WooxUP Marilleva 21.1.-28.1.2017

Lyžařský zájezd
Užij si parádní český fesťáček s testovačkou a dalším programem ve slunečných Dolomitech!
Poptávkový formulář

X

od 5 790 Kč/os
WooXUP logo
WooxUP Marilleva 21.1.-28.1.2017

Skvělá týdenní párty jízda v Itálii s lyžováním!

(základní informace o zájezdu, kompletní ceník a termín najdete na konci stránky)


Letos jsme si pro vás přichystali WooxUp Itálie, který se odehraje v oblíbené alpské oblasti Val di Sole. Těšit se můžete na parádní mejdany, testovačky, instruktory a vše, co znáte z hlavního WooxUpu ve Varsu. Výhodou je relativně krátká vzdálenost a možnost zkrácených pobytů! Ubytování budeme v resortu Marilleva 1400 v samotném srdci slunných Dolomit, naše residence se nachází přímo na sjezdovce a náš klub je blíže, než kamenem dohodíš.

WooXUP Ti dává možnost užít si až 6 dní dlouhé ýbrboží jarní prázky s velkou partou lidu.
Jak si naplánuješ svůj čas je jen na Tobě. Každý den budeš moct jezdit, učit se novým trikům, zkoušet novou výzbroj, uvolnit křečová lýtka na Apres Ski a každý večer zařádit na párty do ranních hodin. Limity a meze se nekladou, čerstvý alpský vzduch Tě každé ráno postaví zase na nohy.


Nikdo nenabízí víc!


V základní ceně je:
- busová přeprava
- ubytko
- 6-ti denní permice
- testovačky lyží a prken
- zapůjčení vybavení
- instruktoři ochotni z Vašich nekrotizujicích a předešlé noci zmožených těl dostat na kopcích maximum
- workshopy
- apres ski, koncíky, dj´s každý den
- soutěže každý den o věrtel cen (myšleno doslovně).
 

              
Čau pařmeni vidíme se v podzemním klubíku!

Program akce

BASSTIEN – BASSBEAST
Styl, kterému se začal DJ Basstien od počátku věnovat, byl a je drum&bass. Postupem času začal do svých setů přimíchávat desky od producentů jako Rcola, Jackie Murda, a věci na DuplateChopstik. DJ Basstien kombinuje vokálové trecky se svižnými melodickými kousky drum&bassu s hutnou bassovou linkou. Spolupracuje také s MC Jacobem, který ho velmi často doprovazí při jeho hraní. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě ve vlastním studiu. Vystoupil na mejdanech, kde si zahráli, z jeho pohledu, po boku zvučných jmen dj´s Wildchild, Loxy, Aphrodite, Tester, Debaser, Rcola, Muffler a mnoho dalších.
GABANNA
Málokto z aktívnych drum&bassových djs sa môže pochváliť takmer 25 ročnou kariérou. Gabanna patrí k prvým, ktorí tento žáner na Slovensku začali šíriť, vtedy v legendárnom tandeme s Galaghom. Oprávnene mu preto prischla prezývka ‘otec’. Od začiatku je súčasťou už 20 rokov fungujúcej crew Drumatique a rôznymi aktivitami zásadne prispel k formovaniu scény u nás.
Dj VIX
Ako dj začína už vo svojich 14-tich rokoch, kedy začal hrávať klasické komerčné diskotéky. V prvých rokoch svojej dj-skej kariéry sa mimo “nútenej” komerčnej hudby rád venoval štýlom ako: vocal house, funky house, house, trance, progressive trance a progressive house.Neskôr však prišlo obdobie, kedy ho tieto “kolotočariny” omrzeli a začal rúbať trošku tvrdšie a to v štýloch ako : techhouse a techno. V poslednej dobe začal experimentovať s rôznymi odrodami Ghetto Funku, ktoré mu priniesli opäť trošku zmeny do života.
Koncíky a apres ski
Vypnutím vleků zábava nekončí, naopak právě začíná na jednom z mnoha koncertů nebo apres ski! Máme pro vás připravené DJs, MCs nebo kapelku. Jména budeme postupně doplňovat hír.
PIXIE
Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupení je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit!
Testovačky
Každý den odbitím desáté startuje ski & snb testovačka. Těšit se můžete na sjezdovky, freeski i snb. Připravená prkénka uspokojí choutky každého. Půjčovat si můžete dle libosti. Důležité je myslet na zvrácení. Vše vysvětlí obsluha.
Instruktoři ze Sun Ski
Jsi „pláňkař“ a chceš se naučit na prkně??? Nebo naopak „lachtan“ který touží jednou v životě udělat roznožku. Není problém, od toho tu jsou instruktoři Sun Ski & Board School, kteří naučí, přiučí, pomůžou, zvednou, přidrží a ….
Parádní lyžovačka
Milovníci prudkých kopců a pořádného řezaného oblouku uspokojí své choutky na černých sjezdovkách ve Folgaridě a Madonně di Campiglio.
150 km sjezdovek, 62 lanovek a vleků
Rozšířený skipas vám umožní se pohybovat v areálech – Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo se 150 km sjezdových tratí.
4 snowparky
Vydovádět se můžete i ve zdejších snowparcích. Tři jsou koncipovány s lehčími překážkami pro začátečníky, čtvrtý v Ursus Snowpark v Madonně je postaven pro trochu lepší borce.
 • /getattachment/Zajezdy/Italie/Val-di-Sole/WooxUP/Stredisko-Vars-Risoul/Skiarea-Campiglio-(1).jpg.aspx?width=800

Středisko Val di Sole/ Campiglio

   


Vyhlášená lyžařská oblast Val di Sole – spojením Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo vzniklo 150 km sjezdových tratí s obsluhou 62 lanovek a vleků. Folgarida/Marilleva nabízí pohodové sjezdovky, které přijdou vhod pro příjemné strávení kocoviny z předešlého mejdanu. Kdo nebude mít žaludek na vodě, ocení i zdejší snowparky, které nabízí dostatek zábavy začátečníkům a lehce pokročilejším freeskierům a snowboarďákům. Naopak zkušenější lyžaři ocení ostřejší svahy v Madonna di Campiglio a Pinzolo, kam dojedete díky spojení lanovkami bez sundání lyží.


Mega zábava na svahu i po zavření sjezdovek v klubu!


Nachází se zde také parádní Ursus Snowpark s mnoha lajnami překážek pro začátečníky i profíky. Jako třešnička na dortu působí zdejší nádherné panorama, slunečné počasí a apartmány v blízkosti sjezdovek. Restaurace s nadupaným klubem v podzemí se nachází hned vedle našeho ubytování. Další info o středisku zde.
To jsem zase já. Nemáš lyže? Nevadí mám na půjčení ze svojí testovačky!
Český pivko za pár kaček na sjezdovce bodne!
Potřebujete ještě další informace? Jsem tu pro vás na info@pux.cz

Týdenní akcička s vlastní dopravou
již od 9 690 Kč/os

Tahle varianta kurzu je určená pro všechny, kteří nechtějí využít naší luxusní autobusovou dopravu a raději se dopraví po vlastní ose :-) Termín 21.1.-28.1.2017

 

Možnost také zkrácenných variant!!
Cena již od 5 790 Kč/os*

(kompletní ceník možných variant ke stažení v pdf)


Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Marilleva/Folgarida, služby delegáta, každodenní testování lyží, apres ski, večerní program, soutěže, instruktoři Sun Ski, DPH, pojištění CK proti úpadku ...a spoustu dalšího.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid (povinný poplatek: 40 €/apartmán), turistickou taxu (cca 1-2 €/osoba/den), cestovní pojištění léčebných výloh.

*Cena platná při plném obsazení apartmánu bilo 6 na 3 noci 25.1.-28.1.2017, bez dopravy.

Rozšíření skipasu + 2 dny na Maddona di Campiglio a PInzolo: + 1090 Kč/osoba
Povinné na místě: vratná kauce 100 €/apartmán, závěrečný úklid (40 €/apartmán), turistická taxa
Volitelné příplatky na místě: povlečení (12 €/osoba)

 

*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.
*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.
*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.
*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.
*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.
*cena od v Kč/osoba/týden
Ceny platí při plném obsazení apartmánu.

Luxusní autobusová doprava! + 1900 Kč/osoba

Nástupní místa: Praha, Brno + za příplatek svozy po celé ČR

 • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s ekologickými a tichými motory EURO 5/6

 • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

 • Zkušení uniformovaní řidiči s kurzy bezpečné jízdy

 • LCD monitory, během cesty promítání filmu

 • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

 • Zabezpečený zavazadlový prostor

 • Káva, studené i teplé nápoje a jiné občerstvení k zakoupení během cesty

 • Magazíny o lyžování ZDARMA pro každého

 • Wi-Fi připojení k internetu po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G

 • Jak dlouho trvá cesta do Itálie? cca 8–12 hodinPokud jste si vybrali tento zájezd, můžete jej závazně rezervovat hned několika způsoby:

A) telefonicky na naší lince - mobil: +420 776 789 600
B) e-mailem na info@pux.cz
C) osobně na naší pobočce Masná 34, Brno 602 00/ po–čt 9–17 hod.
D) zadáním e-mailu do nezávazně přihlášky
 

Dj rozjede svoje vály a parket bude můj!

Poptávkový formulář

 

Co vás nejčastěji zajímá?

Jaké jsou běžné sněhové podmínky ve středisku?
Celé údolí Val di Sole patří mezi nejslunečnější oblasti v severní Itálii, své jméno „Údolí slunce“ tedy nezískalo náhodou. To však neznamená, že tu občas nezasněží. Sezona běžně začíná již v první půli prosince a na vánoční termíny je již i při nedostatku přírodního sněhu celý areál pokryt primární vrstvou sněhu umělého, tak aby byla celá oblast 150 km sjezdovek propojená. Většina střediska se však nachází v nadmořské výšce nad 1500 metrů, což je na Itálii nadprůměrné a podmínky bývají vynikající až do dubna.
Jaký si vybrat skipas?
V ceně zájezdu je vždy naceněn základní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida, kde je většina našich ubytovacích zařízení. Tento skipas platí pro 55 km svahů všech úrovní a je tedy již dostatečně atraktivní. My však přesto doporučujeme vybrat si jeden ze skipasů rozšířených, které Vám umožní lyžovat v celém areálu zvaném Skiarea Campiglio. Do něj tedy patří Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio a Pinzolo. Všechna střediska jsou propojená sjezdovkami a lanovkami. Základní skipas si lze rozšířit o dva dny lyžování v Madonně a Pinzolu nebo vzít rovnou šestidenní platný pro celou oblast. Záleží tedy pouze na Vás. Na začátku a konci sezony jsou potom tyto skipasy dostupné v balíčcích za velmi příjemné ceny nebo Vám již můžeme nabídnout i skipas Superskirama, platný nejen pro celou oblast Skiarea Campiglio, ale i Passo Tonale/Ponte di Legno, Pejo, Paganella, Folgaria/Lavarone a Monte Bondone.
Kdy obdržíme podrobné informace k zájezdu (adresa, kontakt, voucher atd.)?
Odbavení zájezdu zasíláme klientům elektronicky emailem a to 2-3 týdny před odjezdem.
Je k dispozici delegát CK? S kým řešit případné potíže?
Ve středisku nepůsobí náš stálý delegát. Klienti s vlastní dopravou obdrží před zájezdem pokyny se všemi informacemi a kontakty spolu s číslem naší zákaznické linky, na kterou se mohou kdykoliv obrátit s dotazy či problémy.
Kdy je příjezd/odjezd?
Ubytování je možné v příjezdový den nejdříve po 16. hodině a na konci pobytu  je nutný odjezd nejpozději do 10 hodin (na recepcích jednotlivých ubytovacích kapacit také možnost domluvy i individuálního odjezdu např. o den dříve).
Jsou ve středisku možné zkrácené termíny?
Středisko Val di Sole/Campiglio je opravdu velké a rozsáhlé středisko, ideální je tedy celotýdenní pobyt s šestidenním skipasem.  Nicméně v lednu a březnu jsou zde výjimečně možné i zkrácené pobyty u některých hotelů. Máte-li zájem o tuto oblast, zkrácený termín Vám naceníme individuálně.
Co budeme potřebovat k uzavření cestovní smlouvy?
Jméno, příjmení, telefon, email, vybraný zájezd, počet cestujících, vybrané ubytování a způsob dopravy (následně také kompletní jmenný seznam cestujících s daty narození).

Máte zájem získávat novinky o WooxUp - Itálie? Přihlašte se do newsletteru!