Lyžování ve Francii

Slunce, skály a překrásné výhledy, na lyžování ve francouzských Alpách se hned tak nezapomíná
Lyžování ve Francii je opravdová lahůdka. Stovky kilometrů vzájemně propojených sjezdovek, kvalitní a početné snowparky, spousta možností pro freeride, všudypřítomné hospůdky a restaurace a hlavně Slunce - takovou kombinaci jinde nenajdete. Především v jižních Alpách se počasí vyznačuje častým slunečním svitem a intenzivními srážkami, během kterých napadne neskutečné množství sněhu. Doprava do Francie je sice poněkud zdlouhavá, ale pro naše lyžařské zájezdy využíváme služeb dopravce VegaTour, který disponuje moderními autobusy s wifi připojením. Francie láká lyžaře a snowboardisty na pobyt za super ceny.
Chcete si aktivní dovolenou ve Francii prožít i v létě? Mrkněte na zájezdy sesterské CK Alpina - cyklozájezdy do Francie a pohodová a horská turistika ve Francii.

Sjezdovky ve Francii

Lyžování ve Francii je charakteristiké velkými propojenými areály se stovkami kilometrů sjezdovek. Počasí ve Francii je příznivé díky vysokému počtu slunečných dnů a také výbornými sněhovými podmínkami, které umožňují lyžování  a snowboarding od prosince až do konce dubna a v resortech s ledovcem i mohem déle.

Tip PUXtravel na lyžování ve Francii

Lyžařské středisko Vars/Risoul patří k nejoblíbenějším areálům našich klientů. Není výjimkou, že někteří zákazníci se do resortu Vars/Risoul vrací opakovaně. Jestliže se tedy rozhodnete strávit zimní dovolenou ve Francii poprvé, tak s tímto střediskem nemůžete šlápnout vedle a užijete si lyžování ve Francii naplno.

Ubytování ve Francii

Ubytování ve Francii má oproti jiným zemím nesmírnou výhodu, ve většině případů se rezidence nachází maximálně 250 m od sjezdovek a někdy si dokonce lyže můžete nazout přímo před barákem. Díky velkokapacitním rezidencím, zde lehce najde ubytování i velká skupina účastníků, kteří chtějí bydlet v blízkosti

WooXUP 2019

Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a snowboardu ve sluncem zalité Francii v termínu 30.3.-6.4.2019
Zobrazit akci