Předvánoční lyžování

29. 09. 2012 Lyžařské oblasti
Předvánoční lyžování

Těšíte se na první sníh a lyžování na horách jako malé děti? Lákají vás lyžařské zájezdy na super cenu a rádi lyžujete na nepřeplněných sjezdovkách? Pokud kývete hlavou, tak právě pro vás je vhodné předvánoční lyžování. Cestovní kancelář PUXtravel.cz již pravidelně zařizuje zimní pobyty i lyžařské zájezdy pro spoustu klientů, kteří se také rádi vyhnou předvánočnímu shonu a raději navoskují lyže a vyrazí na hory.

Jestliže dáte přednost lyžování před Vánoci, můžete využít výhodné balíčky, skipasy zdarma či různé slevy, které jednotlivá střediska nabízí pro jednotlivce i pro skupiny. Díky tomu vás zájezd před Vánoci vyjde výrazně levněji, než kdybyste na hory vyrazili až po svátcích. A nemusíte se strachovat ani o nedostatek sněhu. Alpská střediska jsou obecně známá příznivými sněhovými podmínkami a navíc každé středisko v Alpách disponuje poměrně kvalitním zařízením na výrobu technického sněhu. Někdy se sice stane, že ne všechny služby jsou stoprocentně v provozu - například se může stát, že některá kluziště nebo bazény ve střediscích otevírají v pozdějších termínech. Jedná se ale spíše o výjimky potrvrzující pravidlo, že sezóna je v plném proudu už od prvních prosincových dní!

 

Předvánoční lyžování ve Francii

 

A co takhle vyrazit dále a poznat předvánoční lyžování ve Francii. Pro všechny nedočkavce jsme letos připravili zájezd Opening Les 2 Alpes! První letošní oblouky můžete střihnout už 9. prosince na některé z celkem 200 sjezdovek! Na vršku tohoto monumentálního resortu se navíc povaluje ledovec, který patří k největším lyžařským ledovcům v Evropě a který zaručuje sněhovou i z kraje sezóny. CK PUXtravel.cz má k dispozici nevýhodnější zájezdy do Francie, neváhejte se tedy podívat nejen na předvánoční lyžařské zájezdy.Lyžování před Vánoci v Itálii

Italská střediska otevírají většinou v polovině prosince a také nabízí levnější ubytování, výhodnější skipasy, případně skipasy úplně zdarma v rámci výhodného tzv. Free skipas (Livigno) - v tomto si můžete užívat zimní dovolenou pouze za cenu ubytka, na skipas Vás zve Livigno! Díky vysoké nadmořské výšce je parádní lyžování před Vánoci také v Passo Tonale (ledovec Presena) a v lázeňském středisku Bormio. Sledujte proto pečlivě nabídku nových předvánočních lyžařských zájezdů PUXtravelu a nenechte si uniknout nejlepší lyžování před Vánoci.Předvánoční lyžování v Rakousku

 

Díky poměrně velkému počtu lyžařských středisek, kde se nachází také ledovec, je v Rakousku lyžování možné téměř celoročně. Jestliže si tedy pro své předvánoční lyžování zvolíte rakouské ledovcové středisko, můžete se tradičně těšit na dobré lyžařské podmínky. Například navštivte oblíbené středisko Zell am See, kde je k dispozici ledovec Kaprun, který se nachází ve výšce 3 029 m n. m. V nabídce PUXtravel.cz však objevíte i spoustu dalších středisek, která jsou vhodným místem pro předvánoční lyžování. Nezapomeňte tedy sledovat aktuální nabídku předvánočních lyžařských zájezdů a určitě si vyberete.