WooXUP VARS 31.3.-7.4.2018

Lyžařský zájezd
Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a snowboardu ve sluncem zalité Francii
Poptávkový formulář

X
Chcete se přihlásit k účasti na WooXUP? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
od 6 790 Kč
WooXUP logo
WooXUP VARS 31.3.-7.4.2018

Největší český fesťák v Alpách s bohatým programem pro všechny!

(základní informace o zájezdu, kompletní ceník a termín najdeš na konci stránky)


WooXUP Ti dává možnost užít si 6 dní dlouhý, zážitky nabitý pobyt v Alpském středisku VARS/Risoul s velkou partou mladých lidí. Jak si naplánuješ svůj čas je jen na Tobě. Každý den budeš moct jezdit, učit se novým trikům, zkoušet novou výzbroj, uvolnit křečová lýtka na Apres Ski a každý večer zařádit na party do ranních hodin. Limity a meze se nekladou, čerstvý alpský vzduch Tě každé ráno postaví zase na nohy.
 

Nikdo jiný ti nenabízí víc.

 

V základní ceně je:
- busová přeprava
- ubytko
- 6-ti denní permice
- testovačky lyží a prken
- zapůjčení vybavení
- instruktoři lyžování
- workshopy
- apres ski s českým pivkem za super ceny
- koncerty, dj´s každý den
- soutěže každý den o věrtel cen (myšleno doslovně)


Ještě váháš? S námi chce jet každý, místa rychle mizí. Registruj se právě teď a buď při tom!


Přidej se k nám a z účasti na WooXUP se stane Tvá každoroční libůstka. Mrkni na macatou galerku z loňského ročníku zde!
 

puxtravel2014_icons_mnm_vars.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-185.png  puxtravel2014_icons_snowpark-8n-(1).png  puxtravel2014_icons_svah-150.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_doprava.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_banda.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_kalic.png  puxtravel2014_icons_vseobecne_cenove.png

Program akce

WOHNOUT
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy a okolí. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových (oba kytara a zpěv), baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk (Fenek) Steiner. "Naše hudba je směsicí kytar, basy a bubnů, do čehož se kutálejí zpěvy bratří Homolů. Žánrově je to něco mezi kokršpanělkorem a Vartburgem před generálkou motoru. Naší předností je chaotičnost a těkavost. Ale to už zacházíme příliš do detailů. Jsme prostě jen parta čtyř kamarádů."
PRAGO UNION
Prago Union fungujou, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo.
DJ VEC
DJ Vec sa na hudobnej scéne pohybuje od konca 90-tych rokov, keď s Midim tvorili zásadné hip hopové duo Trosky. V roku 1997 im vydalo Sony music album, ktorý dnes nesie prívlastok klasika. Ako DJ sa prebojoval na svetové finále DMC v Londýne v roku 2001. Neskôr začal vydávať veci pod vlastným pseudonymom a má za sebou spolupráce s umelcami rôznych žánrov a ešte viac pred sebou.
TH!S
Jsme pražská root - rocková kapela, která se zvukově a hudebně inspiruje americkým sedmdesátkovým hard rockem. Hrajem v klasickým složení: dvě kytary, basa, bicí, zpěv a to všechno rychle a nahlas. Nepoužíváme samply a v záplavě současný chemický muziky jsme tak trochu na druhý straně barikády a neprogresivně o sobě tvrdíme, že: “Přinášíme do muziky něco starýho!”.
DJ Pixie
DJ Pixie, představitel pražského soundsystému T2B a LIR kru, se za gramofony postavil poprvé v roce 2001. K techno, kterému se věnoval zpočátku, se velmi rychle přidaly zlomené beaty - první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů. Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na scéně.
DJ Basstien
Basstien hraje 15 let. Styl, kterému se začal od počátku věnovat, je drum&bass. V roce 2005 člen seskupení zakládající pražskou dnb scénu BassBeast. Víc jak 1500odehraných show a nespočet projetých kilometrů po Česku, Slovensku, Polsku, Francii a Španělsku. Festivaly Let it Roll, Rock For People, Colours of Ostrava, Rock For Churchill, Hip-Hop kemp, Mighty Sounds, Votvírák... Pro největší bass music festival ve střední Evropě Let it Roll dělá Stage Managering v Česku a na Slovensku. V současnosti nehraje jen dnb, nasadil i veselé letní kousky Ghetto Funky.
DJ Deano
První setík odehrál v 16 letech a od té doby prakticky nepřetržitě hraje a hraje. Za svou kariéru si vyzkoušel už spoustu žánrů i hudeních stylů, nejraději má ale hause music. Hrál v malých klubech i v obrovských party stanech na největších festivalech v UK. Přesto, nebo možná právě proto, co všechno už má za sebou, ho nejvíc baví spojovat lidi pomocí hudby.
DJ REFLUX
DJ John Slavik aka Reflux, ostravský dj na WooXUP Bílá. Jeho sety začínají pěkně od podlahy boom bap, jazzy, soul, ragga a funky hip-hopem, ghetto funk, garage house, house, grime, trapp, ale také break beat, ragga jungle nebo dance hall. V posledních dvou letech se taky soustředí na beatmaking.
DJ VIX
Ako dj začína už vo svojich 14-tich rokoch, kedy začal hrávať klasické komerčné diskotéky. V prvých rokoch svojej dj-skej kariéry sa mimo “nútenej” komerčnej hudby rád venoval štýlom ako: vocal house, funky house, house, trance, progressive trance a progressive house.Neskôr však prišlo obdobie, kedy ho tieto “kolotočariny” omrzeli a začal rúbať trošku tvrdšie a to v štýloch ako : techhouse a techno. V poslednej dobe začal experimentovať s rôznymi odrodami Ghetto Funku, ktoré mu priniesli opäť trošku zmeny do života.
DJ Manitu
DJ Manitu se ve světě DJingu považuje stále ještě za nováčka, ve světě hudby jako takové ovšem žádný nováček není. Miluje hudbu ve všech jejích podobách a nejvíc rytmycké a taneční melodie, které donutí člověka se hýbat. Její sety jsou pestré a najdete v nich oldschool hiphop, trap, funk i drum and bass.
TESTOVAČKY
Každý den odbitím desáté startuje ski & snb testovačka. Letos připravená prkénka uspokojí choutky každého. Naše snaha je mít co nejvíc kousků. Atakovat hranici 200 ks je pro nás závazek. Půjčovat si můžete dle libosti. Důležité je myslet na zvrácení. Vše vysvětlí obsluha.
INSTRUKTOŘI ZE SUN SKI
Jsi „pláňkař“ a chceš se naučit na prkně??? Nebo naopak „lachtan“ který touží jednou v životě udělat roznožku. Není problém, od toho tu jsou instruktoři Sun Ski & Board School, kteří naučí, přiučí, pomůžou, zvednou, přidrží a ….
Koncíky a apres ski
Vypnutím vleků zábava nekončí, naopak právě začíná na jednom z mnoha koncertů nebo apres ski! Každý den pro vás máme připravené DJs, MCs nebo kapelku. Jména budeme postupně doplňovat.
Spoustu další zábavy
Parties, testovačka, apres ski, instruktoři , to všechno je all inklusive. Jestli je ti to málo nabídneme další příležitosti. V placených službách (ty co nedostaneš k základní ceně) nabízíme jízdu na skútrech pro srdcaře a např. savojskou večeři pro srdcaře romantiky.
 • /getattachment/Zajezdy/Francie/Vars-Risoul/Vars-WooxUP/Stredisko-Vars-Risoul/523_Fotor-(1).jpg.aspx?width=800

Středisko Vars / Risoul

puxtravel2014_icons_mnm_vars.png  puxtravel2014_icons_sjezdovky-185.png  puxtravel2014_icons_snowpark-8n-(1).png

V době, kdy se u nás začínají zelenat louky a pojezdy se mění v dětské brouzdaliště, tak nám pocukrované kopečky ve Vars/Risoul dávají možnost užít si kvalitní pojezdy a prodloužit si zimu. Díky své poloze pár kiláků od francouzského pobřeží míří k Varsu mraky nacucané vodou, které svoji potřebu vykonávají právě nad Vars/Risoul. Proto i na přelomu března a dubna si můžeš užívat zdejší freeride zony. V  údolí se nachází 185 kiláků sjezdovek, na které Tě vytáhne 51 šleprů. Raritkou pro otrlé je sjezdovka pro letmý kilák, kde si to rozdávají největší šílenci ve snaze překonat světový rekord. Kdo má odvahu a kvalitní prádlo může zkusit štěstí.
 

Skvělé sjezdovky, skvělé mejdany!


Vars je ale mezi frikulínama znám hlavně pro svoje snowparky, kterých se zde nachází a upravuje rovnou 8. Od drobných skoček po mamutí můstky. Každý si vybere. Vars je boží volba pro týden strávený na horách s partou přátel. Kdo si chce načíst podrobnější info, tak klikni tu.

Ceník

WooXUP s vlastní dopravou: od 6 790 Kč

 

termín 31. 3. – 7. 4. 2018

Tahle varianta kurzu je určená pro všechny, kteří nechtějí využít naší novou luxusní autobusovou dopravu a raději se dopraví po vlastní ose :-)
 

WooXUP včetně busu: od 8 290 Kč

 

termín 30. 3. – 8. 4. 2018

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí (při plné obsazenosti pokoje), 6denní skipas, luxusní autobusová doprava, služby delegáta, každodenní testování lyží, apres ski, koncerty každý den, soutěže, instruktoři Sun Ski, DPH, pojištění CK proti úpadku ...a spoustu dalšího.

Cena nezahrnuje: stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh, půjčení vybavení na celý týden (cca 690 Kč/os/týden)

Kompletní ceník v PDF

*Cena platná při plném obsazení apartmánu 6 v rezidenci Les Myrtilles. Volné lůžko od 2 500 Kč.

Povinné na místě: vratná kauce 300–500 €/apartmán.
Volitelné příplatky na místě: povlečení (10 €/osoba), úklid apartmánu (50–140 €/kapacita).

Luxusní autobusová doprava!

Nástupní místa: Praha, Brno + za příplatek svozy po celé ČR

 • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s ekologickými a tichými motory EURO 5/6

 • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

 • Zkušení uniformovaní řidiči s kurzy bezpečné jízdy

 • LCD monitory, během cesty promítání filmu

 • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

 • Zabezpečený zavazadlový prostor

 • Káva, studené i teplé nápoje a jiné občerstvení k zakoupení během cesty

 • Magazíny o lyžování ZDARMA pro každého

 • Wi-Fi připojení k internetu po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

 • Jak dlouho trvá cesta do Francie? cca 16–22 hodin


    

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Fakt za necelých osm a půl???
Přesně tak, ale to je jen začátek. V ceně je zahrnuta, doprava, ubytko, služby nadupaného delegát teamu PUX, když budeš chtít  od 10–14 hod si Tě vezmou do parády instruktoři Sun Ski & Board School, vstupy na všechny apres ski, parties a koncerty. Zařizujeme workshopy a další program.
Koncerty?? To jako přivezete kapelku z Česka?
Tak tak, letos se můžete těšit na koncerty Wohnout a Prago Union, DJ´s a MC´s a další moderátory. Všichni jsou tu pro Vás, abyste si užili super dofku. Všechny jména včas ukážeme, ale jako obvykle se budeme snažit o co nejlepší výběr. Z historie se můžeme pochlubit vystoupením Prague Conspiracy, Divokej Bill, B-complex, Rido.
Musím na místě ještě za něco platit?
Ani v Alpách není nic zadarmo a pochutiny a tekutiny musíme nakupovat za tvrdý evropský peníz. Ale neboj, máminu spíž nemusíš brát útokem. Během cesty zastavíme v údolí pod Varsem, kde se dají zásoby doplnit, prý za podobné prašule jako u nás. Ve Varsu se nějaká sámoška a reštyka taky najde.
Nikdo ze známých nechce jet, je blbý vyrazit sám???
To je jedna z nejlepších variant na WooXUP. Kopa srandy, kopa sněhu, kopa lidí.  Smutnit nebudeš a kámoše si najdeš nový.
Jak dlouho trvá trip busem?
16–22 hoděk, podle toho kde se přidáš.
Kde jsou nástupní místa?
Nalodit se můžeš v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Jeseníku, Šumperku, Olomouci, Bratislavě. V zásadě nemáme problém vyzvednout velkou skupinu kdekoli, všechno je jen o domluvě. Příplatek za svozy se pohybuje v rozmezí 100-400 Kč/osoba (samozřejmě za cestu tam i zpět). Nástup v Brně, Praze a Bratislavě je bez příplatku.
Můžu jet i vlastním vehiklem??
No problemo. Ušetříš 1500. Cestu vysvětlíme a na místě budeš mít stejný full service jako ostatní. Akorát bacha, kluci francouzští jsou trochu citlivý na parking mimo vyznačený plochy. Ty jsou zadax, ale mimo ně je to o hubu a pár éček.
Jak je to s tím testováním?
Testování lyží mnoha zanček (Elan, Völkl, Salomon, Atomic aj.) a taky prken WOOX bude probíhat nezávisle na dlouhodobém půjčování vybavení. K dispozici bude cca 200 párů lyží a desítky prken, které budete moci testovat. V praxi to znamená: Půjčím si fošnu, hodinku dvě se na ní povozím a jedu jí vrátit, aby si ji mohl užít taky někdo jiný. A rovnou si třeba půjčím nějakou jinou.
Jak moc velký problém je, když nemám výbavičku???
Problém žádný, kvůli klukům ze Sunski máme super možnost vypůjčení celé výbavy za poplatek na celý týden. Každý zájemce jen musí popsat své vnější rozměry a poslat nám je. My se o to postaráme.
Chci jet, jak je to s placením?
Jednoduchý jak facka. Při registraci cálneš zálohu, zbytek potom do konce února.
Je nás kopa, chceme slevu.
No jó, lína huba hole neštěstí. Dej vědět kolik Vás je na ck@puxtravel.cz  a my něco vymyslíme. Spíše než slevy nám víc štymují odměny za dodané persóny.
Kdo jsme my?
My jsme wooxusní partička z Woox a frajeři z PUXtravel.cz. Sedli jsme si (obrazně i neobrazně) a vymysleli koncept WOOX UP. Náš plán je pobavit co nejvíce lidí nadupaným programem, který nebude mít konkurenci. Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava s wi-fi, ubytko, 6denní permice, obří testovačka lyží a prken, možnost zapůjčení vybavení na celý týden, instruktoři ochotní z vašich nekrotizujících a předešlou nocí zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, après ski, koncerty, DJs každý den, soutěže každý den o věrtel cen. Myšleno doslovně!

Partneři akce

 
                             


 woox.png

Máte zájem získávat notičky o WooXUP 2017? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.