Velikonoční lyžování v Les 2 Alpes

Prosluněná jarní lyžovačka na ledovci a luxusní ubytko s wellnessem
13. 4. - 20. 4.
Jaká jsou tři základní pravidla každého lyžaře? Nestrkej si kotvu mezi nohy, nejez žlutý sníh, … a hlavně NEPODCEŇUJ jarní Francii!!! Ve Francouzských Alpách je jistota kvalitního lyžování i dlouho po ukončení hlavní sezóny. Díky velkým nadmořským výškám a obrovským zásobám sněhu na svazích si můžete báječně zalyžovat i o Velikonocích. Ve středisku Les 2 Alpes to platí dvojnásob, nejvyšší kóta je ve 3.568 m n. m. a všechno to kryje ledovec. Navíc bydlení je domluvené v krásné residenci s wellnessem, která je jen kousek od sjezdovky. Autobusová doprava je v ceně zájezdu, takže starosti s řízením můžete hodit za hlavu.
1300 - 3568 m n. m.
225 km
2
44
ledovec

100 % sněhová jistota

V Les 2 Alpes chumelí celou zimu, takže sníh na svazích drží i dlouho po oficiálním konci sezóny. A na vršku je parádní ledovec, na kterém se jezdí celé léto! TOP středisko se vším všudy!

Krásné ubytko

Residnece Goleon už čeká. K dispozici jsou krásné a prostorné apartmány různých typologií. Nejbližší sjezdovka je vzdálená cca 1 podařený skok na lyžích přímo z balkónu – je totiž přímo pod okny! A wellnes k tomu.

Pohodlná doprava v ceně

V ceně zájezdu je pohodlná autobusová doprava. Starosti s řízením tak můžete nechat na profících a sami si lebedit a koukat na filmy.

Velikonoční prázdniny

Díky Velkému pátku ušetříte 1 den dovolené a ještě vás po nedělním příjezdu zpět domů čeká prémie v podobě Velikonočního pondělí, takže návrat do pracovního režimu je o další den oddálen 😊

Průvodce a dobrá parta

Na zájezd s Vámi pojede náš profi průvodce, který Vám poradí nebo pomůže v případě jakékoliv situace. Navíc nebudete sami, ale užijete si jarní lyžovačku v kolektivu stejně naladěných lidí, takže po zájezdu můžete mít spoustu nových přátel.

Spousta zábavy

Je libo si po lyžování zajít na bazén, na masáž, do sauny, jen tak se projít po kolonádě, kouknout po obchodech, zajít na vínko nebo do restaurace, proletět se na paraglidu? Všechno tohle a ještě spousta dalšího čeká ve středisku Les 2 Alpes. Stačí si vybrat!

Le Goleon

Les 2 Alpes, Francie

Residence Le Goleon se nachází v lyžařském středisku Les Deux Alpes, pouhých 100 metrů od sjezdovek a lanovek. Nabízí apartmány s vlastním stravováním a společné lázeňské zařízení se saunou a parní lázní otevřenou v zimě.

Každý apartmán má plně vybavenou otevřenou kuchyň s jídelním koutem nebo snídaňový bar. V obývacím pokoji je TV s plochou obrazovkou a v koupelně je vana nebo sprchový kout. Každý apartmán má vlastní lyžárnu. Wi-Fi je k dispozici za příplatek.

Le Goleon

Středisko Les 2 Alpes

1300 - 3568 m n. m.
225 km
2
44
Ledovec, který v létě neroztaje

Ceník ubytování Velikonoční lyžování v Les 2 Alpes

V roletkovém menu si vyberte požadovaný typ ubytování. Kliknutím na měsíc/datum v levé části tabulky se Vám zobrazí vybrané ubytování v daném termínu. Vámi vybranou variantu pak stačí pouze zakliknout. Automaticky se přesunete do poptávkového formuláře, ve kterém už je Vaše zadání vyplněné. Doplňte potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat – ozveme se Vám co nejdříve.
Ubytování Pokoj
Cena
13.4. - 20.4.
Residence Goleon *** Apartmán pro 4 os
9 500 Kč
Residence Goleon *** Apartmán pro 6 os
9 500 Kč
Residence Goleon *** Apartmán pro 8 os
9 500 Kč
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, povlečení a ručníky, vstup do wellnes, služby delegáta, autobusovou dopravu, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: stravu, vratnou kauci (600 €), turistickou taxu (1,65 €/os/den), závěrečný úklid (75 - 170 € dle velikosti apartmánu - lze provést samostatně), cestovní pojištění léčebných výloh

Poptávkový formulář Velikonoční lyžování v Les 2 Alpes

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Další informace o středisku

 • celkem 225 km sjezdovek - 55 km zelených, 103 km modrých, 45 km červených a 22 km černých
 • 6 kabinek, 20 sedačkových lanovek a 18 vleků
 • 25 km běžeckých tratí
 • lehké tratě – pro méně zkušené je k dispozici opravdu širokoá nabídka jednoduchých svahů v těsné blízkosti Les 2 Alpes, na ty odvážnější čekají široké dálnice na ledovci
 • těžké tratě – řadíte-li se mezi zkušenější, je zde pro vás 20 km výborně upravovaných černých svahů 
 • Lyžařská škola pro děti
 • Snowpark Land Les 2 Alpes s tematickými zónami rozdělenými do různých úrovní a atraktivním vzhledem nabízí novou zkušenost se snowboardingem a freestyle lyžováním.
 • Freeridový ráj najdete v oblasti La Grave s převýšením 2 150 m. La Grave otevírá na konci ledna, případně na začátku února, v závislosti na sněhových podmínkách; k 6 dennímu skipasu Les 2 Alpes lze zakoupit přístup na La Grave za poplatek 20 €/den
Z Prahy: Plzeň - Norimberk - Freiburg - Belfort - Lyon - Grenoble – Les Deux Alpes

Z Brna: Vídeň - Klagenfurt - Udine - Milan - Turín - Briancon  - Les Deux Alpes
 • velké množství barů, restaurací, kaváren, vináren, hospod a diskoték
 • restaurace servírují tradiční francouzské i mezinárodní speciality
 • turistické informační centrum.
 • 1800 m² venkovního kluziště (vstup zdarma pro držitele 6-ti denního skipasu),
 • Projížďky na saních s koňským spřežením,
 • krytý bazén ve vesnici 


 
 • V srdci vesničky Mont de Lans najdete muzeum umění a tradice "Chasal Lento" které poskytuje pohled do života místních obyvatel napříč lety. Objevte jejich svět, zjistěte více o Mont de Lans a historii Les 2 Alpes. (vstup zdarma)
 • Ledová jeskyně v nadmořské výšce 3 200 metrů. 30 metrů dlouhá jeskyně vytesaná do ledovce se pyšní několika dechberoucími ledovými sochami. Vstupenky jsou k dispozici ke koupi na místě nebo u lyžařských vleků 
Jak je to v Les 2 Alpes se sněhem?
 • Již samotný fakt, že celé středisko se nachází  na ledovci mezi 1300 - 3568 metry nad mořem, hovoří za vše. Sněhové podmínky zde tedy bývají fantastické bez výjimky již od začátku prosince až do konce dubna! Vše je navíc podpořeno systémem umělého zasněžování. 
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
 • Obavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to přibližně 2 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
 • Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Kdy je příjezd/odjezd?
 • Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Jak se dostat na freeride do La Grave?

Mezi nejvyššími body resortu pendluje robla, která freeridu chtivé lyžaře převeze. Freeride v La Grave vyžaduje doprovod freeride guida, kterého si můžete najmout v resortu a lavinovou výbavu (sonda, pípák, lopata). Je určeno pouze pro velice zkušené lyžaře.

Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
 • Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).