Výhodný březen v Serre Chevalier

Lyžařský zájezd
Serre Chevalier je jedno z největších lyžařských středisek Evropy s 250 km sjezdových tratí ležící ve francouzských Alpách v části Hautes Alpes u města Briancon! Termín 11.3.-18.3.2017
Poptávkový formulář

X
Chcete se přihlásit na tento zájezd? Není nic jednoduššího než nám poslat svůj e-mail.
od 6 060 Kč/os
WooXUP logo
Výhodný březen v Serre Chevalier
Výhodný březen v Serre Chevalier

Středisko nabité krásnými sjezdovkami, freeridingem a adrenalinem

(základní informace o zájezdu, kompletní ceník a termíny najdete na konci stránky)

Serre Chevalier patří se svými 250 kilometry sjezdových tratí k největším resortům Evropy. Relativně snadná dopravní dostupnost autobusovým zájezdem oproti vzálenějším francouzským resortům z něj dělá oblíbenou lokalitu českých lyžařů. Jedna z lanovek míří přímo z města Briancon. Těšit se můžete na parádní sjezdovky všech obtížností, 5 snowparků, skoro nekonečné jízdy ve volném terénu či další vyžití po lyžování – bazén nebo party v klubu. Toto všechno nabízí francouzské Alpy.


 

           
Čus bus, pojeď se mnou do Serre Chevalier, je to tu mega!

Program akce

250 km perfektně upravených sjezdovek
Těšit se můžete na celých 250 km upravených sjezdových tratí šplhajících až do nadmořské výšky 2 830 m n. m. Pro zdatnější lyžaře je zde bezpočet možností jízdy v hlubokém sněhu a dokonalý snowpark.
Jedno z nejbližších středisek ve Francii
Středisko Serre Chevalier začíná přímo v městě Briancon, které je také prvním městem ve Francii za italskou hranicí. Lanovka vede přímo z města s kompletní občanskou vybaveností oproti ostatním francouzským resortům přímo v horách.
Freeride
Zdejší freeride terény patří mezi nejoblíbenější v této lokalitě Alp. Vybrat si můžete jízdu v hlubokém sněhu v krásném modřínovém lese nebo horní pláně se skalkami a kuloáry. Nezapomeňte navštívit zdejší ArvaPark!
Snowpark
Milovníci freestyle lyžování a snowboardingu ocení zdejší snowpark v nadmořské výšce 2 000 m n. m. Těšit se můžete na raily a boxy všech různých tvarů a délek, skoky různých velikostí s obtížností od začátečníků po profíky. Během dne oceníte odpočinkovou zónu s lehátky, grilem a hudbou!
  • /getattachment/Zajezdy/Francie/Serre-Chevalier/vyhodny-brezen/Stredisko-Vars-Risoul/serre-(1).jpg.aspx?width=800

Středisko Serre Chevalier

   
 
Serre Chevalier patří díky svým 250 km sjezdových tratí, na které vás přepraví 61 lanovek a vleků, k nejoblíbenějším francouzským střediskům. Dostatek sněhu zajišťuje výkonné umělé zasněžování, které pokrývá třetinu areálu, což je 154 hektarů. Středisko se pyšní magickým číslem 100 = počet sjezdových tratí. Najdete zde 13 černých, 35 červených, 29 modrých a 23 zelených sjezdovek, takže si zde zalyžuje opravdu každý. Důmyslný systém lanovek a vleků vás vyveze do maximální nadmořské výšky 2 830 m n. m.

Skvělá zábava na sjezdovkách i mimo ně!

 
Přes den si užijete zábavu na sjezdovce, odvážnější ve snowparku nebo v hlubokém sněhu. Zdejší snowpark se spoustou překážek poskytuje dostatek zábavy pro vyznavače freeskiingu a snowboadingu všech úrovní ježdění - začátečník až profík. Po lyžovačce můžete navštívit kluziště nebo bazén, či spoustu další zábavy, které tento resort nabízíi. V noci se určitě vydejte do víru "velkoměsta" a navštivte jeden z mnoha zdejších barů, hospod či diskotéku. Jenom nezapomeňte, že vstávání na horách bývá krušné :-) Více informací o středisku zde.
To jsem zase já. Nemáš lyže? Nevadí mám na půjčení ze svojí testovačky!
Hustej snowpark!
Potřebujete ještě další informace? Jsem tu pro vás na info@pux.cz

Ceník

Termín 11.3.-18.3.2017 = cena 7 950 Kč/os.*


Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6 denní skipas Serre Chevalier, všechny spotřeby, DPH, pojištění úpadku CK

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, turistickou taxu (cca 1€/os/noc), vratnou taxu (300 €/apartmán), cestovní pojištění léčebných výloh, služby delegáta

*Cena platná při plném obsazení apartmánů. Příplatek za volné lůžko: 3 150 Kč/lůžko/týden


Volitelné příplatky:
povlečení: 10 €/os.
ručníky: 5 €/os.
závěrečný úklid: 55 €- 90 €/apartmán
 

Linková luxusní autobusová doprava s wi-fi připojením: + 2 700 Kč/os.*

Nástupní místa: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov + další nástupní místa za příplatek (Brno: +400 Kč/osoba)

*Cena jízdenky zahrnuje 1 místo v autobuse, 1 pár lyží nebo 1 snowboard, 1 tašku na boty, 1 cestovní zavazadlo do 25 kg, 1 palubní zavazadlo, pojištění cestujících a zavazadel během přepravy.

 

Pokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na info@pux.cz
C) osobně na naší pobočce Masná 34, Brno 602 00/ po–pá 9–16 hod.
D) zadáním e-mailu do nezávazně přihlášky
 

Pudem na disko trisko?

Poptávkový formulář

 

Co vás nejčastěji zajímá?

Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky e-mailem a to 2–3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Na místě není přítomen náš stálý delegát. Nicméně před zájezdem obdržíte pokyny spolu s číslem zákaznické linky, na kterou můžete kdykoliv volat s vašimi dotazy či problémy. Přímo na místě se také neváhejte s Vašimi požadavky ohledně ubytování obracet přímo na recepci agentury. Adresu i kontakt na recepci obdržíte s pokyny před zájezdem.
Kdy je příjezd/odjezd?
A) Linková autobusová doprava = odjezd z ČR do Francie je vždy v pátek v odpoledních až večerních hodinách dle nástupních míst (konkrétní odjezdové časy zasíláme v propozicích přibližně 2 týdny před odjezdem), odjezd z Francie zpět do ČR je poté v sobotu opět v odpoledních až večerních hodinách (konkrétní čas odjezdu ze střediska Vám bude zaslán prostřednictvím sms během pobytu), ovšem ubytování je možné první den v soobtu až od 16 hodin a na konci pobytu jej musíte opustit v sobotu do 10 hodin.

B) Individuální doprava = ubytování první den je možné v sobotu nejdříve po 16 hodině a na konci pobytu, opět v sobotu, je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepci také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve)
Kdy se začíná lyžovat?
V ceně zájezdu je 6denní skipas pro celou oblast Serre Chevalier je platný vždy od neděle do pátku. Samozřejmě v případě zájmu Vám také rádi za příplatek zajistíme 7denní skipas platný od neděle do soboty. 
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, e-mail, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).
Jak je zajišťována linková autobusová doprava?
Za příplatek Vám rádi zajistíme autobusovou luxusní dopravu s prověřeným dopravcem společností Vega Tour, která Vám nabídne:
  • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s tichými eko motory EURO 5/6

  • Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

  • Centrální odjezd z ÚAN Florenc (Praha)

  • Proškolený personál a služby stevarda na palubě autobusu

  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

  • Zabezpečený zavazadlový prostor

Máte zájem získávat novinky o Serre Chevalier? Přihlašte se do newsletteru.