WooXUP Czech Tour - 13.2.2016 Špindlerův Mlýn

18. 02. 2016 Aprés ski
WooXUP Czech Tour - 13.2.2016 Špindlerův Mlýn

Máme za sebou druhou zastávku naší WooXUP Czech Tour, která se uskutečnila v největším a nejoblíbenějším českém skiresortu - ve Špindlerově Mlýně a my jsme tak mohli strávit další parádní den na horách.

Sobotní obloha nám celkem přála, zprvu bylo polojasno, později se zatáhlo, ale teploty kolem nuly nám žádné omrzliny nezpůsobily a spousta bělostného sněhu okolo dotvářela tu pravou zimní atmosféru, která je letošní zimu bohužel spíše výjimkou.


Pod stanicema lanových drah jsme rozbalili naše stanové městečko se stánkami našich partnerů. Ochutnat jste mohli oplatky Manner, energetické tyčinky Bombus, vyzkoušet fešácké hadříky od Wooxu, stejně jako čepice a čelenky Doke. Připraven byl i test lyží a snowboardů od Nitro, Armada, Elan a velké centrum od české firmy Sporten.Chybět samozřejmě nemohl ani stánek nejdůležitější - PUXtravel.cz, kde jste se mohli přihlásit na letošní Evropa 2 WooXUP. K pobavení posloužila soutěž ve šlapací lyži, kde se utkalo pět teamů. Celým dnem provázel oblíbený komentátor z Evropy  - Nasty. Náš zimní cirkus neunikl pozornosti třebas baviče Richarda Genzera nebo samotného vládce Krkonoš - Krakonoše. Dobrou atmosféru podporoval samozřejmě i stánek Jägermeister, který se staral o alkorežim návštěvníků a rozbalil to hlavně na večerní afterparty. Mejdan měl v režii Dj Basstien, který potěšil nejen milovníky dnb a rozjel párty až do brzkých ranních hodin a pokud ho nevypnuli, lidi tam paří dodnes.


WooXUP Czech Tour ve Špindlu nabídla skvěle strávený den na horách a my se již tešíme na poslední zastávku, která se uskuteční 27.2.2016 ve středisku Ramzová. Kompletní fotogalerku ze Špindlu najdete zde!