internetu, parkování, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, vstup do sauny, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

 

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na našich linkách: mobil: + 420 776 789 600
B) emailem na ck@puxtravel.cz
C) osobně na naší pobočce Kotlářská 5, Brno 60200, po–čt 9–17 hod., pá 9-15 hod.
D) zadáním emailu do nezávazné přihlášky

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Pro děti v jakém věku je kemp ideální?
Program kempu je uzpůsoben pro všechny děti ideálně mezi 5 až 12 lety věku, mladší děti pouze výjimečně, pokud jsou již dostatečně samostatné a lyžařsky schopné. Program není určen pro úplné začátečníky! Ti potřebují nejlépe individuální výuku, která v rámci programu není možná. Děti jsou rozděleny do několika skupin na základě jejich dovedností a věku.
Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve Folgarii?
S únorovými i březnovými termíny máme ve Folgarii dlouhodobě jen velmi dobré zkušenosti. Díky příznivému místnímu klimatu i ideální nadmořské výšce nad 1200 metrů  zde bývá většinou stabilní počasí a dostatek sněhu i slunce. Celý areál je navíc kompletně pokrytý opravdu dokonalým systémem umělého zasněžování, a tak se zde lyžuje skvěle ihned od začátku sezonu, jakmile to teploty dovolí.
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).   
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Po celou dobu pobytu ve středisku jsou k dispozici naši lektoři, kteří za Vás vyřídí i případné delegátské služby. V případě velké skupiny, která by cestovala autobusem pošleme na přání i našeho delegáta. Klienti s individuální dopravou obdrží před zájezdem pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou se také mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy. Všechny ubytovací kapacity jsou však prověřené plus celou oblast dokonale známe, žádné zásadní potíže tedy neočekáváme.
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování první den je možné v neděli nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Proč jsou termíny neděle/neděle
Ubytovací zařízení ve Folgarii fungují v turnusech neděle/neděle hlavně kvůli víkendovým návštěvníkům. Bohužel do systému sobota/sobota přestupovat nechtějí.

Máte zájem získávat novinky o Folgaria Family Campu? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.