Lyžování na Silvestra

18. 06. 2012 Pozvánky a akce
Lyžování na Silvestra

Přemýšlíte jakým způsobem prožít Silvestra? Což takhle vyrazit na celý týden na hory a nejen lyžařsky poznat nějaké dobré středisko? Chybí vám však inspirace? Čtěte dál a třeba vás zaujme jedno z níže popisovaných středisek a vychutnáte si nezapomenutelné lyžování na Silvestra.

 

Silvestrovské lyžování ve Francii

Vynikající ježdění si lyžaři i snowboardisté užijí ve francouzských střediscích. Na cestě do Francie sice strávíte více času, ovšem odměnou vám bude ubytování v podstatě na svahu, bez nutnosti dojíždění a výborné lyžování na prostorných pláních s nezapomenutelným výhledem na okolní hory. Cestovní kancelář PUXtravel.cz doporučuje navštívit například velmi oblíbené francouzské dvojstředisko Risoul/Vars se 180 km upravovaných sjezdovek. Kvalitní lyžování na Silvestra za skvělou cenu, to najdete jedině na zájezdu do zimního rezortu Vars/Risoul.


Silvestr v Rakousku

Pokud vás neláká daleká cesta a počítáte s vyšší cenou za ubytování i skipasy, vyzkoušejte jeden z rakouských lyžařských areálů. Pečlivě upravené sjezdovky a perfektní služby vám budou k dispozici například v oblíbeném středisku Zell am See. Ve dvou rozdílných areálech, kde však platí jeden skipas si můžete zajezdit celkem na téměř 140 km sjezdovek. Nelákají vás obří střediska a raději hledáte menší areál s příjemnou atmosférou? Vyzkoušejte lyžování na Silvestra v nedalekém Kreischbergu, kde na vás čeká 40 km sjezdovek.


Všude dobře, ale na horách nejlíp

Poznejte s přáteli či rodinou silvestrovské lyžování na zahraničních horách. Vyberete si rychle a pohodlně lyžování na Silvestra u své oblíbené cestovky, protože Silvestr, sníh a lyžování k sobě jednoznačně patří.