Zobrazit menu

Kariéra

Momentálně sháníme posilu na plný úvazek:

 

Koho hledáme?

Organizovanou, samostatně uvažující, pečlivou, komunikativní, přátelskou a veselou lidskou bytost libovolného pohlaví a věku, která má pozitivní vztahlyžování nebo snowboardingu, ráda jezdí na hory a zároveň ji nevadí administrativní práce v kanclu. Bude potřeba komunikativní angličtina písmem i slovem (i po telefonu), každý další jazyk (především němčina, francouzština nebo italština) je velkou výhodou.
 

Jaká bude náplň práce?

Rezervace, smlouvy, mejly, faktury… prostě administrativa u komplu. K tomu podíl na tvorbě obchodní strategie, troška marketingu, troška product managementu, někdy i troška stresu, jindy zase spousta zábavy. Hodně je to o práci s MS Office a o komunikaci s lidmi - klietny i s dodavateli ze zahraničí. Jednou nebo i víckrát služební cesta někam na hory.
 

Co na oplátku nabízíme?

Příjemnou a zodpovědnou práci v Brně ve firmě s dlouhou tradicí. Neformální prostředí a pohodový kolektiv s cestovatelskými sklony. Zaměstnanecké výhody, možnosti dalšího rozvoje a vzdělávání.

Pokud si myslíš, že je tato práce právě pro Tebe, napiš nám na adresu ck@puxtravel.cz proč a přilož svůj strukturovaný životopis. Rádi se s Tebou osobně setkáme.