Výhodný březen v Marillevě

Lyžařský zájezd
Užij si parádní lyžovačku ve slunečných Dolomitech v termínu 11.3.-18.3.2017!
Poptávkový formulář

X

od 7 400 Kč/os
WooXUP logo
Výhodný březen v Marillevě

Val di Sole aneb Údolí slunce nabízí lyžování ve 4 propojených areálech  - Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo. V samotném základním skipasu platném pro Marilleva/Folgarida máte k dispozici 57 km sjezdovek. Chcete-li využít propojení všech středisek, můžete využít příplatek za rozšířený skipas platný pro úctyhodných 150 km sjezdovek.

 

      

Program akce

Parádní lyžovačka
Milovníci prudkých kopců a pořádného řezaného oblouku uspokojí své choutky na černých sjezdovkách ve Folgaridě a Madonně di Campiglio.
150 km sjezdovek, 62 lanovek a vleků
Rozšířený skipas vám umožní se pohybovat v areálech – Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo se 150 km sjezdových tratí.
4 snowparky
Vydovádět se můžete i ve zdejších snowparcích. Tři jsou koncipovány s lehčími překážkami pro začátečníky, čtvrtý v Ursus Snowpark v Madonně je postaven pro trochu lepší borce.
  • /getattachment/Zajezdy/Italie/Val-di-Sole/vyhodny-brezen/Stredisko-Vars-Risoul-(1)/Skiarea-Campiglio-(1).jpg.aspx?width=800

Středisko Val di Sole/ Campiglio

   


Nová lyžařská aréna vznikla spojením areálů – Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo, čímž vzniklo 150 km sjezdových tratí s obsluhou 62 lanovek a vleků. Rodinné Folgarida a Marilleva jsou vyhlášené mezi rodinami s dětmi pro své krásné široké modré sjezdové tratě vhodné i pro ty nejmenší. Naopak zkušenější lyžaři ocení ostřejší svahy v Madonna di Campiglio a Pinzolo, kam dojedete díky spojení lanovkami bez sundání lyží. Freeskieři a snowboarďáci ocení 2 zdejší snowparky. Jako třešnička na dortu působí zdejší nádherné panorama, slunečné počasí a ubytování v blízkosti sjezdovek. Další info o středisku zde.

Ceník

Poslední volné kapacity
Termín 11.3.-18.3.2017 = cena 7 400 Kč/osoba*

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Marilleva/Folgarida, DPH, pojištění CK proti úpadku 

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid (povinný poplatek: 40 €/apartmán), turistickou taxu (cca 1-2 €/osoba/den), cestovní pojištění léčebných výloh.

* ceny platné při plném obsazení apartmánů

Rozšíření skipasu na Maddona di Campiglio a PInzolo/Pejo: + 1450 Kč/osoba
Příplatek za volné lůžko při nižší obsazenosti apartmánu: + 2300 Kč/lůžko/pobyt


Povinné na místě: vratná kauce 100 €/apartmán, závěrečný úklid (40 €/apartmán), turistická taxa
Volitelné příplatky na místě: povlečení (12 €/osoba)

 

 


Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na naší lince - mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na info@pux.cz
C) osobně na naší pobočce Masná 34, Brno 602 00/ po–čt 9–17 hod.
D) zadáním e-mailu do nezávazně přihlášky
 

Poptávkový formulář

 

Co vás nejčastěji zajímá?

Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve středisku?
Celé údolí Val di Sole patří mezi nejslunečnější oblasti v severní Itálii, své jméno „Údolí slunce“ tedy nezískalo náhodou. To však neznamená, že tu občas nezasněží. Sezona běžně začíná již v první půli prosince a na vánoční termíny je již i při nedostatku přírodního sněhu celý areál pokryt primární vrstvou sněhu umělého, tak aby byla celá oblast 150 km sjezdovek propojená. Většina střediska se však nachází v nadmořské výšce nad 1500 metrů, což je na Itálii nadprůměrné a podmínky bývají vynikající až do dubna.
Jaký si vybrat skipas?
V ceně zájezdu je vždy naceněn základní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida, kde je většina našich ubytovacích zařízení. Tento skipas platí pro 55 km svahů všech úrovní a je tedy již dostatečně atraktivní. My však přesto doporučujeme vybrat si jeden ze skipasů rozšířených, které Vám umožní lyžovat v celém areálu zvaném Skiarea Campiglio. Do něj tedy patří Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio a Pinzolo. Všechna střediska jsou propojená sjezdovkami a lanovkami. Základní skipas si lze rozšířit o dva dny lyžování v Madonně a Pinzolu nebo vzít rovnou šestidenní platný pro celou oblast. Záleží tedy pouze na Vás. Na začátku a konci sezony jsou potom tyto skipasy dostupné v balíčcích za velmi příjemné ceny nebo Vám již můžeme nabídnout i skipas Superskirama, platný nejen pro celou oblast Skiarea Campiglio, ale i Passo Tonale/Ponte di Legno, Pejo, Paganella, Folgaria/Lavarone a Monte Bondone.
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Máte zájem získávat novinky o WooxUp - Itálie? Přihlašte se do newsletteru!