Zimní a lyžařské zájezdy pro školy

12. 01. 2017 Pozvánky a akce
Zimní a lyžařské zájezdy pro školy

Vzpomínky na školní lyžařský výcvik patří k nezapomenutelným. Týdenní lyžování a pobyt strávený s celou třídou a tělocvikáři na horské chatě si vybaví jistě každý z nás. A i dnešní žáci a studenti se na lyžařské zájezdy těší stejně jako před lety jejich rodiče. Školní zájezdy na hory tak patří i dnes poměrně k pravidelným součástím školního roku.

Jednodušší organizace školních zájezdů s PUXem

 

Proti letům minulým však již nemusí celé zimní zájezdy zařizovat pouze vyučující. I cestovní kancelář PUXtravel.cz se zabývá organizací školních lyžařských zájezdů. Pedagogové si tak mohou vybírat z již připravených balíčků, které zahrnují ubytování, stravu, dopravu i skipas a případně i další nelyžařskou zábavu pro studenty a žáky. Pokud má však škola specifické požadavky, zaměstnanci CK PUXtravel.cz velmi rádi individuálně vypracují i nabídky lyžařských zájezdů tzv. na klíč.


.

Vyzkoušejte školní lyžování v Alpách!

 

Dnes jsou však možnosti nabídek lyžování pro školy mnohem širší. Díky výhodným balíčkům za ubytování a skipas, kterými disponuje například již zmiňovaná CK PUXtravel.cz, lze zorganizovat i školní lyžařské zájezdy na hory do zahraničí pro celé třídy. A to vše za ceny poměrně srovnatelné s ubytováním na českých horách, avšak s nabídkou lyžování na mnohem větším počtu kilometrů sjezdovek. Rozhodne-li se vedení školy využít služeb cestovní kanceláře při organizování lyžování pro školy, pak budou mít studenti jedinečnou příležitost poznat například rakouská, italská ale i francouzská lyžařská střediska.


 

Školní lyžařský zájezd do Risoulu? Správná volba

 

Oblíbeným se stává například školní lyžařský zájezd v dubnu do francouzského střediska Risoul/Vars za bezkonkurenční ceny. V ceně tohoto školního zájezdu na hory pak má ubytování v apartmánech u svahu, šestidenní skipas platící na celých 180 km sjezdovek a dopravu luxusním autobusem. Pouze stravu si účastníci zajišťují sami, v každém apartmánu je však plně vybavená kuchyňka a v okolí rezidencí se nachází obchod s potravinami i pekařství. A dobrá zpráva pro ty, kteří neznají jarní lyžování v dubnu. Ve francouzském středisku Vars se pravidelně lyžuje až do poloviny dubna a překvapením zde nebývá ani čerstvě napadený sníh. Znáte jiné středisko, které by vám poskytlo lepší nabídku?
 

Bonusy na školních zájezdech s PUXtravel

 

Na zájezdech s cestovní kanceláří PUXtravel.cz mají studenti také možnost objednat si služby českých profesionálních instruktorů lyžování i snowboardování a zlepšit tak své lyžařské dovednosti. Proč tedy nevyužít nabídky CK PUXtravel a nedopřát studentům a žákům nezapomenutelný školní lyžařský zájezd do Alp? Kontaktujte nás na info@pux.cz!