Jarní prázdniny 13. 2. - 19. 2. 2012 v Praze, Karlových Varech a Frýdku Místku

04. 11. 2011 Lyžařské oblasti
Jarní prázdniny 13. 2. - 19. 2. 2012 v Praze, Karlových Varech a Frýdku Místku
Stejně jako každý rok i pro letošek CK PUXtravel přichystala nálož výhodných zájezdů na jaráky do hor. Lyžování o jarních prázdninách si můžete užít hned v několika atraktivních destinacích Rakouska a Francie.

Blízkost rakouských středisek ocení především řidiči. Avšak nejenom ti, budou nadšeni z toho, co všechno jim tyto resorty nabídnou. Víme, že jarní prázdniny na horách neznamenají jenom sjíždění svahů. Proto v nabídce PUXtravel najdete střediska, která jsou známá nejen díky svým svahům, ale také díky své komplexní nabídce nejrůznějších služeb a možností vyžití. Právě mezi takové destinace patří například Nassfeld, TOP středisko rakouských Alp.

Francouzská pohostinnost, velká i malá střediska, svahy všech obtížností, velké množství slunečných dní a mnohem víc. Argumenty, které jsou dobrým lákadlem pro rozhodnutí užít si lyžování o jarních prázdninách v některém z francouzských resortů. V nabídce PUXtravel.cz najdete od každého trochu. Avšak je jedno ze středisek, ve kterém najdete vše potřebné. Je jím Risoul/Vars.


Jarní prázdniny – města

 

A která že města mají v tomto termínu jaráky? Jsou to Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov a Frýdek-Místek.

Jestliže bydlíte v některém z těchto měst, pak již není nad čím přemýšlet. Jedinečná nabídka CK PUXtravel čeká jen na vás, stejně jako manšestr na sjezdovkách alpských středisek. Prožít jarní prázdniny na horách nikdy nebylo tak snadné.

Obyvatelé Prahy, Chebu, Karlových Varů, Sokolova, Nymburku, Jindřichova Hradce, Litoměřic, Děčína, Přerova a Frýdku-Místku, oprostěte se od jarních prázdnin ve městě a vyzkoušejte změnu – Jarní prázdniny na horách!


Jarní prázdniny s úsměvem

 

Stejně jako každý rok je lyžování o jarních prázdninách velmi žádané. A není divu. Kdo by si nechtěl užít jarní prázdniny na horách? A ještě k tomu v Alpách. Právě v těchto termínech máte jistotu kvalitního sněhu a vysokou pravděpodobnost krásného počasí. Přidáte-li si k tomu i perfektní servis mimo sjezdovky, který je v Alpách standardem, dostanete výsledek, který vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Netravte jarní prázdniny ve městě. Vyrazte s námi na jaráky do hor a prožijte nezapomenutelnou dovolenou. Díky naší nabídce máte jedinečnou možnost navštívit atraktivní alpská střediska za více než příznivé ceny. Stačí si vybrat.

Zláká i vás volání čerstvého sněhu, vůně místních specialit a sluneční paprsky opírající se do vašeho obličeje při slunění na některé z teras útulných restaurací?