Nejlepší snowparky Francie!

30. 11. 2016 Lyžařská střediska
Nejlepší snowparky Francie!
Nejlepší snowparky ve Francii jsou v Tignes, Vars a Les 2 Alpes!

Tignes


V minulých letech se zde konala evropská verze Olympiády extrémních sportů Euro XGames a letos se ve zdejší superpipe pojede finále Halfpipe World Cup! V Tignes najdete mega snowpark s překážkami pro všechny - od dětí až po dospělé. Park je rozdělen do několika sekcí - děti, začátečníci, pokročilí a profíci. Spousta skoků i pevných překážek dosyta uspokojí všechny freestyle nadšence.Přinášíme vám porovnání cen, pokud si zakoupíte pouze 6 denní skipas a cenu za zájezd, který obsahuje skipas na 6 dní a ubytování na 7 nocí. Podrobné info o zájezdu najdete zde.
 
pouze skipas na 6 dní zájezd = skipas na 6 dní, ubytko na 7 nocí
278 EUR od 7 710 Kč/os.


foto: facebook Tignes
 

Varspark ve Vars/Risoul


Jeden z nejlepších snowparků v Alpách se nachází ve francouzském Varsu. Celý freestyle areál se rozkládá v několika nezávislých sekcích - dětský park pro prcky, růžový girly park pro holčiny, horní sekce se skoky v několika řadách pro profíky i děti, kde v každé sérce dáte minimálně 4-5 skoků. Na to plynule navazuje rail park, který se táhne až k dolní stanici kabinové lanovky, za jednu jízdu tak můžete v plné palbě dát i několik desítek railů, boxů a jiných jib potvor. Zajímavý je i dřevenný Totem Snowpark plný překážek ze dřeva - raily, klády, wallridy, chajdy a další.Přinášíme vám porovnání cen, pokud si zakoupíte pouze 6 denní skipas a cenu za zájezd, který obsahuje skipas na 6 dní a ubytování na 7 nocí. Podrobné info o zájezdu najdete zde.
 
pouze skipas na 6 dní zájezd = skipas na 6 dní, ubytko na 7 nocí
197,50 EUR od 4 560 Kč/os


foto: facebook Vars Park
 

Les 2 Alpes

Přes léto asi nejvíce profláklý snowpark v Evropě, kam si jezdí poshredit snad celá freestyle scéna. Na zimu se park stěhuje do nižších pater ledovce do výšky kolem 2 600 m.n.m. Najdete zde skoky, raily, bedny a další překážky různých tvarů a velikostí určených pro úplné začátečníky a freestyle profíky v počtech mnoha desítek kusů. Samozřejmostí je i pořádná superpipe nebo dětská halfpipe. Les 2 Alpes je prostě ráj pro všechny milovníky adrenalinu.Přinášíme vám porovnání cen, pokud si zakoupíte pouze 6 denní skipas a cenu za zájezd, který obsahuje skipas na 6 dní a ubytování na 7 nocí. Podrobné info o zájezdu najdete zde.
 
pouze skipas na 6 dní zájezd = skipas na 6 dní, ubytko na 7 nocí
od 220 EUR od 6 090 Kč/os.


foto: facebook 2 Alpes Snowpark

Chceš vyrazit o jarních prázdninách? Tak mrkni na termíny pro všechny okresy pro rok 2017 sem.