Silvestr v Rakousku

18. 06. 2012 Pozvánky a akce
Silvestr v Rakousku

Nejtradičnější alpská destinace pro silvestrovskou dovolenou

 

Rádi byste strávili týden po Vánocích lyžováním na horách v zahraničí, ale nechce se vám cestovat příliš daleko? Máme pro vás řešení a tím je nabídka zažít Silvestr v Rakousku. Určitě jste již slyšeli o kvalitním lyžování v Rakousku, vyzkoušejte jej tedy letos na Silvestra také. Ať už si zvolíte jakékoliv rakouské středisko a ubytování, vždy se můžete těšit nejen na upravené sjezdovky, perfektní služby, prostorné a dobře vybavené apartmány nebo hotelové pokoje, ale také na velkolepou silvestrovskou zábavu pod sjezdovkami i v rakouských vesničkách. Silvestr v Rakousku vás prostě okouzlí.

 

Silvestrovská nabídku u PUXu již v létě

 

Nabídku výborných ubytovacích zařízení pro strávení Silvestra v Rakousku, najdete již v létě na stránkách CK PUXtravel. Jestliže si z nabídky vyberete ubytování podle svých představ, je dobré jej co nejdříve rezervovat. Rakouské domy a hotely totiž patří nejen v období Silvestra k velmi žádaným a rychle obsazovaným. Takže jestli chcete strávit příjemný Silvestr v Rakousku, vybírejte apartmán nebo hotelový pokoj již nyní.
 

Nejlepší rakouská střediska na Silvestra

 

Silvestrovské ježdění můžete vyzkoušet v oblíbených lyžařských střediscích jako je nedaleký Kreischberg, Zell am See nebo třeba slunečný Nassfeld.

Dopřejte si nezapomenutelné ježdění a bohatou nabídku sportovních i relaxačních aktivit po lyžování. Apartmánový typ ubytování najdete také v populárním Zell am See, kam patří středisko Schmittenhöhe a ledovcové středisko Kitzsteinhorn-Kaprun. Vychutnejte si silvestrovské lyžování v Zell am See na více než 130 km dokonale upravených sjezdovek.

Jestliže si chcete Silvestr v Rakousku užít bez dalších starostí, podívejte se na nabídku ubytování v nových apartmánových domech s bazénem v nedalekém Kreischbergu, který disponuje až 40 km sjezdových tratí a moderními lanovkami a vleky.


Vyberte si středisko a ubytování podle svých představ a poznejte úžasné lyžování během letošního Silvestra v Rakousku. Nebojte si nechat poradit na info@pux.cz.