Zobrazit menu

Doprava


bus_1_2.jpg


Novinky
od zimní sezóny 2017/2018 Vám nabízíme:

  • komfortní autobusy staré max 5 let
  • wi-fi v autobusech na po celé Evropě
  • vysoce profesilnální řidiči v uniformách
  • občerstvení a časopisy přímo na palubě
 

Konec utrpení při delších cestách

Snažíme se každoročně zlepšovat naše služby a to samé platí o autobusové dopravě. Mnoho našich klientů včetně nás pravidelně trpí při dlouhých cestách za krásami francouzských Alp, které patří v naší nabídce mezi nejoblíbenější. Jistou dávku nevýhody tohoto krásného koutu lyžařské Evropy nese poněkud delší vzdálenost oproti Rakousku či Itálii. Přes léto jsme tento handicap intenzivně řešili a s radostí vám oznamujeme, že se můžete těšit na pohodlnější cestu.
 

Špičkové autobusy Vega Tour

Obstarali jsme pro vás přepravu moderními autobusy s maximálním stářím 5 let od léty prověřeného dopravce Vega Tour, který disponuje flotilou 150 autobusů a patří mezi největší dopravce v zemi. Překvapí vás více místa pro nohy, občerstvení a denní tisk pro zkrácení dlouhé chvíle. Jelikož cesta je daleká, nebudou chybět ani uniformovaní řidiči, deky pro cestující, kdyby vám byla zima a asi největší přednost - wifi připojení po celé Evropě, takže můžete během cesty vyřídit pracovní maily nebo si hodit fotku na facebook :-).
 

Opravdoví profíci za volantem

Velký důraz klademe na bezpečnost, proto jsou naši řidiči pravidelně školeni, domluví se anglicky a chovají se jako profesionálové. Lyžování nejen ve Francii se tak pro vás stane o mnoho pohodlnější bez zbytečného strašáku z dlouhé nepohodlné cesty. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a vyražte s námi na letošní lyžovačku.