Levné lyžování a ubytování v Rakousku

Levné lyžování a ubytování v Rakousku
Pokud se rozhodnete vyjet na lyže do Alp, užijete si jedno z nejlepších lyžování na světě. A rozhodnete-li se pro rakouská střediska, určitě nebudete zklamaní. V rakouských lyžařských střediscích si totiž vychutnáte skvělé lyžování na perfektně upravených sjezdovkách a moderní a pohodlné přepravní zařízení, která vás rychlé vyvezou na sjezdovky. Těšit se také můžete na vynikající služby. Rádi byste však našli nabídku levného lyžování v Rakousku? Cestovní kancelář PUXtravel, Váš specialista na zimní sezónu, ví jak najít levné lyžování i ubytování v Rakousku.

Lyžování. Rakousko. Zn. levně.


Vynikající kvalita sjezdovek, moderní technické vybavení střediska, útulné restaurace a veselá nálada v aprés-ski barech, to vše zajistí, že při levném lyžování v Rakousku se budete cítit jako v pohádce. Nabídky opravdu levného lyžování v Rakousku objevíte, zejména pokud se zaměříte na termíny před sezónou a po sezóně. Vyzkoušejte například předvánoční lyžování, ale pokud máte strach o sníh, tak si vyberte jedno ze středisek, ve kterém se nachází i ledovec. Lyžování si pak užijete i v případě nepříznivých sněhových podmínek. Nebo vyzkoušejte jarní levné lyžování v Rakousku od poloviny března a během ježdění můžete využít i slunečného počasí ke slunění na terase při kafíčku.


Výhodné ceny skipasů a tím pádem levné lyžování v Rakousku můžete také získat správným výběrem lyžařského střediska. Rozdíl v cenách skipasů v různě velkých střediscích může být značný. A jestli se vám nechce probírat obrovskou nabídkou rakouských lyžařských středisek, neváhejte oslovit CK PUXtravel. Vytvoří vám konkrétní nabídku na lyžování v Rakousku levně a rychle.
levnelyzovanivrakousku.jpg


Levné ubytování a Rakousko


Na zájezdu do Rakouska ušetříte především za cestu, protože do lyžařských středisek se z Česka dostanete během pár hodin jízdy. A jestliže preferujete levné ubytování v Rakousku, rozhodně se nebojte podívat na ubytovací zařízení, která se nachází ve vzdálenějších vesničkách od lanovek. V nabídce PUXtravel objevíte spoustu šikovných apartmánových domů, které vás příjemně překvapí cenou. Výhodné je také hledat dům, který se nachází v blízkosti zastávky skibusu, protože ten vás každý den rychlé a většinou i zdarma přepraví k lanovce a zpět. Rakouská lyžařská střediska jsou totiž známá propracovaným systémem skibusových linek, díky kterým nemusíte své auto po celou dobu pobyt používat. A užijete si tak v Rakousku levné ubytování i lyžování.

Dalším způsobem jak zkusit levné lyžování v Rakousku, je možnost zkrácených pobytů. Neváhejte vyrazit do Rakouska třeba jen prodloužený víkend, i třídenní lyžování vás bude bavit. Podívejte se na nabídku našeho ubytování v Rakousku.