Folgaria Family Camp

Lyžařský zájezd
Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech!
Poptávkový formulář

X
Chcete sledovat novinky o tomto zájezdu nebo rovnou přihlásit rodinku k účasti? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
od 20 850 Kč/rodina
WooXUP logo
Folgaria Family Camp

Zúčastněte se jedinečného Folgaria Family Campu a užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech! O zábavu se postará našlápnutý celodenní program s aktivitami pro celou rodinu. O Vaše děti bude postaráno v naší lyžařské škole pro nejmenší i pokročilé lyžaře pod vedením našich českých zkušených instruktorů a lektorů. Po lyžování jistě přijde vhod koupačka v bazénu, velké kluziště,  sportovně-zábavný program ve sportovní hale a mnoho dalšího pro zábavu vaší rodiny po celou dobu pobytu. Nebude se vám chtít vracet domů :-)

Co Vás na zájezdu s PUXtravel.cz čeká?
- 7 nocí v hotelech s vynikající polopenzí či apartmánových rezidencích
- 6denní skipas Folgaria/Lavarone zahrnující 100 km sjezdovek
- 5denní program pro děti včetně výuky lyžování pod vedením zkušených lektorů
- odpolední společné akce pro děti v bazénu či sportovní hale


Další možnosti individuálního programu:
- pochod s loučemi, večeře v horské chatě s dopravou rolbami a skútry, kluziště
- výlety na sněžnicích, možnost nádherného běžkování na Passo Coe
- večerní projížďka na skútru (cca 45 €/osoba, 1 hodina, 2 osoby na skútru)
 

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png    puxtravel2014_icons_vseobecne_rodiny.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_tipy.png
 

Program akce

Každodenní program pro celou rodinu
Těšit se můžete na výuku lyžování pod vedením zkušených lektorů, bazén nebo společný program ve sportovní hale. Od pondělí do pátku, každý den se bude něco dít.
Lyžařská škola
Během kempu jsou tři dny vahrazené na výuku lyžování pod vedením našich zkušených instruktorů z Čech. Lekce rozdělíme na dopolední blok a odpolední blok.
Palafolgaria
Těšit se můžete na sportovní program, který nabízí plavání v místním bazénu rozměrů 25x12,5 metrů, dětský bazén 12,5x6 metrů a sportovní halu rezervovanou pouze pro nás. V programu kempu je jeden bazén a jedna tělocvična s programem.
Páteční rodinná lyžovačka
Po náročném týdnu budete mít možnost zajezdit si spolu se svými ratolestmi a potěšit se při pohledu na to, jak dokázali zlepšit svoje lyžařské umění. Naši instruktoři budou na blízku a formou konzultací a v přátelském rozhovoru Vám vysvětlí, jak na tom Váš malý lyžař je a na čem ještě může pracovat.
  • /getattachment/Zajezdy/Italie/Folgaria-Lavarone/Folgaria-Family-Camp/Stredisko-Folgaria-Lavarone/1236527_609794862397380_1877830946_n.jpg.aspx?width=800

Středisko Folgaria / Lavarone

puxtravel2014_icons_mnm_folgaria.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-72.png  puxtravel2014_icons_snowpark-2n.png

V lyžařské aréně Folgaria/Lavarone naleznete přes 100 km sjezdových tratí, které obsluhuje 30 lanovek a vleků. Zázemí pro nejmenší poskytuje 5 dětských funparků. Pro děti větší tu mají postavené snowparky a ti odvážnější a zkušenější lyžaři ocení možnosti jízdy v prašanu mimo značené sjezdovky. Sněhovou jistotu poskytuje 100% pokrytí sjezdovek zasněžovacím systémem. Komplexnost střediska doplňuje celých 100 km běžeckých tras, bazén, sportovní hala, kluziště, výlety na sněžnicích, pochod s loučemi, večerní akce nebo romantická večeře při svíčkách!

Folgaria / Lavarone sice zatím nepatří mezi českými lyžaři mezi ty nejznámější, pro rodiny s dětmi je však hotovým rájem. Právě na ně je tento pohodový skiresort zaměřen a jim také nabízí veškeré své zázemí. Společně s Lavarone je možné lyžovat až na 100 kilometrech sjezdovek, naprostá většina svahů je potom barvy červené a modré. Jestliže tedy chcete poznat nové, neustále se rozvíjející středisko a zároveň zabavit Vaše děti na celý týden, Folgaria Family Camp 2018 je pro Vás tou pravou volbou. Více o středisku zde

Kompletní ceník všech rezidencí a hotelů ke stažení v pdf.
 

04. 02. - 11. 02. 2018

jarní prázdniny Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

CENY ZA RODINU JIŽ OD rodina 2+1 (1 dítě do 8 let) rodina 2+2 (2 děti do 8 let)
rezidence Serrada* bez stravy 27 850 Kč 31 750 Kč
hotel Al Sole - polopenze 30 230 Kč 37 190 Kč
grand hotel Astoria - polopenze 38 940 Kč 47 770 Kč
hotel Martinella - polopenze ** 37 950 Kč 47 990 Kč
 

11. 03. - 18. 03. 2018

jarní prázdniny Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

CENY ZA RODINU JIŽ OD rodina 2+1 (1 dítě do 8 let) rodina 2+2 (2 děti do 8 let)
rezidence Serrada* bez stravy 20 850 Kč 24 750 Kč
hotel Al Sole - polopenze 28 460 Kč 36 530 Kč
grand hotel Astoria - polopenze 28 220 Kč 35 690 Kč
hotel Martinella - polopenze ** 29 150 Kč 37 910 Kč
rezidence Stella - vlastní strava 26 070 Kč 29 970 Kč


*Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v rezidenci Serrada, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, závěrečný úklid, parkování, spotřeby energií, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

**Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v hotelu Martinella, polopenzi, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, povelčení, ručníky, denní úklid, wi-fi připojení k internetu, parkování, služby delegáta, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, vstup do sauny, turistickou taxu, cestovní pojištění léčebných výloh.

 

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na našich linkách: mobil: + 420 776 789 600
B) emailem na ck@puxtravel.cz
C) osobně na naší pobočce Kotlářská 5, Brno 60200, po–čt 9–17 hod., pá 9-15 hod.
D) zadáním emailu do nezávazné přihlášky

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Pro děti v jakém věku je kemp ideální?
Program kempu je uzpůsoben pro všechny děti ideálně mezi 5 až 12 lety věku, mladší děti pouze výjimečně, pokud jsou již dostatečně samostatné a lyžařsky schopné. Program není určen pro úplné začátečníky! Ti potřebují nejlépe individuální  výuku, která v rámci programu není možná. Děti jsou rozděleny do několika skupin na základě jejich dovedností a věku. 
Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve Folgarii?
S únorovými i březnovými termíny máme ve Folgarii dlouhodobě jen velmi dobré zkušenosti. Díky příznivému místnímu klimatu i ideální nadmořské výšce nad 1200 metrů  zde bývá většinou stabilní počasí a dostatek sněhu i slunce. Celý areál je navíc kompletně pokrytý opravdu dokonalým systémem umělého zasněžování, a tak se zde lyžuje skvěle ihned od začátku sezonu, jakmile to teploty dovolí.
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).   
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Po celou dobu pobytu ve středisku jsou k dispozici naši lektoři, kteří za Vás vyřídí i případné delegátské služby. V případě velké skupiny, která by cestovala autobusem pošleme na přání i našeho delegáta. Klienti s individuální dopravou obdrží před zájezdem pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou se také mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy. Všechny ubytovací kapacity jsou však prověřené plus celou oblast dokonale známe, žádné zásadní potíže tedy neočekáváme.
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování první den je možné v neděli nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Kdy se začíná lyžovat a kdy začíná program kempu?
V ceně zájezdu je vždy skipas  pro celou oblast Folgaria Lavarone platný od neděle případě sobotních příjezdů a od pondělí v případě nedělních příjezdů. Program pro děti potom začíná vždy v pondělí dopoledne lyžováním s našimi lektory. 

Máte zájem získávat novinky o Folgaria Family Campu? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.