Serre Chevalier - březen

Lyžařský zájezd
Jedno z největší lyžařských středisek Evropy s 250 km sjezdových tratí ležící ve francouzských Alpách v části Hautes Alpes u města Briancon!
Poptávkový formulář

X
Chcete se přihlásit na tento zájezd? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
od 10 000 Kč/os
WooXUP logo
Serre Chevalier - březen

Nebaví vás klasická forma zájezdu a chcete si vyzkoušet nové zimní sportovní aktivity? Na našem sportovním festivalu máte jedinečnou šanci vyzkoušet věci nevídané. Vezmeme na hory instruktory, se kterými budete moci vyzkoušet následující:
- lyžování/snowboarding, skialp/freeride/freestyle
- relax v bazénu, výlety na sněžnicích či projížďka na skútru (za příplatek)

Nemáte na dané sporty potřebné vybavení? Nebojte se, bereme s sebou půjčovnu, kde si budete moci vše potřebné k danému sportu vyzkoušet a ještě získáte spoustu zajímavých a důležitých informací! Hlavními partnery naší testovačky jsou značky Armada a Nitro.
 

puxtravel2014_icons_sjezdovky-78.png  puxtravel2014_icons_svah-50.png puxtravel2014_icons_vseobecne_doprava.png

Program akce

Nabídka zimních sportů s instruktory
Budete moci vyzkoušet lyžování/snowboarding, výšlapy s freeridem, lavinovou výbavu, freestyle a mnoho dalších zábavných aktivit. Tělo poté zrelaxujete hezky pěkně v bazénku.
Ondřej Havel - instruktor freeride/skialp
Na lyžích jsem stál poprvé ve třech letech. Od té doby jsem na horách strávil každoročně téměř celou zimu. Od roku 2003 se mimo jiné živím jako instruktor lyžování a snowboardingu. No a před pár lety jsem zažil ježdění popás v prašanu, a pak znova a znova a znova… Zároveň se Ondra věnuje masážím, ceny začínají na 250 Kč za 30 minut.
Testovačka Armada a Nitro
Těšit se můžete i na test freeride lyží Armada se šlapacím vázáním nebo snowboard prken Nitro.
250 km perfektně upravených sjezdovek
Těšit se můžete na celých 250 km upravených sjezdových tratí šplhající až do nadmořské výšky 2 830 m n. m. Pro zdatnější lyžaře tu je bezpočet možností jízdy v hlubokém sněhu a dokonalý snowpark.
Jedno z nejbližších středisek ve Francii
Serre Chevalier začíná přímo v městě Briancon, které je také první město ve Francii za italskou hranicí. Lanovka vede přímo z města s kompletní občanskou vybaveností oproti ostatním francouzským resortům přímo v horách.
Freeride
Zdejší freeride terény patří mezi nejoblíbenější v této lokalitě Alp. Vybrat si můžete jízdu v hlubokém sněhu v krásném modřínovém lese nebo horní pláně se skalkami a kuloáry. Nezapomeňte navštívit zdejší Arvapark!
Snowpark
Milovníci freestyle lyžování a snowboardingu ocení zdejší snowpark v nadmořské výšce 2 000 m n. m. Těšit se můžete na raily a boxy všech různých tvarů a délek, skoky různých velikostí s obtížností od začátečníků po profíky. Během dne oceníte odpočinkovou zónu s lehátky, grilem a hudbou!
 • /getattachment/Zajezdy/Francie/Serre-Chevalier/Sporty/Stredisko-Vars-Risoul/serre-(1).jpg.aspx?width=800

Středisko Serre Chevalier

   


Serre Chevalier patří díky svým 250 km sjezdových tratí, na které vás přepraví 61 lanovek a vleků. Dostatek sněhu zajišťuje výkonné umělé zasněžování, které pokrývá třetinu areálu, což je 154 hektarů. Středisko se pyšní magickým číslem 100 = počet sjezdových tratí. Najdete zde 13 černých, 35 červených, 29 modrých  a 23 zelených sjezdovek, takže si zde zalyžuje opravdu každý. Důmyslný systém lanovek a vleků vás vyveze do maximální nadmořské výšky 2 830 m n. m.
 
Přes den si užijete zábavu na sjezdovce, odvážnější ve snowparku nebo v hlubokém sněhu. Zdejší snowpark se spoustou překážek poskytuje dostatek zábavy pro vyznavače freeskiingu a snowboadingu všech úrovní ježdění - začátečník až profík. Po lyžovačce můžete navštívit kluziště nebo bazén, či spoustu další zábavy, které tento resort nabízíi. V noci se určitě vydejte do víru "velkoměsta" a navštivte jeden z mnoha zdejších barů, hospod či diskotéku. Jenom nezapomeňte, že vstávání na horách bývá krušné :-) Více informací o středisku zde.

Ceník

7 690 Kč/os. v plně obsazeném apartmánu 6

7 810 Kč/os. v plně obsazeném studiu 4

 

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí v plně obsazeném apartmánu pro 6 lidí, 6denní skipas Serre Chevalier, testování lyží/snowboardů, služby delegáta, instruktor freeride/skialp, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, vratnou kauci, závěrečný úklid, turistickou taxu, ručníky, povlečení, cestovní pojištění léčebných výloh.

 

Povinné poplatky na místě:
- turistická taxa: 0,75 €/osoba nad 18 let/noc
- vratná kauce: 300-600 €/apartmán

Volitelné příplatky:
- lux doprava busem: 2 500 Kč/osoba
- volné lůžko: 2 960 Kč/lůžko/týden
- povlečení: 10 €/lůžko/týden
- závěrečný úklid: 55-90 €/apartmán

*Ceny platné v termínu 11. 3. – 18. 3. 2017
 

Luxusní autobusová doprava s wi-fi připojením: + 2 500 Kč/os.*

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava (+ další místa dle individuální domluvy)

 • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s tichými eko motory EURO 5/6 s průvodcem

 • Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

 • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

 • LCD monitory, během cesty promítání filmu

 • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

 • Zabezpečený zavazadlový prostor

 • Doba cestování do Francie cca 16–22 hodin (dle nástupního místa a aktuální dopravní situace


Čas odjezdu ze střediska je obvykle v rozmezí 12:00 - 17:00 (přesný čas je stanoven cca 1 den před odjezdem). Berte to prosím v úvahu při plánování posledního dne Vašeho pobytu.


 

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na ck@puxtravel.cz
C) osobně na naší pobočce Kotlářská 5, Brno 602 00/ po–čt 9-17, pá 9-15
D) zadáním e-mailu do nezávazné přihlášky

 

Poptávkový formulář

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
 

Co vás nejčastěji zajímá?

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky e-mailem a to 2–3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.
Kdy je příjezd/odjezd?
A) Linková autobusová doprava = odjezd z ČR do Francie je vždy v pátek v odpoledních až večerních hodinách dle nástupních míst (konkrétní odjezdové časy zasíláme v propozicích přibližně 2 týdny před odjezdem), odjezd z Francie zpět do ČR je poté v sobotu opět v odpoledních až večerních hodinách (konkrétní čas odjezdu ze střediska Vám bude zaslán prostřednictvím sms během pobytu), ovšem ubytování je možné první den v soobtu až od 16 hodin a na konci pobytu jej musíte opustit v sobotu do 10 hodin.

B) Individuální doprava = ubytování první den je možné v sobotu nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, opět v sobotu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepci také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve)
Kdy se začíná lyžovat?
V ceně zájezdu je 6denní skipas pro celou oblast Serre Chevalier je platný vždy od neděle do pátku. Samozřejmě v případě zájmu Vám také rádi za příplatek zajistíme 7denní skipas platný od neděle do soboty. 
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).
Jak je zajišťována linková autobusová doprava?
Za příplatek Vám rádi zajistíme autobusovou luxusní dopravu s prověřeným dopravcem společností Vega Tour, která Vám nabídne:
 • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s tichými eko motory EURO 5/6

 • Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

 • Centrální odjezd z ÚAN Florenc (Praha)

 • Proškolený personál a služby stevarda na palubě autobusu

 • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

 • Zabezpečený zavazadlový prostor

Máte zájem získávat novinky o Serre Chevalier? Přihlašte se do newsletteru.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.