VARS Ski Academy

Zdokonalovací lyžák s profi instruktory

26. 1. - 2. 2.
Vars

Ať jste úplná lama, která má problémy s nástupem na vlek, věčný začátečník, který při lyžařské dovolené vymetá pořád jenom modré sjezdovky a na červené si netroufá, nebo i sebejistý a zkušený lyžař, který se chce zdokonalit tak, aby jezdil jako opravdový profík - Vars Ski Academy je to pravé pro Vás! Zlepšovat se totiž může každý a v každém věku!

A jak to celé probíhá? Každý den hned po ránu, dokud je ještě svah v perfektním stavu, se sejdete se svým instruktorem a zbytkem týmu. Ve skupině vás bude vždy max. 12 a všichni budete mít přibližně stejné schopnosti, takže nemusíte mít stres z posměšných reakcí namachrovanců v okolí :) Během tříhodinového bloku výuky budete hlavně jezdit a jezdit, přičemž z vás instruktor nespustí oči a bude neustále na blízku s dobrou radou nebo technickým fíglem, který vám pomůže odstranit technické chyby jízdy a umožní vám užít si možnosti zimní dovolené na maximum. Odpoledne už záleží jenom na vás, jestli budete dál pilovat techniku, nebo si dáte nějakou dobrotu v některé z místních hospůdek a barů přímo na svahu. Nebo si třeba zajdete na masáž.
1650 - 2750 m n. m.
185 km
7
42
profi instruktoři

Ecrin des Neiges***

Les Claux, Vars, Francie
Rezidence Ecrin des Neiges leží 500 m od centra Les Claux a jen cca 150 m od sjezdovek a malé nákupní pasáže s obchody a restauracemi. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem. Rezidence se vyznačuje prostornějším řešením apartmánů než bývá ve Francii zvykem. Za každou ubytovací kapacitu je potřeba složit vratnou kauci a je nutné provést závěrečný úklid apartmánu. Povlečení je zahrnuto v ceně ubytování.
Ecrin des Neiges***

Les Chalets des Rennes****

Vars, Francie
Les Chalets des Rennes se nachází 50 metrů od lyžařského vleku v obci Vars a nabízí apartmány v horském stylu s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na hory. Na místě je zdarma dispozici lyžárna. Pro apartmány je typická kombinace stylu horské dřevěné chaty a moderního zařízení. Ve všech je posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. V koupelně najdete vanu nebo sprchu, fén a toaletu. V prostorách recepce lze zdarma využívat Wi-Fi. Ve všech apartmánech je kuchyňský kout se sporákem, myčkou nádobím a kávovarem. Restaurace a obchody s potravinami se nacházejí v centru města, 500 metrů od horských chat.
Les Chalets des Rennes****

Residence No Name

Les Claux, Vars, Francie
Residence No Name je kódové označení pro jednotlivé apartmány rozmístěné v resortu. Jedná se o apartmány standardního francouzského střihu, vždy v docházkové vzdálenosti od sjezdovky. Díky tomu, že se nejdená o jeden velký objekt, tak jsou obecně za příznivější cenu.
Residence No Name

Středisko Vars / Risoul

1 650 - 2 750 m n. m.
185 km
7
42
nejprodávanější lyžařské středisko v naší cestovce

Ceník ubytování VARS Ski Academy

V roletkovém menu si vyberte požadovaný typ ubytování. Kliknutím na měsíc/datum v levé části tabulky se Vám zobrazí vybrané ubytování v daném termínu. Vámi vybranou variantu pak stačí pouze zakliknout. Automaticky se přesunete do poptávkového formuláře, ve kterém už je Vaše zadání vyplněné. Doplňte potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat – ozveme se Vám co nejdříve.
Ubytování Pokoj
Cena
26.1. - 2.2.
Chalet des Rennes Apartmán pro 4 os
12 000 Kč
Chalet des Rennes Apartmán pro 6 os
11 600 Kč
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, program Ski Academy, služby delegáta, autobusovou dopravu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravu, vratnou kauci, turistickou taxu, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh
Příplatek za volné lůžko: 
 • Ecrin des Neiges - 3.800 Kč/apartmán 4 - 3.500 Kč/apartmán 6
 • Chalet des Rennes - 4.100 Kč/apartmán 4 - 3.700 Kč/apartmán 6
 • Residence No Name - 2.750/studio 4 - 2.550 Kč/apartmán 6

Poptávkový formulář VARS Ski Academy

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 185 km sjezdovek - 30 km zelených, 75 km modrých, 64 km červených a 16 km černých
 • 2 kabinky, 17 sedačkových lanovek a 31 vleků
 • 35 km běžeckých tratí
 • 40 km značených lesních cest pro procházky ve sněhem zasněženém lese
 • 7 snowparků -  více než 50 překážek přístupných lyžařskými vleky, Varpark a park Eyssina hostí mezinárodní soutěže s překážkami hodných olympijských her a X-games.
 • v horní části střediska, na svahu Le Fournet, objevíte nádherné dětské hřiště pro sáňkování
  Otevřený celý den, každý den během zimní sezóny (v závislosti na povětrnostních podmínkách)
 • lyžařská škola
Z Prahy: Plzeň - Rozvadov - München - Torino - Briancon - Vars 

Z Brna: Mikulov - Wien - Graz - Venezia - Milano - Torino - Briancon - Vars
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční francouzské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum
 • Wellness Les Bains de Vars nabízí různé relaxační procedury, např parní lázeň, zábaly, pedikúru a manikúru a další
 • venkovní kluziště
 • Každé úterý jsou v centru Varsu tradiční trhy plné voňavých sýrů, vín a dalších místních dobrot a výrobků
Je v březnu dost sněhu?
Se sněhovými podmínkami ve sředisku Vars máme jen dobré zkušenosti. Samozřejmě Vám nedokážeme garantovat 100 % lanovek a sjezdovek v provozu, ale dle dlouholetých zkušeností si troufáme doporučovat i termíny až do poloviny dubna! 

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2–3 týdny před odjezdem.

Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.
Kdy je příjezd/odjezd?

A) Linková autobusová doprava = odjezd z ČR do Francie je vždy v pátek v odpoledních až večerních hodinách dle nástupních míst (konkrétní odjezdové časy zasíláme v propozicích přibližně 2 týdny před odjezdem), odjezd z Francie zpět do ČR je poté v sobotu opět v odpoledních až večerních hodinách (konkrétní čas odjezdu ze střediska Vám bude zaslán sms během pobytu), ovšem ubytování je možné první den v soobtu až od 16 hodin a na konci pobytu jej musíte opustit v sobotu do 10 hodin.

B) Individuální doprava = ubytování první den je možné v sobotu nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, opět v sobotu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepci také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve)

Kdy se začíná lyžovat?
V ceně zájezdu je 6 denní skipas pro celou oblast Vars a Risoul platný vždy od neděle do pátku. 

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).