Lyžování na Vánoce

08. 06. 2012 Pozvánky a akce
Lyžování na Vánoce

Užijte si nejkrásnější dny v roce v netradičním prostředí

Nebaví vás vánoční šílenství a nejraději byste celé toto období přečkali v klidu daleko od města? Podívejte se na nabídku lyžařský zájezdů u cestovní kanceláře PUXtravel.cz a vyzkoušejte lyžování na Vánoce. Díky tomu se vyhnete vánočnímu bláznovství všude kolem vás, ale také ještě stále ušetříte. Většina alpských středisek totiž zdražuje až v termínu následujícím, tedy silvestrovském. Takže příjemná dovolená v alpských střediscích vás tak bude stát méně než v pozdějších termínech. Ale především budete mít možnost vychutnat si příjemné lyžování na nepřeplněných sjezdovkách a zase jednou zažít bílé Vánoce.

 

Vánoční lyžování v Alpách

 

Jestliže se rozhodnete vyzkoušet lyžování na Vánoce v rakouských nebo italských střediscích, můžete si vybrat ze široké nabídky ubytovacích zařízení. Pokud si vánoční lyžování chcete vychutnat se vším všudy, využijte ubytování v hotelech se zajištěnou stravou. Během lyžařského zájezdu na Vánoce se tak můžete věnovat pouze odpočinku a lyžování. Ve francouzských lyžařských střediscích vám PUXtravel.cz nabídne především výhodné ubytování v apartmánech nedaleko sjezdovek a samozřejmě vždy v blízkosti obchodů, restaurací i barů, kam se můžete zajít po lyžování pobavit. Zkuste netradiční lyžování na Vánoce 2012 na zájezdu do Alp s CK PUXtravel.cz.


 

Vánoční lyžování a sníh

 

Nemusíte se strachovat ani o sníh, jelikož alpská střediska v Rakousku, Itálii, i Francii jsou známá dobrými sněhovými podmínkami. Pravidelně otevírají buď na začátku prosince anebo nejpozději v půlce tohoto měsíce. A navíc téměř všechna velká, ale i menší alpská střediska se mohou pochlubit kvalitním zasněžovacím systémem, který se postará o pokrytí sjezdovek technickým sněhem. Takže i lyžování na Vánoce bude určitě stát za to.