Folgaria Family Camp

Užijte si s vašimi ratolestmi jarní prázdniny, na které nezapomenete, ve sluncem zalitých italských Dolomitech!
O zábavu se postará našlápnutý celodenní program s aktivitami pro celou rodinu. O Vaše děti bude postaráno v naší lyžařské škole pro nejmenší i pokročilé lyžaře pod vedením našich českých zkušených instruktorů a lektorů. Po lyžování jistě přijde vhod koupačka v bazénu, velké kluziště,  sportovně-zábavný program ve sportovní hale a mnoho dalšího pro zábavu vaší rodiny po celou dobu pobytu.
1800 - 2900 m n.n
115 km sjezdovek
1 snowpark
31 lanovek

Program kempu

Během celého týdne jsou pro děti připraveny 3 dopolední (2,5 h) a 2 odpolední (2h) bloky výuky lyžování ve skupinkách max. po 5. Budete tak mít dost volného času, ale zároveň si i s dětmi užijete zábavu na svahu a budete hned vidět, jaké pokroky ve svém lyžařském umění dělají.

Palafolgaria

Sportovní středisko je pro Vás k dispozici a proto si po lyžovačce můžete zajít do bazénu nebo třeba zabruslit. V rámci programu Family Campu je i jedno hravé odpoledne pro děti v tělocvičně.

Ubytování na míru

Díky široké nabídce ubytování si můžete vybrat přesně to, co vyhovuje Vašim požadavkům - apartmán s kuchyňkou, hotel s polopenzí, ubytování s wellnes, přímo v resortu nebo někde stranou a v klidu, ...

74 km sjezdovek

Ve středisku Folgaria/Lavarone je celkem 74 km sjezdovek všech obtížností a jezdit se dá i volným terénem. K tomu několik upravovaných běžkařských okruhů, spousta půjčoven lyží atd.

Bohaté polyžařské vyžití

Najdete tu kluziště s půjčovnou bruslí, plavecký bazén, wellnes centra, restaurace, bary, značené trasy pro dlouhé procházky po okolí, ... Prostě nudit se nebudete, stačí mít chuť něco zažít.

Spousta zábavy pro děti

Folgaria je resort ideální pro rodiny s dětmi. Infrastruktura a služby jsou šité na míru právě jim, jsou tady na ně zvyklí a jsou tady vítány.

Residence Serrada

Serrada, Alpe Cimbra, Itálie
Oblíbená residence Serada leží přímo v centru městečka Serrada, pouze 250 m od lanovky. Serrada je dle našeho názoru nejvýhdoněji položené městečko v celém lyžařském areálu Folgaria, do centra areálu na Fondo Grande a Fondo Picollo se dostaneme jen jedinou lanovkou. Residence je vybavena finskou saunou, vyhřívanou lyžárnou, dětskou hernou se stolním fotbálkem. Přímo u rezidence spřátelená restaurace El Fenil s výbornou pizzerií. V přízemí wifi zdarma.
Residence Serrada

Hotel Martinella

Serrada, Alpe Cimbra, Itálie
Rodinný hotel Martinella*** nabízí prostorné ubytování přímo na svahu (jen 30 metrů od nástupní stanice lanovky Serrada s nejkratším možným napojením do centrální části rozlehlého střediska Folgaria). Do centra Serrady to je cca 200 m (pizzeriie, samoobsluha). V hotelu vám připraví vynikající polopenzi s tříchodovými večeřemi a salátovým barem. V hotelu je resturace a noční bar se společenskou místností s krbem. Hlavními výhodami jsou dokonalá poloha, pohostinnost, vynikající jídlo a příjemná atmosféra.
Hotel Martinella

Golf Hotel Folgaria

Folgaria, Alpe Cimbra, Itálie
Tato čtyřhvězdičková pecka se nachází přímo u sjezdovky a lanovky ve Folgarii (část Costa) a nabízí kompletní komfortní servis, který jen může hotelové ubytování nabídnout. K dispozici je wellness centrum s velkým krytým bazénem (80 m2), finská sauna, turecká lázeň, tropické sprchy a relaxační zóna s příjemnými lehátky. Bez diskuzí je také místní bohatá polopenze a velké slevy pro děti.
Golf Hotel Folgaria

Středisko Folgaria / Lavarone

1150 - 1850 m n.n
74 km sjezdovek
3 snowparky
23 lanovek, 9 vleků
cenově dostupné lyžování v rozlehlém středisku

Ceník ubytování Folgaria Family Camp

V roletkovém menu si vyberte požadovaný typ ubytování. Kliknutím na měsíc/datum v levé části tabulky se Vám zobrazí vybrané ubytování v daném termínu. Vámi vybranou variantu pak stačí pouze zakliknout. Automaticky se přesunete do poptávkového formuláře, ve kterém už je Vaše zadání vyplněné. Doplňte potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat – ozveme se Vám co nejdříve.
Ubytování Pokoj
Cena
3.2.-10.2.
residence Serrada rodina 2+1 (dítě do 8 let)
27 050 Kč
residence Serrada rodina 2+1 (dítě do 12 let)
28 950 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (obě děti do 8 let)
31 250 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (1x do 8 let, 1x do 12 let)
33 150 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (obě děti do 12 let)
35 000 Kč
10.3.-17.3.
residence Serrada rodina 2+1 (dítě do 8 let)
26 200 Kč
residence Serrada rodina 2+1 (dítě do 12 let)
27 900 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (obě děti do 8 let)
30 400 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (1x do 8 let, 1x do 12 let)
32 100 Kč
residence Serrada rodina 2+2 (obě děti do 12 let)
33 750 Kč
Rezidence Serrada - cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, wi-fi připojení k internetu, venkovní parkování, spotřebu energií, DPH, pojištění CK proti úpadku

Hotely s polopenzí - cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí s polopenzí, 6denní skipas Folgaria/Lavarone, program kempu, povlečení a ručníky, denní úklid, parkování, DPH, pojištění CK proti úpadku, u hotelu Astoriai vstup do wellness
Rezidence Serrada - cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení, ručníky, vratnou kauci, turistickou taxu, závěrečný úklid, cestovní pojištění, vstup do sauny

Hotely s polopenzí - cena nezahrnuje: dopravu, turistickou taxu, cestovní pojištění, u hotelu Martinella saunu
 

Poptávkový formulář Folgaria Family Camp

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 74 km sjezdovek (54 km ve Folgarii a 20 km v Lavarone) - 39 km modrých, 29 km červených a 6 km černých
 • 23 sedačkových lanovek a 9 vleků, několik přepravních pásů
 • 70 km upravených běžkařských tratí (35 km ve Folgarii u Passo Coe 1600 m a 35 km v Lavarone 1400 m)
 • 2 snowparky a několik dalších funparků pro děti a začátečníky
 • 100% pokrytí sjezdovek umělým zasněžováním
 • přestože Folgaria nabízí jen 54 km sjezdovek, je středisko dosti rouzlehlé a rodiny s dětmi si zde najdou zábavu na celý týden

Skvělý resort pro začátečníky a rodiny s dětmi!

Folgaria/Lavarone sice zatím nepatří mezi českými lyžaři mezi ty nejznámější, pro rodiny s dětmi je však hotovým rájem. Právě na ně je tento pohodový skiresort zaměřen a jim také nabízí veškeré své zázemí. Naprostá většina svahů je barvy červené a modré.

Doporučené trasy:
 • Praha 750 km (cca 7:30 autem), Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Trento, Folgaria
 • Brno 820 km (cca 8:30 autem), Mikulov, Wien, Linz, Salzburg, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Trento, Folgaria
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční italské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum
 • romantické historické centrum Folgarie 
 • možnost návštěvy impozantního hradu Castel Beseno
 • unikát v podobě „na lyžích“ přístupných pevností z 1. světové války vystavěných na okolních kopcích, díky kterým se oblast pyšní názvem „Skitour dei Forti“ (skitour pevností)
 • Městský bazén a bowling v Lavarone
Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve Folgarii?
Díky příznivému místnímu klimatu i ideální nadmořské výšce nad 1200 metrů  zde bývá většinou stabilní počasí a dostatek sněhu i slunce. Celý areál je navíc kompletně pokrytý opravdu dokonalým systémem umělého zasněžování, a tak se zde lyžuje skvěle ihned od začátku sezony, jakmile to teploty dovolí.

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.

 
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).