Nabídka

Lyžařské zájezdy do Alpe d'Huez

Francie TOP 5
 • 250 km sjezdovek na jeden skipas
 • ubytování v blízkosti svahu
 • převýšení střediska 2230 m
 • nadstandardně slunečné počasí

Stabilní člen TOP 10 lyžařských středisek v Evropě

Délkou sjezdovek se Alpe d’Huez řadí mezi deset největších středisek v Evropě a kvalitou svahů je na tom velmi podobně. Rezidence se nachází jak v centru Alpe d´Huez, tak v okolních vesničkách jako je Auris, Oz či Vaujany. Ubytování se však vždy nachází velmi blízko sjezdovek. Bonusem jsou dva snowparky, noční lyžování a nejdelší sjezdovka v Evropě (16 km dlouhá Sarrene).

Apartmánová rezidence
Apartmány Auris en Oisans

nejprodávanější
0 - 300 metrů od sjezdovek
- apartmány se nachází na různých místech ve středisku, 80% ubytovacích zařízení se nachází přímo u lanovky, maximální vzdálenost je 400 m. Noční lyžovánéí zdarma

Ve vesnici Auris en Oisans v nadmořské výšce 1 600 m se nachází studia a apartmány pro 4 a 6 osob. Tyto soukromé apartmány jsou rozmístěny v několika rezidencích po celé vesničce. Vychutnáte si zde příjemnou a poklidnou zimní dovolenou. Ideální pro skupiny – možnost využít společenskou místnoust (tanec, večírky…) Pro děti od 18 měsíců do 12 let klub s možností teplého jídla v poledne, výuka lyžování.

 • Možnosti stravy vlastní
  vlastní
 • Wellness v domě venkovní bazén
  - se skipasem 1x týdně vstup zdarma do venkovního bazénu, na kluziště, které se nachází v centru Alpe d´Huez(v uvedených hodinách), jakožto i do sportovního centra.
  venkovní bazén
 • Doprava ano
  Autobusová doprava je pro toto ubytování k dispozici v termínu:
  – 22.03.2014 – 29.03.2014
 • Nadmořská výška 1600 m
  1600 m
 • Další služby Dětská postýlka na vyžádání, Domácí mazlíčci povoleni, Úschovna lyží
  Dětská postýlka na vyžádání, Domácí mazlíčci povoleni, Úschovna lyží
Máte speciální požadavky? Jste skupina 20 a více? Uděláme vám Nabídku na míru
Zobrazit tabulkový ceník

Výpočet ceny a objednávka

Proč jet s PUXem?
 • Množstevní slevy x
  Fandíme odpovědným organizátorům. Bude-li Vás víc než 10, dostanete slevu 3 % z celkové ceny zájezdu. Víme, že není sranda dobře ošéfovat lidi.
 • Věrnostní slevy x
  Tvrdého jádra si ceníme. Kdo s námi už v minulosti lyžoval, dostane k dobru 3 %. Přihlaste se nám o svoji slevu, máte na ni nárok!
 • Garance sněhu x
  Poručíme větru, dešti! Tedy jinými slovy, pokud pojedete na zájezd, který bude ohrožen nedostatkem sněhu, nabídneme vám kompenzaci. Ozvěte se nám.
 • Našli jste levnější? x
  Pošlete nám odkaz, my konkurenční nabídku prozkoumáme a pokusíme se vám nabídnout výhodnější. My vás totiž chceme. Opravdu!
 • Jste velká skupina? x
  Velkým skupinám rozumíme. Zcela běžně s námi jezdí uskupení o 20 ale i 250 lidech! Skupinám poskytujeme speciální servis, poradenství a pochopitelně služby na míru.
 • Partnerské výhody x
  Chceme vám dát více. Proto jsme s našimi partnery domluvili speciální partnerské bonusy, které vám nikdo jiný nenabídne. Stačí objednat zájezd a máte nárok na:
  • slevu 50 % na obečení WOOX
  • slevu 20 % na předplatné časopisu SNOW
  • slevu 15 % na do Trtík Sportu
  • slevu na půjčení vybavení přímo ve středisku
  • slevu 500 Kč na startovné do VAŠÍ ligy
  • slevu 20 % do jazykovky Miramare
  • 4 čísla časopisu Svět Outdooru za 59 Kč včetně poštovného

Termíny a ceny

Ubytování v této rezidenci již pro letošní sezónu není ve standardní nabídce.
Rádi pro Vás poptáme termín individuálně nebo nabídneme jinou rezidenci. Kontaktujte nás, prosím.


Doprava do Alpe d´Huez

Vzdálenost z Brna: 1 350 km

Doporučená trasa:

Doba cesty: 14 hodin autem / 23 hodin autobusem

Vzdálenost z Prahy: 1 150 km

Doporučená trasa:

Doba cesty: 12 hodin autem / 19 hodin autobusem

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Články o středisku Alpe d´Huez

Aktuální report ze střediska Alpe d'Huez 22. - 29.3.2014

8.4.2014

Při pohledu na předpovědi počasí a hlavně s ohledem na dosavadní průběh zimy nejen v ČR jsem uvažoval, zda do Alpe d'Huez nevzít místo lyží kola a zkusit si rovnou Tour de France, jehož jedna etapa se jezdí právě v tomto místě. Nakonec jsem přeci jen zabalil lyže a udělal jsem dobře :)

štítky: snowboarding, lyžování, Alpe d'Huez, aktuálně

Hodnocení střediska Alpe d´Huez

Lyžování a skipasy

****
 • velké množství kvalitních sjezdovek
 • dobré technické vybavení
 • převážně pečlivá úprava svahů

Ubytování

***
 • ubytování v blízkosti svahů
 • volba rezidence dle požadavků v centru, ale i v okolních vesničkách
 • klasicky menší apartmány

Služby a zábava

****
 • množství alternativních aktivit
 • velký výběr večerní zábavy
 • vybrané sportovní aktivity v rámci základního skipasu

Lyžařské zájezdy do Alpe d'Huez

Alpe d'Huez

Pokud chcete poznat špičku mezi středisky v Alpách, zkuste lyžařský zájezd do „Alpe d'Huez“. Zkráceně ADH je desátým největším střediskem v Evropě. 250 km sjezdovek, dokonalé zázemí a obrovská nabídka programu mimo svah si vás získají.

Na týdenním zájezdu do Alpe d'Huez budete mít příležitost poznat až 133 sjezdovek všech obtížností.

Sjezdovky v Alpe d'Huez

Lyžařské potěšení najdou především v horních částech střediska zdatnější jezdci, na zelených a modrých sjezdovkách zase mohou začátečníci v klidu rozvíjet své dovednosti. Středisko disponuje samozřejmě kvalitním systémem lanovek, při přesunu můžete využívat kabinky, gondoly, sedačkové lanovky i různé typy vleků. Divokou jízdu plnou překážek si můžete dopřát ve dvou snowparcích a na boardercrossu. A jestli si některá rána rádi přispíte, tak jistě oceníte možnost večerního lyžování na osvětlené FIS sjezdovce, která je otevřena 2× týdně. Tento francouzský resort oplývá nejdelší sjezdovkou v Evropě, šestnáctikilo­metrovou sjezdovkou Sarenne, která začíná v nadmořské výšce 3 320 m a končí v 1 500 m. n. m. A pokud vás ani ta neunaví, můžete se po lyžování vydat za bujarou noční zábavou do jednoho z mnoha klubů či restaurací.

Novinkou na nadcházející zimní sezónu 2012/2013 jsou zjednodušené skipasy. V rámci základního šestidenního skipasu, který je zahrnut v ceně zájezdu máte 1× týdně vstup zdarma do venkovního bazénu, na kluziště a do sportovního centra (na sportovní aktivity bez instruktora, v čase do 16:00). Další sportovní a relaxační aktivity ve středisku jsou samozřejmě také možné, ovšem za poplatek.

Jestliže tedy budete chtít víc, tak máte možnost zakoupit si přímo ve středisku kartu Premium. Díky této kartě budete mít přístup navíc i do krytého bazénu anebo možnost vyzkoušet širokou nabídku sportovních aktivit ve sportovním centru v Alpe d´Huez (badminton, tenis, lezecká stěna,…). Zdarma si zde také můžete vypůjčit sportovní vybavení jako tenisové rakety, brusle či lezecké vybavení. S Premium kartou můžete vyrazit také na koncert či do muzea.

Ubytování máte na výběr v několika rezidencích, které se však vždy nacházejí v centru střediska Alpe d'Huez, tedy v blízkosti obchodů, restaurací a barů. Pokud hledáte na zájezdu do ADH klid, tak se mrkněte na nabídku ubytování v menších dřevěných chaletech, které se nachází nedaleko sjezdovek.

Pokud se rozhodnete pro lyžařský zájezd do Alpe d'Huez, tak budete mít příležitost zjistit, zda má středisko právem přezdívku „Sluneční ostrov“. Rezort se totiž nachází na jižní straně pohoří Grandes Rousses a pyšní se průměrně 300 slunečnými dny v roce. Takže určitě doma nezapomeňte opalovací krém. A když se zadaří, tak v jasné dny uvidíte z vrcholu Pic Blanc celou 1/5 Francie.

Oblast Alpe d´Huez lze rozdělit na čtyři vzájemně propojené části a to Auris en Oisans, Oz en Oisans, Vaujany a Villard Reculas. Jedná o malé vesničky, které byly postupně připojeny k Alpe d´Huez a tím vzniklo velké středisko, které je kompletně propojeno lanovkami.

Auris en Oisans

Vesnička Auris en Oisans leží v nadmořské výšce 1 600 metrů a jedná se o klidnější rezort. Nachází se zde 42 km sjezdovek a 12 lanovek a vleků, skipas však samozřejmě platí na celý 250 km sjezdovek v celé oblasti. Ubytování v této vesničce ocení především ti, kdo preferují po lyžování klid a odpočinek. Do Alpe d´Heuz se dostanete sedačkovou lanovkou Alpauris, která vás ze začátku spustí do hluboké rokliny, ale poté vyveze až na protější svahy.

Oz en Oisans

V nadmořské výšce 1 350 m se nachází vesnička Oz en Oisans, která je vhodným místem klidnou rodinnou dovolenou. Díky modernizaci, která ve vesničce v minulých letech proběhla, zde najdete bazén či kluziště, takže i po lyžování najdete v Oz en Oisans možnosti, jak se zabavit. Vesnička je na centrální část Alpe d´Huez výborně napojena. Díky kabinkové lanovce Poutran I a II, jejíž stanice se nachází necelých sto metrů od apartmánu, se dostanete až do výšky 2 100 m n. m. A zpět k rezidenci se dostanete pohodlně po červené sjezdovce.

Vaujany

Vaujany se nachází v nadmořské výšce 1 250 m a jsou tak nejníže položenou vesničkou v lyžařské oblasti Alpe d´Huez. Z Vaujany se dostanete až na vrchol Pic Blanc a to díky třem na sebe navazujícím velkokapacitním kabinovým lanovkám, které překonávají úžasných 2 080 výškových metrů. Ve vesničce vás překvapí perfektní zázemí pro sportovní a relaxační aktivity, ale také množství barů a restaurací.

Villard Reculas

Vesnička se nachází v nadmořské výšce 1 480 m a návštěvníky uchvátí především příjemnou atmosférou a nádhernými výhledy na okolní hory. Z vesničky Villard Reculas se do centra Alpe d´Huez dostanete během čtvrt hodinky sedačkovou lanovkou Le Villarais, která vás vyveze na vrchol Signal. Na lyžaře a snowboardisty zde čekají především červené a modré sjezdovky.